Başlık Açmadan Önce

Site üzerinde herhangi bir soru sormadan önce lütfen aşağıdaki ayrıntılı site içi cache google arama motorunu kullanınız. Aramalarınız netice vermezse mesajınıza uygun başlık açınız "bakın, içeri, sorum olacaktı, yeniyim, geri geldim, gittim" tarzı içeriğini belirtmeyen başlıklar açmayınız.

Site içi Google Cache Arama

Sistem saati: 29 Tem 2016, 09:46

Konuya cevap yaz  [ 8 ileti ] 
Telekinetik sırlar -2- 
Yazar Mesaj
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 17

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

2- Yalnızlığı ve Kalbini sevmelisin. İstemli, Bilinçli ve Hedefli Yalnızlık, yoğunluktur. Yoğunlukta Kalp açılır, düşüncelerle dans eder. Telekinezide önemli unsurlardan biri beyin dalgalarını bir noktaya güçlü bir şekilde odaklamadır. Bu dalga odaklama işi Kalbi tıkalı olanlarda olacak iş değildir. Kalbin ve zihnin sükuneti şarttır. Bu da ancak bir süre yalnız kalmakla olabilir. En azın dan bir veya 3-4 gününüzü sırf bu iş için kendinize ayırın.

http://telekinezi.org/kurallar/telekinezi-forum-kurallar-t13.html

Youtube Videolarınız İçin Proxy Sayfamız
http://www.telekinezi.org/youtube/

12 Nis 2008, 16:01
Profile bak Özel mesaj gönder
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 0
ben yeteri kadar yalnızım ancak tam 5 tane çakram kapalı bunlardan ikisi taç ve kalp çakrası

sanıyorum istediğim sonucu almama engel olan sebeplardan biri de bu

04 Kas 2008, 17:21
Yönetici
Yönetici
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 19
Aldığı teşekkür: 114
ya bosverin cakralari onlar yalniz insanlarin kendini aldadarak iyi hissetmelerindeninaret bir sey yaw.nasil kanser hastsi kendisini iylestiriyor bu da oyle bir sey.eger inaniyorsaniz oturun barmaginizin kasindiginizi hiss edin .1-2 dakkadan sonra iyi imgelerseniz bakicaniz ki o yer kasiniyor.iste bu da cakra olayi.ancak meditasyon baska sey onu soyliyeyim bu arada.

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

06 Kas 2008, 15:42
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aldığı teşekkür: 17
scorpia yazdı:
ben yeteri kadar yalnızım ancak tam 5 tane çakram kapalı bunlardan ikisi taç ve kalp çakrası

sanıyorum istediğim sonucu almama engel olan sebeplardan biri de bu

"İnançlar başarıyı etkiler"

Eğer Çakralar kavramıyla ilgili çalışmalar yapıyorsanız ve Çakraların tıkalı olmasından dolayı başarılı olamadığınızı düşünüyorsanız Çakralarınıza yönelin ve onları her gün açık tutmak için çalışmalarda bulunun. Özellikle Kalp, 3. Göz ve Prana enerjisinin bedene yansımasını sağlayan Taç çakra üzerinde durun.
Yalnızlık tek başına asla başarı getirmez önemli olan yalnızlığı nasıl değerlendirdiğinizdir. Yalnızlık zihinsel dinginlik ve odaklanma açısından size büyük bir alt yapı hazırlar ancak bunu yeterince değerlendirebilmek bizlere kalıyor.

http://telekinezi.org/kurallar/telekinezi-forum-kurallar-t13.html

Youtube Videolarınız İçin Proxy Sayfamız
http://www.telekinezi.org/youtube/

06 Kas 2008, 18:16
Kullanıcı avatarı

sanıyorum fenomen çakra konusunda fikir aylığımız var bu konu derin bir mevzudur basite almamak gerek 5 yıldır ilgiliyim bu çakra ve aura olayıyla(sadece araştırma noktasında)

madde ötesi konular henüz türkiyede yeni yeni uyanıyor ama uzun yıllardır sovyetlerin daha çok güçlenme adına bu çalışmalara yöneldiğini ve özellikle kafkasyanın bu konuda manyetik enerjisi itibariyle önde olduğunu biliyorum ve okullarda ders olarak okutulduğundan haberim var ve oralarda kaynak bulmak ta çok kolay ama türkiyede kişide kitapta (madde ötesi çalışmalar konusunda)bulmak çok zordur 8yakın zamanda kolaylaştı)

benim sezgilerim vs güçlüdür tamamen doğal bir süreç söz konusu şayet bende bu tür çalışmalara kolay ulaşabilseydim bugün starda ki fenomen yarışmasında kesin olurdum

11 Kas 2008, 15:23
Yönetici
Yönetici
Kullanıcı avatarı

Ettiği teşekkür: 19
Aldığı teşekkür: 114
o proqramda olanlar illuzyonist ama bizim yapdigimiz kesinlikle beyin gucu .nedeni ise fenomen yarismasi bir cok ulkelerde yayinlandi.ve ben birini izledim. Turkiyedekini.ama otekilerin de arasdirdim .mesela bir cok genc kizlarin beyendiyi Doruk Ulgen yapdigi bir showsun size diyicem.boya silahiyla yapdigi show hepimizi hayretler icerisinde birakmisdi.sonrlar arasdirdim Almanyada Turkiyedekinden once yayinlanmisdi fenomen yarismasi.orada Farid adli birisi Dorukun yapdigi gosterinin aynisini yapmisdir.Bir kac zaman sonra Rusiyada basladi fenomen yarismasi ordada bir rus genci bu boya silahi showsunu yapdi.genelde gosterilerin hepsi ayni.Almanyada Vincent Raven Turkiyede Berk Eratay ve Rusiyadaki bir kes (ismini unutdum).simdi size bir link vericem.http://images.google.az/imgres?imgurl=h ... %26hl%3Daz .linkde Almanyadaki fenomen yarismasindan bazi videolar var. simdi o videolara bakarak Turkiyedeki fenomen yarismasindaklerle ayni oldugunu ve benim hakli oldugumu goreceksiniz.neyse birakalim biz kendimize bakalim calisalim ve becerelim.tesekkurler

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

12 Kas 2008, 11:40
Kullanıcı avatarı

Bilgi için teşekkür ederim Ferdi Abi çok haklısın aynı hepsi ancak videolara erişilemiyor youtube kapalı :|

05 Arl 2008, 15:18

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

15 May 2009, 15:32
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 8 ileti ]