ASTRAL SEYAHAT

Astral Seyahat hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Astral Seyahat nedir? Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri Nelerdir?
Cevapla
Electro Matt
Mesajlar: 113
Yaş: 20
Kayıt: 02 Haz, 10:09
Yaşadığınız İl: 14 Bolu
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: Bateriyi coşturuyorum. :D
Teşekkür etti: 6 kez
Teşekkür edildi: 12 kez

ASTRAL SEYAHAT

Okunmamış mesaj gönderen Electro Matt » 02 Haz, 14:46

Telkin Ve Konsantrasyon Metodu

Bu metodun temeli gevşeme egzersizleri,telkin ve konsantrasyona dayanır...(İsteyen olursa bunları da paylaşırım)Eğer bunlar üzerinde yeterince çalışırsanız , şimdi aktaracağımız metodu kolaylıkla uygulayarak astral seyehata çıkabilirsiniz.Bu egzersiz Astral Seyahat metotları içincen en kolaylarından birisidir.
Sırtüstü yatağa uzanıp gözlerininizi kapayın.Gitmek istediğiniz yerden ve bedeninizi terk edeceğinizden başka hiç bir düşünceye zihninizde yer vermeyin.
Bu deney boyunca günlük yaşamın meşgalelerini unutacaksınız.Düşünceleriniz gittikçe sakinleşecek...Sizi çevreleyen her şeyi unutun ve kendinizi serbest bırakın...Ve alfa ritmine geçin.
Bu andan itibaren, yatağınızın hafifçe öne arkaya sallanmaya başladığını düşünün...Bu sallanmayı çok kolaylıkla hissedeceksiniz.Çünkü gevşeme hali içinde bulunuyorsunuz...Bedeninizin içindeki astral bedeniniz bedeninizin içinden adeta kayıp gitmek üzere olduğunu farkediyorsunuz...Sallanmayı sürdürün...Her an astral bedeniniz bedeninizden çıkıp gitmek üzere olduğunu düşünün.Arkadan öne,önden arkaya sallanırken sallanmanın verdiği gevşemeyi iyice hissedin...Kendi kendinize vereceğiniz telkinlerle içinde bulunduğunuz durumu rahatlıkla yönlendirebilirsiniz.Ne isterseniz ve neyi düşünürseniz o gerçekleşecek...Bunu kendi kendinize içinizde telkin edin:
''Sallanmalar artıyor...Gevşiyorum...Bedenimi terk etmek üzereyim...Akışkan bir sıvı gibi astral bedenim vücüdümü terk etmek üzere...'' diye kendinizde telkinde bulunun...
Daha sonra kendinizi bedeninizin 1-2 metre yukarısında olduğunuzu düşünün...Bedeninizden 1-2 metre kadar yüksekte bir nokta üzerine konsantre olun.Sadece bunu düşünün...Kendinizi orada hissedin...Bu düşünceyi kuvvetle arzu edin.Arzunun kuvveti çok önemlidir.Arzu ani ve kısa süreli olmalıdır.İyice gevşemiş bir haldesiniz...Kendinizi bedeninizin dışında düşünün...Buna yoğun bit şekilde ama kendinizi asla zorlamadan konsantre olun.Sallanmalar arttıkça bir anda kendinizi orda bulacağınızı düşünün...Tekrar yoğun olarak arzunuzu kısa süreli bir darbe gibi tekrarlayın...Sallanmaları izleyin ve bu sallanmaları , kendinizi ileriye doğru son bir hareketle bedeninizden fırlatana kadar devam edin .Her an bir bulut gibi bedeninizden yukarıya doğru yükselebileceğinizin bilincinde olun...
Bir anda vücüdunuzun hafifleşerek sanki deniz üzerinde yatarmışcasına dalgalanmaya başladığını ve yavaş yavaş yükselmeye başladığınızı hissedeceksiniz.Sadece ama sadece bu düşünceye konsantre olun...Eğer yeteri kadar gevşeme haline geçtiyseniz ve yeterince konsantrasyonunuzu verdiğimiz telkinlere yönetebilirseniz, böyle bir tecrübeyle çok kolaylıkla karşılacaksınız.
Önce bedeninizin adeta bir balon gibi şiştiğini hissedeceksiniz.Yoğun konsantrasyonunuz ve telkinleriniz bir anda sizi bedeninizin dışına doğru çekmeye başlayacaktır.Bu anda vücudunuzda seyirmeler ,kulağınızda çınlamalar başlayacaktır.Bundan korkmayın.Bir balonun patlamasına benzer bir duyguya kapılabilirsiniz.Bunlar vücudun terkedilme anında ortaya çıkan doğal gelişmelerdir.Bir müddet sonra bu seyirmeler ve çınlamalar kesilecektir.
Astral Bedeninizin fiziki bedeninizin her bölümünü tamamen doldurduğunu ve gevşedikçe astral bedeninizin bir balon gibi şişmeye başladığını imajine edebilirsiniz.Bulutumsu görünüşteki astral bedeninizin fiziki bedeninizin gözeneklerinden yavaş yavaş çıkarak yükselmeye başladığını düşüncesine konsantre ,işinizi biraz daha kolaylaştırabillir.
Bir kuş gibi kendinizi havalanırken hissedebilirsiniz.Heyecanlanmayın ve gelişmeleri oluruna bırakın...Düşüncelerinizi sadece bedeninizi terk etmeye odaklayın .Bu konsantrasyonunuz sizi bedeninizden çekip alacaktır.
Tüm çalışmalarınızı yönlendirecek olan tek şey düşüncelerinizin konsantrasyonudur.Bedeninizi terk ettiğiniz andan itibaren de düşüncelerinizle hareketinize yön vereceksiniz...Nereyi düşünürseniz siz astral bedeninizle birlikte kendinizi orada bulacaksınız...Odanızın içindeki hareketlerinizi yönlendirecek tek şey yine düşünce gücünüz olacaktır.İlk denemelerinizde yatağınızda yatmakta olan bedeninizi ve odanızdaki eşyaları kısa bir süre seyrettikten sonra yavaşça bedeninize geri dönün.
Bedeninize geri dönmek son derece kolaydır.Sadece bedeninize geri dönmeyi dilemeniz , bunun için yeterlidir...Evet yapacağınız tek şey bedeninize geri dönmeyi dilemektir.Göreceksiniz ki bir anda kendinizi bedeninizin içinde bulacaksınız.Bu nedenle acaba bedenime geri dönebilir miyim diye inceden her hangi bir tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.Bedeninize dönmek için hiç bir çaba göstermeniz gerekmeyecektir.

amma uzun surdu be bitti sonunda oh


BATERİ ÇALARAK DA MEDİTASYON YAPILABİLECEĞİNE İNANIRIM :D


Kullanıcı avatarı
QQQ
Mesajlar: 45
Yaş: 28
Kayıt: 22 May, 16:05
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: ASTRAL SEYAHAT

Okunmamış mesaj gönderen QQQ » 02 Haz, 15:57

Alıntı olduğunu da belirtseydin bari...
Astral Seyahat
Ruhunuz bize emanet.
:)

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astral Seyahat” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir