Telekinezi Ve Astral Seyehat Yaşadıklarım

Sonsuzhayat26
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Telekinezi Ve Astral Seyehat Yaşadıklarım

Okunmamış mesaj gönderen Sonsuzhayat26 » 16 Şub, 21:39

Slm öncelikle ben mert.Bu forma yaklaşık 1 ay önce üye olmuştum ama üyeliği unuttum yeniden oldum :D Neyse konuya geçim ben ben bu sıradışı işlerle fenomen adlı program vardı ordan hatırlarsınız ordan berri merakım arttı.Yalnız
ilgilenmedim ilizyon gibime geldi.Daha sonra Yetenek Sizssinize çıkan Aref le ilgim baya bir çoğaldı.Araştırdım cisim oynatmak kaşık bükmek derken önüme telekinezi çıktı.Ben bu telekineziyi beceremedim ama haylen umudum var tükenmedi es etmiyorum her gün çalışıyorum.Günde 5 4 kez telekinezi yaparım.Önce bir kapak çalışması yaptım.Kapağa uzun süre yoğunlaştıktan sonra nereye düşündüysem çok küçük milimetrik haraketler yapıldı.Bence göz yanılması oldu gibi ama hareket ediyordu.Daha sonra psi wheele başladım.Psi whhelde gayet başarılı sonuçlar aldım.Geçte olsa 1 dk falan geçio daha sonra kontrol elimde.İlk başlarda feci başım ağrımıştı.Daha sonra bayadır 1 hafta psi wheeli bıraktım daha sonra kaşığa geçtim 1 hafta kaşıkta yoğunlaştım.Beni baya terletti ama malesef onuda yapamadım.Kaşık elimde yumuşuyor fakat gene sert sonra bakdımki ben beynimi kandırmışım ama olmadı kaşık :d.Daha sonra bunlar böyle denedim durdum.Öncelikle astral seyahatte ayakalrım hava doğru kalkıyor bacağımı hissetmiyorum.Göbeğime kadar geliyor sonrası olmuyor yani yarım kalıyor şu anda böyleyim.Birde şu varlıklardan fazla korkmuyorum .Ya önüme çıkarsa ben yavaş yavaş tırlatıyorum gibime geldi.Bırakcam böyle işleri :D

Psisik67

Re: Telekinezi Ve Astral Seyehat Yaşadıklarım

Okunmamış mesaj gönderen Psisik67 » 17 Şub, 00:52

ne varlıkları la :d

Sonsuzhayat26
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen Sonsuzhayat26 » 18 Şub, 17:41

ya cin falan

Kullanıcı avatarı
qnur55

Okunmamış mesaj gönderen qnur55 » 18 Şub, 21:37

Evet Annattığın Olaylar Aynen Banada Oldu Çalışarak GEliştirilir Ama Arefin Yaptıkları Sadece İlizyon..!
Hayal Gücü Hayal Ürünü DEĞİLDİR..!!

Suliet

Okunmamış mesaj gönderen Suliet » 21 Mar, 16:25

Yok varlık falan beyin işi ya korkutmayn :D
Hayatınızın her gününü sanki bir dağa tırmanıyormuşsunuz gibi yaşayın. Arada bir zirveye göz ucuyla bakın ki, hedefiniz daima aklınızda olsun; ama yalnızca zirveye odaklanıp, varılan her yeni noktanın farklı ve güzel manzarasını da kaçırmayın..