Yardım Edin Lütfen

avla123
Teşekkür etti: 0

Yardım Edin Lütfen

Okunmamış mesaj gönderen avla123 » 24 Şub, 15:13

S.a Arkadaşlar Ben Bir Sihirbazım Sadece Havada Durma İşini Yapamıyorum Telekinezi İle Alakası Varsa Neler Yapacağımı Anlatır Mısınız?

ubytfe

Re: Yardım Edin Lütfen

Okunmamış mesaj gönderen ubytfe » 24 Şub, 17:55

bunlar gerçek mi :D!

avla123

Okunmamış mesaj gönderen avla123 » 25 Şub, 17:20

Yardım Edebilecek Yokmu ?

Kullanıcı avatarı
psychoz
Yaşadığınız İl: 1 Adana
Teşekkür etti: 2 kez

Okunmamış mesaj gönderen psychoz » 25 Şub, 17:55

dediğin şey levitasyondur :) dünyada bunu yapan çok fazla kişi yok başkalarını hipnoz edip bayıltıp onu havaya kaldırıp havada tutanlar çoğunlukta görülür. Tabi dediğin şey ilizyon numarası ise burası yanlış mekan :) yok eğer levitasyon diyorsan söyleyeyim birkaç şey.

öncelikle senin bunu yapman çok zor öncelikle telekinezi çalışman gerekiyor en basit tekniklerde kendini geliştirmen çok iyi seviyeye geldikten onra kaşık bükme falan tabiki bunları hileyle değil telekinetik güçlerle yapacaksın gerçekten yapabilirsen çok ufak maddeleri ilk önce haraket ettirmeyle başlarsın sonra havaya kaldırmayı denersin ona çalışırsın sonra iyice geliştirdiğin zaman cisimleri büyütürsün öyle öyle geliştirirsin sonra başkalarını havada tutmayı denersin en yaygın olanı budur sonra kendini kaldırmaya geçersin söylediklerim sadece kısaca geçiş :D tüm bunlarda 20 seneni alabilir belkide 30 sene uğraşsan başaramazsın herşey inanç ve sabır meselesi böyle şeyler zannettiğin gibi kolay olsaydı baktığın her yerde uçan insanlar görürdün xD

avla123

Okunmamış mesaj gönderen avla123 » 26 Şub, 09:58

Tamam Çok Saol