Sanırım elektrokinezi yaptım

asc2
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1 kez

Re: Sanırım elektrokinezi yaptım

Okunmamış mesaj gönderen asc2 » 09 Oca, 16:35

Aynısına benzer bir olay bende de oldu.ellerde kıvılcım atlamasının meydana gelmesini normal karşılarsan işinde başarılı olursun.

Drk

Ben elektrokinezi yapabiliyorum

Okunmamış mesaj gönderen Drk » 04 Mar, 17:04

Ben bu işe 30 mayıs 2016 başlamıştım o gün doğum günümdü neyse parti bitti filan bir yere oturmuştum nedense bir an aklıma neden insanlarin özel güçleri yok diye bir soru takıldı o an belki ben ışığı kısabilirim dedim ve tavandaki lambaya odaklandım ve kesin eminim o an lamba söndü (lamba dügmesi uzaktaydı ve kimse yoktu ) ve yeniden açıldı o günden beri araştırdım en sonunda elektrokinezi yi öğrendim .2016 11 yaşındaydım o zamandan beri çalışıyorum ve artık herhangi elektrik olan bir obje yada aletten elektrik çekebiliyor verebiliyorum aynı zamanda bitik pilleri doldurabiliyorum (annem birgün sordu evdeki pillerin hepsini dolduruyordum yahu dedi sen bu bizim bitik pilleri gördünmü dedi filan işte bende anlatamadım )konuya dönecek olursak önemli olan çok odaklanmak elektriki tüm vücutta hissetmek ve İNANMAK umarım birazcık da olsa faydam olmuştur

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 311 kez

Re: Ben elektrokinezi yapabiliyorum

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 05 Mar, 15:13

Drk yazdı:
04 Mar, 17:04
Ben bu işe 30 mayıs 2016 başlamıştım o gün doğum günümdü neyse parti bitti filan bir yere oturmuştum nedense bir an aklıma neden insanlarin özel güçleri yok diye bir soru takıldı o an belki ben ışığı kısabilirim dedim ve tavandaki lambaya odaklandım ve kesin eminim o an lamba söndü (lamba dügmesi uzaktaydı ve kimse yoktu ) ve yeniden açıldı o günden beri araştırdım en sonunda elektrokinezi yi öğrendim .2016 11 yaşındaydım o zamandan beri çalışıyorum ve artık herhangi elektrik olan bir obje yada aletten elektrik çekebiliyor verebiliyorum aynı zamanda bitik pilleri doldurabiliyorum (annem birgün sordu evdeki pillerin hepsini dolduruyordum yahu dedi sen bu bizim bitik pilleri gördünmü dedi filan işte bende anlatamadım )konuya dönecek olursak önemli olan çok odaklanmak elektriki tüm vücutta hissetmek ve İNANMAK umarım birazcık da olsa faydam olmuştur
Bana faydası oldu sağol. Elektrokinezi alanında olmasada.
Böyle güzel birikimleri okumayı seviyorum. Tabrik ederim bu arada.

İnsanın birden aklına gelen o sorular çok önemli oluyor. Bir gün babamla hastaneye gittik gelirken ben hata bindim o yürüyerek geleceğim dedi. Hattan indim biraz yürümem gerekiyordu. O an aklıma ışınlanmak geldi. Aklımda bir kaç hayal kurdum ve sonrasında dalga niyetli birde babam kapıyı açıyormuş felan dedim. Eve geldiğimde kapıyı açan babamdı :D
Gülerek açtı yürürken arkadaşına rastlamış oda arabasıyla bırakmış.
Taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir.

Vatanim

Re: Sanırım elektrokinezi yaptım

Okunmamış mesaj gönderen Vatanim » 15 Mar, 16:18

Ben 3 senedir yapıyorum artık 20 voltluk ampülü kapatabiliyorum