Bedava Paypal Para Kazanmak!!!

Moderatör: Sai

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
criminal_1994
Aldığı Beğeniler: 7 time

Bedava Paypal Para Kazanmak!!!

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 13 Kas, 16:45

1.ADIM

PayPAL Hesabı Almak

http://www.paypal.com PayPAL ın sitesine giriyoruz ve SignUP yazisina tıklıyoruz...

1.Adımda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yontemden yararlanamazsınız.

Burada 2.asamada karsınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıtın 2.asamasında kayıttan cıkın...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. PayPAL a yeni hesabınızla giris yapabiliyorsanız bu adımı artık gecebiliriz...

2.ADIM

Bize Para Saglayacak Reklam Sistemine Kayıt olma...
AdBux.org - Click. Visit. Paid. Sisteme girip altta Join NOW yazısına tıklayıp karsımıza gelen forumu dolduruyoruz... PayPAL e-mail adresi kısmına paypal'a kaydolurken verdigimiz adresi yazmayı unutmayın.. email adresi doğrulamasınıda yapmamız gerekecegi icin email adresimizi yanlıs vermeyelim...

Ben bux.to yu kullanıyorum kayıt olmak için link : http://bux.to/?r=saidpolat buradan register bölümünden üye olabilirsiniz...

@mail doğrulamasını yaptıktan sonra 3.adıma gecelim...

3.ADIM

Sisteme giriş... Tekrar sitemize girip Login oluyoruz ve Surf Ads Yazısına tıklıyoruz... Karsımıza gelen Linklere tıklıyoruz. Bir pencere ile yeni bir site aciliyor site tam acilinca ustteki sayac saymaya basliyor 30sn sonra DONE $ yazısı cıkınca pencereyi kapatabiliriz.

Sonra girdigimiz linkin üzerinde 24saatligine bir cizik cıkacak 24saat sonra o linke tekrar tıklayabiliriz...

Bu sekilde butun linklere tıklıyoruz ve gunluk bir miktar para kazanıyoruz..

kazandıgımız paraya My Stats butonundan bakabiliriz...

kazanımımız 10$ olduğunda burada CAshOut a tıklıyoruz ve Convert to Cash via PayPal linkine tıklıyoruz

VE Bu sayede PayPal Hesabımıza 10$ yatmis oluyor..

"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Yaptı Beğeniler: 19 time
Aldığı Beğeniler: 118 time

Re: Bedava Paypal Para Kazanmak!!!

Okunmamış mesaj gönderen fenomen » 13 Kas, 23:20

ben boyle birisini yapmisdim ve onun reklamcilari microsoft, coca cola , mcdonalds.shall ve s di ama yalnish satekarlik oldgunu ogrendik.buda muhtemelen sahtedir.tabi bu benim dusuncem
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 14 Kas, 15:12

Bende alt üye bulmak için bu konuyu açtım merak ettim bi 10 dolar kasıyım :D eğer paypala aktaramassam ugrasmam daha:D
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

Kullanıcı avatarı
kinetik_prens

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens » 15 Kas, 11:44

nete para yatırmayın diyorum.....
İmza Yhok.

criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 15 Kas, 15:30

Sen diyosan öyledir :D

the ULTIMATE
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 21 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE » 15 Kas, 21:09

beyler, ben 2 yıl öncesinde faln buna baya sarmıştım
hatta 15-17 tane alt üyem vardı (onlar da bana aitti =D ) 180$ gibi bi ciro yaptım 'ana hesap'ta ama defalarca para izteği yollamama rağmen param gelmedi.. =/
[i]İGLOTUS PARAPSİKOLOJİ VE SEMİNER TOPLULUĞU[/i]
Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.

criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 15 Kas, 23:26

sen aynı ip adresinden kendi ana hesabına alt üye yaparsan olcagı bu :D

Kullanıcı avatarı
kinetik_prens

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens » 16 Kas, 11:21

aman sallayın bunu bu internette neLer dönüyo neLer..
İmza Yhok.

the ULTIMATE
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 21 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE » 16 Kas, 17:58

hayır yaa =D her seferinde modemi kapatıp açıyordum.. =)) static IP kullanmam hayatta.. :D
[i]İGLOTUS PARAPSİKOLOJİ VE SEMİNER TOPLULUĞU[/i]
Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.

Kullanıcı avatarı
bykus51
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen bykus51 » 16 Kas, 23:05

bu hikaye mağduru olmayın ben bunu çok hesapladım ve 7-8 site ile takip ediyorken bil aylık kazancınız 30 doları geçmez ki hergün girdiğiniz ve siteler size ara sıra yeni reklamlar koyarak kıyak yaparsa(ki haftada birkaç tane ya olur ya olmaz, onunda 0,02 doları geçtiğini hiç görmedim:)). buda en iyi ihtimal. günde saatlerce uğraşırsınız, sıkılırsınız ve bir işinize yaramaz. internete harcadığınız, yahut abone olupta verdiğiniz parayı bile geçemezsiniz. Üstüne üstlük o kadar zamanınızın gitmesi ve moral bozukluğunuzda cabası. Ayrıca sitenin ödeme yapıp yapmadığını öğrenmeniz için minimum 3 ay kadar beklemeniz gerekir. çünkü ancak bu kadar zamanda ödeme yapılacak kadar para biriktirirsiniz. eğer bu üç ay(minimum) zarfında sabreder, sisteminizi kurar, yani yaklaşık 10 tane kadar ödeme yapan siteyi tesbit edebilir, ve bunlara günlük düzenli girmeye devam ederseniz, ve eğer site kapatılmaz, reklam verenler reklamlarını geri çekmez ve site para verme işinden vazgeçmez ise toplamda 4-5 ay kadar sonra aylık maksimum 30 40 doları geçmeyecek şekilde(ki bu birkaç tane referans üyeniz olması durumunda-ki bu genelde sağlanmaz-) kazanabilme ihtimaliniz düşükte olsa var. Tabiki bunu yaparken referans üye kiralamanız gerekecek, onuda bulmak mesele... hadi buldunuz, onu haftalık kiralama bedeli 0,25 dolardan başlıyordu en son ki buda bir haftalık gelirinizi aşıyor. yani 7-9 ay gibi bir süre zarfında yüzlerce dolar zarar ettikten sonra bu 30-35 dolarlık gelire sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu kadar emek(!) :) vererek kazandığınız paranızı alabilmeniz için bir banka hesabına ihtiyacınız olduğuna vurgu yapmak isterim:)(tabi parayı sıcak halde görmek istiyorsanız). Unutmadan, internete ayırdığınız vakit boyunca gelen elektrik su acıkma susama internet faturası vs. gibi giderleri siz hesaplarsınız artık:) :) :) yani ne demişler atalar?
Eşekli bir atasözümüz vardı, neydi o? :)

Anlıyorum çok hevesli bir iş, bende aylarca uğraştım ama birikim bu... Kolay gele...:):):)
Esselamu Aleyküm kardeşlerim