Biokinezi "Gelişim" : Deri rengini değiştirelim..

Moderatör: Yönetici

Kullanıcı avatarı
ESP
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 55 time
Aldığı Beğeniler: 48 time

Biokinezi "Gelişim" : Deri rengini değiştirelim..

Okunmamış mesaj gönderen ESP » 31 Oca, 10:05

Merhaba sayın form üyeleri, ESP projelerimden bir parça sunmak istiyorum:

Oncelikle Deriyi biraz anlayalim,

İnsanda cilt rengi esasen vücuttaki melanin miktarına bağlıdır. Cilt rengi siyahtan beyaz rengine kadar değişken bir şekildedir ve evrimsel nedenleri tam olarak belli olmasa da cilt renginin insanın genetiğinden kaynaklandığı bilinmektedir. İnsan cildinin en üst tabakası renksizdir. Melanin cildin 1. ve 2. tabakalarında bulunur ve cilde rengini verir. İnsan vücuduna renk veren melanin pigmentleri güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınlarına karşı kişiyi korur ve pigmentler insan vücudunda sıcak ve güneşli bölgelerde daha çok salgılanır, bu yüzden sıcak bölgelerde (Afrika,Ekvatoral bölge gibi) deri rengi daha koyudur. Melanin pigmentlerinin salgılanmasından genler sorumludur. Bu yüzden ekvatora yakın bir yere giden bir kimsenin cilt renginin bir anda koyulaşması ve kişinin zenci olması imkânsızdır. Aynı şekilde belirtilen kişinin çocuklarıda zenci olamaz. Bunun için çok uzun yılların geçmesi gerekir. Bu süreç içerisinde, coğrafya koşulları kişinin gen havuzuna işleyerek gelecek nesillerin kademeli olarak siyahlaşmasını sağlar. Açık olan cilt rengi aşırı güneş ışığına maruz kalmanın sonucunda kararabilir. Cilt rengi bazı kültürlerde hâlen çok önemlidir ve sosyal statüyü belirler.

Ilk hedef melanin geni! :)

Derimizim rengini değiştirmeyi kademeli olarak anlatacak olursak..

Öncelikle bu işi istemek zorundasınız (benim gibi ;) ). Inanmanız gerektiğini söylememe gerek yok zaten. Bu çalışmayı yüzünüz üzerine yaparsanız çok daha hızlı sonuç alırsınız çünkü yüz deriniz vücut renginize göre daha hızlı değişim gösterir. Bunun sebebide biraz daha hassas olmasıdır. Biliyorsunuz ki bizim için imkansız kavramı yoktur. Burdan yola çıkarak, başkası sizin sevdiğiniz tonda beyazsa sizde olabilirsiniz ;) evet kesinlikle durum böyle! Bunu az da olsa yapabildim ama az olmasının sebebi yeni başlamam oldu. Kalıcı olup olmadığı konusunda biraz kafa patlamam gerekiyor. Sıkıntı ya gerek yok kalıcı değilse bile ancak ben ona kalıcı yöntem bulasiya kadar kalıcı olmaz ;) çok az sabır yeterli bunun içinde zaten. ;) öncelikle elinize istediğiniz tonda ki birinin fotoğrafını alırsanız daha rahat yaparsınız. Ve sıra geldi bu rengi kendi yüzünüze oturtmaya. Bunu hayal ederek yüzünüzün o renkete olduğuna inanın ve onu görün beyninizde. Bunu rahat ve aşırı istekli zamanlarda yapabilirsiniz. Birde başlamadan önce kendi fotoğrafınızı çekin ve inancınıza ve imajinasyon yeteneğinize göre kısa sürede değişime şaşıracaksınız ;) garanti veriyorum. 3 günde bile inancınıza göre mükemmel ötesi değişimler görebilirsiniz. Zararı kesinlikle yoktur ( beyaza dönen bir cilt size zarar vermiyorsa ;) ) ayrıca her yaptığınız işi buna bağlayın mesela ben her nefes aldığım da derimin ( yüz) daha beyazladığını düşünüyorum ve bunun nefesle daha hızlı geliştiğine inanındırmaya bağladım kendimi aslında. Güzel çalışma oluyor aslında. Yorumlarınızı bekliyorum :)
Bu mesaj için ESP adlı kullanıcıya teşekkür eden:
tunkermer (31 Oca, 12:24)
Değerlendirme: 1.85%

Biri yapıyorsa herkes yapar. Daha yapılmamışsa, Durma yapmaya başla :)

geller
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Yaptı Beğeniler: 134 time
Aldığı Beğeniler: 161 time

Re: Biokinezi "Gelişim" : Deri rengini değiştirelim..

Okunmamış mesaj gönderen geller » 31 Oca, 12:24

Değişim gözle görülüyor mu ?ve de her hangi bir kısmı mı değişiyor?çok zamam gerektirir her halde.. Ama güzel konu,biokineziye farklı açıdan yaklaşım.
Başaranlar önce inandılar,sonra yaptılar,başaramayanlarsa önce yapıp sonra inanmayı denediler...

Doğru seçimi tecrübe
kazandırır,tecrübeyi yanlış
seçim..
AZERBAIJAN

Kullanıcı avatarı
ESP

Okunmamış mesaj gönderen ESP » 31 Oca, 12:31

Evet kesinlikle görünüyor. Ben 2 günlük çalışma ile yüzümde ciddi derecede açılma oldu ve bu konuyu açma hissi duydum. Aslında ne kadar süre olacağı inanca ve isteğe bağlı :) biokinezi dalını biraz daha hareketlendirmek ve cesitlendirmek için yaptım teşekkür ederim yorum için :)

Kullanıcı avatarı
FireManager
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 18 time
Aldığı Beğeniler: 21 time

Okunmamış mesaj gönderen FireManager » 31 Oca, 20:13

bu konuya görede biokinezinin gerçekliği kanıtlandı çünkü inanmamakta ısrar eden insanlar var . ama şuan ilgilenemem telekinezyi bitirmeme çok az kaldı telekineziden sonrada termokinezi üzerine çalışmam gerekiyor taaki kazanlı fırın olana kadar sonra bu konuyla ilgilenirim sık kullanılanlara ekledim :)
Bu mesaj için FireManager adlı kullanıcıya teşekkür eden:
ESP (31 Oca, 20:46)
Değerlendirme: 1.85%

Psi-Wheel : %1
Psi-Ball : %0
TermoKinezi : %0
Kaşık Bükme : %0
Telepati : %0
Lucid Rüya : %100
LunarKinezi %0

-TermoKinezi ile ilgili dev konum vardır tüm bilgileri orda bulabilirsiniz.
-Uzun bir süre burda olmadığım için çoğu yeteneğimi kaybettim

Kullanıcı avatarı
ESP

Okunmamış mesaj gönderen ESP » 31 Oca, 20:49

FireManager yazdı:bu konuya görede biokinezinin gerçekliği kanıtlandı çünkü inanmamakta ısrar eden insanlar var . ama şuan ilgilenemem telekinezyi bitirmeme çok az kaldı telekineziden sonrada termokinezi üzerine çalışmam gerekiyor taaki kazanlı fırın olana kadar sonra bu konuyla ilgilenirim sık kullanılanlara ekledim :)
Çalışmaların da başarılar diliyorum kardeşim.. inşallah hedeflediğin noktanın çok daha üstüne çıkarsın :) ne zaman yardım gerekiyorsa söylemen yeterli :) elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım Allah'ın izniyle...