Konsantrasyon Egzersizleri Çeviri By Amaterasu !

Telekinezi ve ilgili konular hakkında Yayınlanan Çeviriler...
Cevapla
Amaterasu
Mesajlar: 245
Yaş: 26
Kayıt: 26 Mar, 22:40
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 9 kez

Konsantrasyon Egzersizleri Çeviri By Amaterasu !

Okunmamış mesaj gönderen Amaterasu » 17 May, 13:15

Concentration Exercises

Before you can start learning telekinesis, it is imperative that you build your ability to concentrate. Without concentration, you will never be able to manipulate the energy to cause movement in an object, bend the flame of a candle or any other telekinetic or psychokinetic ability.

The vast majority of people will tell you they have no problem with concentration. In actuallity however, virtually everyone that does not practice concentration exercises of some sort on a regular basis has problems with being able to concentrate.

Please understand that a lack of concentration is nothing to be ashamed of. The world has become so complicated it is hard to find time to let go of the hustle and bustle of life and let your mind just BE for a change. Everywhere we go and everything we do we are constantly bombarded by advertising, noise, commercials, ringing phones, motors on everything from the fridge to the dishwasher, cars, trucks, horns blowing, people talking, airplanes overhead not to mention the less noticable sounds like the hum of electricity as it moves through the wires and all of the unseen and unheard waves of light and sound that moves through the air around us.

Regularly practicing concentration and reaching the point where you can hold a single thought for an absolute minimum of 5 minutes will make your telekinesis training advance much faster.


With continued practice these concentration exercises can be maintain at least 5 minutes and 15 would be much better, before moving on to the next exercise.

Konsantrasyon Egzersizleri Çeviri By Amaterasu !

Telekineziye başlamadan önce , konsantre olabilmek zorunludur.Konsantrasyon olmadan,hiçbir zaman cisimleri hareket ettirmek, ateşi bükmek yada diğer herhangi bir telekinetik şeyi yapmak için gerek olan enerjiyi kontrol edemeyeceksiniz.

Pek çok insan konsantrasyonla hiçbir sorunu olmadıklarını söyleceklerdir.Aslında,daha önce hiç konsantrasyon egzersizi yapmamıs bütün herkeste konsantrasyon ile ilgili sorunlar olacaktır.Lütfen konsantrasyon azlığının utanılacak bir şey olmadığını anlayın.Dünya okadar karışık bir hal aldı ki,hayatın yogunlugundan kurtulmak için yada aklınızın bir anlık için VAR olması için zaman bulmak çok zordur.

Sürekli gittiğimiz ve düzenli yaptığımız her şey , Gürültü,çalan telefonlar,ticari işler,reklamlar,fırından buzdolabına her şeyde motorlar,arabalar,kamyonlar,konuşan insanlar,korna sesleri,başımızın üstünde uçaklar ve bizi çevreleyen havanın içindeki görülemeyen ve duyulamayan bütün ışık ve ses dalgaları tarafından işgal edilmiştir.
Düzenli konsantrasyon egzersizleri ve sadece bir düşünceyi doğru düzgün 5 dakika boyunca akılda tutmak noktasına ulaşmak telekinezi egzersizlerinizi hızlandıracaktır.Bu egzersizleri düzenli bir çalışma ile 5 dakikaya kadar yapılabilir hatta 15 dakika diğer egzersize geçmeden önce çok çok daha faydalı olur.

Birazdan 4 aşamalık konsantrasyon egzersizlerini paylaşacağım.

Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Amaterasu mesajı için:
fotino (13 Kas, 11:50)
Değerlendirme: 1.85%


And when I breathed, my breath was lightning


Kullanıcı avatarı
Xerz
Mesajlar: 24
Yaş: 27
Kayıt: 13 Eki, 15:33
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Konsantrasyon Egzersizleri Çeviri By Amaterasu !

Okunmamış mesaj gönderen Xerz » 18 May, 18:25

devamını alabilirmiyiz :)
Feel the energy,Feel the heat.Dominate ! now.

Amaterasu
Mesajlar: 245
Yaş: 26
Kayıt: 26 Mar, 22:40
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Konum: İzmir
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 9 kez

Re: Konsantrasyon Egzersizleri Çeviri By Amaterasu !

Okunmamış mesaj gönderen Amaterasu » 18 May, 19:36

1 i paylaştım 2 3 4 yolda
And when I breathed, my breath was lightning


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Çeviri Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir