Giriş

Duyuru ve Haberler
Empath
Teşekkür etti: 0

Giriş

Okunmamış mesaj gönderen Empath » 06 Haz, 19:52

Herkese selamlar.. Aslında bu telekinezi ile ilk ilgilenişim değil, yaklaşık 2 sene önce ilk deneyişimde başarısız olup denemelerden vazgeçmiştim. Fakat bu gün sabahtan beri nedensiz olarak telekinezi aklımın bir köşesinde durdu. Az önce araç - gereci hazır edip ilk denememi yaptım.. Düzenek olarak en basit düzeneği kurdum. İğne, silgi, ve iğne üçlüsü. Neyse. İlk denememde kağıdı kendi ekseninde saat yönünün tersinde bi' 4-5 saniye kadar döndürmeyi başardım. -Bu kadar kesin nasıl konuştuğumu düşünüyorsanız, kağıdı koyduğum alanda nefesimden etkilenmesinin imkanı yok. Üstüne üfledim halde dönmeyecek şekilde ayarladım.- Fakat bunun ardından bir 10 dakika kadar çok aşırı seviyede bir baş ağrısı hissettim. Bu konuyla ilgili görüşleriniz nelerdir? Sizce ben kendimi mi kandırıyorum yoksa gerçekten başarılı olup bazı yan etkilere mi maruz kaldım?.. Beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

ed155

Re: Giriş

Okunmamış mesaj gönderen ed155 » 06 Haz, 20:01

Başarılı oldun ve baş ağrısı normal geliştir kendini
I'm have returned

Empath

Okunmamış mesaj gönderen Empath » 06 Haz, 20:19

Teşekkürler.. Geliştirme yöntemleri hakkında özel mesaj yolu ile yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 06 Haz, 22:07

telekinezi de yaş önemlidir ve en ideali 22 yaş sonrasıdır,22 yaşından küçüksen baş ağrısı çekmen normal,bende de oluo arasıra ama geçio soora

Empath

Okunmamış mesaj gönderen Empath » 06 Haz, 22:59

Öncelikle herkesden özür diliyorum, konuyu yanlış yere açmışım.. Optimist_21'e de ayrıca teşekkür ediyorum yorumu için.

Şimdi. En son yorumumu yaptığımdan beri yaklaşık 3 saattir psi-wheel denemeleri yapıyorum. İlk iki saat boşa çabam ile geçti. Son 1 saatlik evreye girdiğimde, odamın ışığını kapattım, perdeyi çektim ve evdeki herkesi beni rahatsız etmemeleri konusunda uyardım. 30 dakikam yine boş geçti.. Ancak son 30 dakikada odaklandıktan 20 saniye kadar sonra çevirmeyi başardım. Ve yanlış hatırlamıyorsam aşağı yukarı o 30 dakikalık süredeki 10 denememin 4'ünü başarılı bir şekilde sonuçlandırdım.

Ancak çevirdiğim her zaman kağıt belirsiz hareketler yapıyor.

Mesela 5 saniye çeviriyorsam 2 saniye saat yönünün tersine, 3 saniye saat yönünde ilerliyor. (Kontrolsüz güç, güç değildir sözü kaç kez aklıma geldi, psi-wheel yarım kaldı yarılmalarım yüzünden bi bilseniz..)

Neyse, geyiği geçelim. O belirsiz hareketler benim acayip kıllanmama neden oluyor. Acaba herhangi bir hava etkisinden mi dönüyor diye düşünüyorum, zaten tamda o düşünce aklıma geldiğinde duruyor.

Bu arada, fanus olayını denedim. Sanırım fanusu aklımdan bir türlü çıkartamadığım için, ve birazda aceleci davrandığım için başarısız oldum.

Ayrıca psi-wheel denemeleri yaparken:

-Düzenekten belirli bir seviyede uzak duruyorum
-Çok az nefes alıyorum. (Nefes alıp vermemem 1 dakika kadar sürdü bi ara.)
-Ellerimi kullanmıyorum..

Yorumlarınızı bekliyorum. Her yorum için şimdiden teşekkürler.

optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 06 Haz, 23:09

normal şekilde nefes al,merak etme etkilemez psiçarkı
ellerini kullanmalısın,psiçarkın yanına koy ellerini 3-4 cm uzaklıkta tut
ve psiçark dönmeyinceye kadar ellerimi kaldırmayacaım die telkinler ver kendine,enerji ellerinden çıkacak çünkü
psiçark dönerken ona bakma,psiçark görüş alanının içinde olsun ama başka bi noktaya bak,ve o noktaya enerjinin aktıqını düşün,enerji o noktaya aktıkça ellerine gelen enerjide artacaktır ve psiçark dönecektir
kısa bi not: BENCE güç güçtür...kontrolsüzlük ya acemilikten kaynaklanır ya da iradesizlikten
o nedenle disiplinli çalış ve acele etme:)

Empath

Okunmamış mesaj gönderen Empath » 06 Haz, 23:12

İlginiz ve yardımlarınız için teşekkürler.. Azmettim yapıcağım. :D

optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 06 Haz, 23:18

yap yap:)
teoman abimizin dediği gibi; başka türlü vakit geçmez napicaz sabaha kadar:D gerçi o içki içindi ama nese :D

Empath

Okunmamış mesaj gönderen Empath » 06 Haz, 23:22

Ehueh :)

Benim daha yarın sınavım var.. Ama.. Telapati'yi bu gece çözsem, belki en akıllılardan soru çalarak 500 tam puan yaparım :)

optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 06 Haz, 23:24

durugörüyle soruları hazırlayanlardan çalabilirdin :D