Medya-Tanıtım Sorumlusu Seçimi (Fenomen Seçilmiştir)

Duyuru ve Haberler

Medta-Tanıtım Sorumlusu Kim Olsun?

Anket 01 Eyl, 21:01 tarihinde bitecek

LanqfordReiLLy
6
29%
fenomen
15
71%

Toplam oy: 21

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 338 kez

Medya-Tanıtım Sorumlusu Seçimi (Fenomen Seçilmiştir)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 25 Ağu, 21:01

Arkadaşlar Medya-Tanıtım sorumlusu olmak için başvuran üyelerden LanqfordReiLLy ve fenomen arkadaşlarımız için anket oylaması yapıyoruz. En fazla oyu alan arkadaşımız daha önce belirtilen koşullar ve sorumluluklar dahilinde Medya-Tanıtım sorumlusu olacaktır. En fazla oyu alan ikinci arkadaşımız eğer aralarında uzlaşma olursa Medya-Tanıtım sorumlusu yardımcısı eğer uzlaşma olmazsa ve dilerse bulunduğu ilin temsilcisi olabilir.

Lütfen anketi oylarken dürüst ve objektif olunuz. Daha önceki başlıkta belirtmiş olduğumuz kriterlere uygunluğunu ve bu sorumluluğu yapabileceğine dair inancınızı gözününde bulundurarak oylama yapınız.

Not
Oylamada IP adresleri kontrol edilecektir. Fazla ek üye girişi yaparak oylamaya hile karıştırdığı tespit edilen üye belirtilerek üyeliği iptal edilecektir

Not
Lütfen herhangi bir tartışmaya neden olacak yorum, görüş ve iletiler yazmayınız. Yalnızca oylamanız yeterlidir.

Not
Adaylar oylama süresince abartmamak kaydıyla açacakları başlıklarda varsa projelerini anlatabilir, üyeleri bilgilendirme amaçlı yazılar yayınlayabilirler

Oylama 1 Hafta boyunca devam edecektir.

İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Re: Medya-Tanıtım Sorumlusu Seçimi (Anket)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 30 Ağu, 20:21

Normalde 1 Eylül itibari ile süre doluyor ancak Benim bulunduğum yerden başka bir yere gidiyor olmam ve gittiğim yerde de ADSL olmamasından dolayı zamanında işlem yapılamayacaktır.
1 Eylül tarihi itibari ile oylar geçerli sayılacaktır.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Re: Medya-Tanıtım Sorumlusu Seçimi (Anket)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Eyl, 09:20

LanqfordReiLLy - 6
fenomen - 15

Oylama bitiş tarihi: 01 Eylül 2009 22:01

Oylama sonucuna göre en fazla oyu alan fenomen arkadaşımız Telekinezi.org sitesinin Medya-Tanıtım Sorumlusu olmuştur. Arkadaşı tebrik eder başarılar dilerim. Bu sorumluluğun öncelikle kendisine daha sonrada tanıdığı, bildiği herkese yarar getirmesi dileği ile.