Parapsikoloji.Net Yayına Alınmıştır Büyük Proje İçin Hazır mısınız?

Duyuru ve Haberler
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 278 time
Aldığı Beğeniler: 726 time

Parapsikoloji.Net Yayına Alınmıştır Büyük Proje İçin Hazır mısınız?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 26 Eki, 01:27

Parapsikoloji.net'i yayına alınmıştır. Bir süre yapım çalışmaları devam edecek olup Bu süre içerisinde proje ve fikirleri olanlar bu başlık altında katkıda bulunabilirler.

Bu siteyi daha çok Türkiye'de henüz bir bilim dalı olarak dikkate alınmayan Parapsikoloji'nin Üniversite bazında ele alınan; dış etkilerden uzak bize ait değerlerle kendi imkanlarımız doğrultusunda ve gene ülkemizde bu alanda kabiliyetli ve istekli insanların yetiştirilebilmesi için bir kamuoyu oluşturmak amacıyla kullanmayı düşünüyorum. Ne yazık ki ülkemizde Parapsikolog ünvanlı çok az sayıda bilim insanı var ve bu konuda dışa bağımlı durumdayız. Her alanda gelişmesinden ve güçlenmesinden bahsedilen bir ülkenin bu alanda geri kalması düşünülemez bir gerçektir.

Şu an çok sayıda genç beyin geleceği olmayan bir alanı sadece eğlence ve keşif amaçlı hobi olarak değerlendirmek zorunda kalıyor. Bu alanda kendilerini geliştirmek ve mesleki çalışma yapmak isteyenler için mutlaka gerçekleştirilmesi gereken bir adımı hep birlikte atmak istiyorum.

Bu konuda özellikle görsel, yazılı ve sesli medya başta olmak üzere idari kurumlar da dahil ulaşabileceğimiz tüm makamlara bu adres üzerinden ulaşarak yıllardır bahsi geçen ancak bir türlü gerçekleşmeyen Üniversite bazında Parapsikoloji eğitiminin bir an önce gündeme alınarak hayata geçirilmesi için,

* Sitemiz üzerinden dijital imza kampanyası
* Anketler
* Sesimizi duyarabilmek için dar kapsamlı forum
* Basın köşesi
* Dikkat çekmek için Telekinezi.org - Astralseyahat.net ve Telepati.org siteleri üzerinden belirlenecek yeteneklerin özel tanıtım videoları
* Üç sitemiz üzerinden yayınlanan son konular

Gibi bölümler açarak ülkemiz içerisinde varolan potansiyelin akademik düzeyde açığa çıkarılması adına çalışmalar yapılacaktır.

Bu konuda ek düşüncesi olan arkadaşların bu başlık altında fikirlerini paylaşmalarını bekliyorum. Bu konuda şu ana kadar olduğu gibi bundan sonrada hiçbir zaman yaş ve üyelik pozisyonuna bakılmaksızın tüm görüş ve öneriler dikkate alınacaktır.

Unutmayın bu konuda yapılacak olan çalışmalar 4 Doğrudan 2 dolaylı domain ile Ülkemiz için Net ortamındaki şu ana kadarki en ciddi adımlardan biri olacak ve sizlerde bu adımın bir parçası olacaksınız.

www.parapsikoloji.net www.telekinezi.com www.telekinezi.org www.astralseyahat.net www.telepati.org www.akreportal.net
Bu mesaj için Yönetici adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
Sai (29 Eki, 08:12) • delenamo (31 Eki, 17:09)
Değerlendirme: 3.7%

İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Culmination
Yaşadığınız İl: 1 Adana
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: Parapsikoloji.Net Yayına Alınmıştır Büyük Proje İçin Hazır mısınız?

Okunmamış mesaj gönderen Culmination » 26 Eki, 01:28

İşte bu çok iyi oldu tebrikler

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 26 Eki, 06:04

hayırlı olsun akrepkral
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
Lord_of_Hackland
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Yaptı Beğeniler: 58 time
Aldığı Beğeniler: 90 time

Okunmamış mesaj gönderen Lord_of_Hackland » 26 Eki, 07:08

Peki dilekce yazarak yapamazmiyiz?mesela:
****-a dilekce...
" Ben *** *** Parapsikoloji alanina duydugum ilgiden otru Turkiye-de parapsikoloji derslerinin daha cok sIklikla verilmesini istiyorum ve ***************** "
diye bir sey...sonra yaninda bir hafiza karti ve icinde kanitlayici dosyalar...o kadar cok kisi dilekce gonderecek ki,birden bire kendileri bile sasacaklar ve bunu yaparlar bence... :D Parapsikoloji devrimciler :) ama ciddi soyluyorum yani...
Mucizeyi yaratan inanmakdir
inanmayi bilmeyen,umud edemeyen hayatta boşluktan başka hic bir şey alamaz.hem de öyle bir boşluk ki,o boşluğu kimse dolduramaz...

http://www.facebook.com/pages/Tanri_ve_Biz/400593433321808

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 26 Eki, 08:25

Akrep Kral bana kalırsa eğer böyle bir amacınız varsa, bu forumdaki kişilere özel bir eğitim verin.Çünkü bu alanda sizden iyisine rastlamadım daha. Bu sayede herkes çekip yollayacağı videoları daha iyi konuma getirebilir. Hemde grup halinde yollarsak daha etkili olur. Amaç ise böyle grupların türkiyede olabileceğini belirtmek.Hem daha ilgi çekici hemde çok yararlı olur diye düşünüyorum...
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 26 Eki, 08:29

akrepkral yeni sitede yapamıyorum .s.s veya olmuyo ya ufff .s tarzı baslıklar görmek istemiyoruz
(tamam zamanında ben de açtım kabul ediyorum :D ).
bence yeni üyelerin yazdıkları ilk bir hafta gözükmesin sadece moderatorler görebilsin eğer yazdıkları onaylanırsa sonra yazdıkları görülmeye başlasın.
Bu mesaj için ozina adlı kullanıcıya teşekkür eden:
the ULTIMATE (24 Ağu, 23:38)
Değerlendirme: 1.85%

pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
karanlks
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 36 time

Okunmamış mesaj gönderen karanlks » 26 Eki, 09:17

akrepkral hayırlı olsun harika bişey olucak ozina gerçekten çok haklısın... bir de evet turabın dediği mantıklı eğer bunu istiyorsak gerçekten başarabilmemiz lazım videolarımızında etkili olması lazım...
Beni Öldürmeyen Şey Tuhaflaştırır... -Joker

Sorularını Ö.M den verebilirsiniz reiki haricinde rahatça cevap verebilirim...

Kullanıcı avatarı
Telekinezistm
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Yaptı Beğeniler: 11 time
Aldığı Beğeniler: 25 time

Okunmamış mesaj gönderen Telekinezistm » 26 Eki, 09:20

Abi net i kotalı olanlarda var . Arada yazıda koyarsınız .
@Kuupa7

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 26 Eki, 21:15

Lord_of_Hackland yazdı:Peki dilekce yazarak yapamazmiyiz?mesela:
****-a dilekce...
" Ben *** *** Parapsikoloji alanina duydugum ilgiden otru Turkiye-de parapsikoloji derslerinin daha cok sIklikla verilmesini istiyorum ve ***************** "
diye bir sey...sonra yaninda bir hafiza karti ve icinde kanitlayici dosyalar...o kadar cok kisi dilekce gonderecek ki,birden bire kendileri bile sasacaklar ve bunu yaparlar bence... :D Parapsikoloji devrimciler :) ama ciddi soyluyorum yani...
Dilekçe sorun değil ancak şu an Türkiye'de Parapsikoloji alanında hiçbir şekilde eğitim yok. Sadece alt dallarda seminer veya özel ücretli dersler şeklinde... Ülkemizden bu konuda eğitim almak isteyenler eski SSCB (Rusya) döneminde açılan üniversitelere gidiyorlar.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 26 Eki, 21:18

turab yazdı:Akrep Kral bana kalırsa eğer böyle bir amacınız varsa, bu forumdaki kişilere özel bir eğitim verin.Çünkü bu alanda sizden iyisine rastlamadım daha. Bu sayede herkes çekip yollayacağı videoları daha iyi konuma getirebilir. Hemde grup halinde yollarsak daha etkili olur. Amaç ise böyle grupların türkiyede olabileceğini belirtmek.Hem daha ilgi çekici hemde çok yararlı olur diye düşünüyorum...
Bahsettiğin konu ciddi bir zaman ister hatta bunu meslek edinmeyi gerekli kılar. Birilerini özel olarak eğitebilmek için o kişilerle 24 Saat kontak halinde olabilmen gerekir.
Eğer Akademik düzeyde böyle bir bölüm açılabilirse kimsenin bir başkasına özel ders vermesine gerek kalmaz. İlgisi olan herkes eğitimini alır
Bu mesaj için Yönetici adlı kullanıcıya teşekkür eden:
the ULTIMATE (24 Ağu, 23:39)
Değerlendirme: 1.85%