Fenomen Geçen Sene Msn Toplu Konferansı(CHİ ENERJİ)

Telekinezi ve parapsikoloji alanında derlenmiş, yazılmış makaleler.
Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Fenomen Geçen Sene Msn Toplu Konferansı(CHİ ENERJİ)

Okunmamış mesaj gönderen turab » 22 Haz, 19:11

BismillahirRahmanirRahim

bugünki seminerimizin en heyecanlı yönü, sizlere enerjinin elden nasıl cıkartabileceğimizi(kolay) enerjiyi uygulamayı dokunmadan dövüşün birkaç sırrını anlatacağım inşallah.
Arkadaşlar öncelikle Kur’an-ı Kerim’de bir ayet var.”Kalpler Allah’ın zikriyle dinlenir.” Şimdi bu ayet Parapsikoloji ilmini bize açıklayan kilit cümle! Ne demekdir bu ayet? Şimdi size öncelikle Kur’an’da bu ruh kalp nefis ve akıl aynı anlamda kullandığını söylemek istiyorum.Yani sevgi dediğimiz şeylerde dahil kalp akıldır.Yüreğin burda işi yokdur o sadece kan pompalıyor.Biz de parapsikolojiden biliyoruz ki insan beyni karanlığa odaklandığında hiç birşey düşünmediğinde boşalıyor. Allah’ı zikr edince insan hiç birşey düşünemiyor.Çünki Allah akılların düşünemeyeceği Yüce Yaradan’dır.
Biz de Allah’ı zikr edince hiç birşey düşünemediğimiz için otomatikman beyin boşalıyor ve sonucunda hiç bir şey düşünemiyecek bir hale geliyoruz ve beyin dinleniyor.Demek ki Allah’ın zikri konsantrasyonu artırıyor. Bu da Bize en kolay şekilde nasıl konsantre olacağımızın bir anahtarıdır. İşte bu ayet Parapsikoloji ilminin kilit ayetlerindendir.Geçen ben bu ayetin anlamını sormuştum ve arkadaşlar değişik fikirlerini ileri sürmüşlerdi.Şimdi sizlere chi enerjisini anlatacağım.Çoğunuz bana mesaj yazınca ‘abi ben telekineziden sıkıldım bana chi öğret’ diyor.Arkadaşlar chi enerjisi parapsikolojinin enerjiyle yapılan tüm alanlarında kullanılan enerjinin ismidir.Manyetik enerjidir.Çok olursa insan havayada kalkabilir.Zaten havada asılı kalan cisimlerin etrafında çok güçlü manyetik enerji olduğunu da bilim ispatlamiştir. Chi enerjisi manyetik alan, bir elektriktir.Neden elektrik diye sorabilirsiniz şimdi size niye elektrik anlatacağım.Elektrik şekilden şekile girebilen enerji türüdür.Din alimlerimiz hocalarımız bize Azrail(as’)i anlatırken onun her kişiye nasıl göründüğünü böyle açıklamıştır. düşünün. Azrail(as)’i bir elektrik olarak Ampule girdiğinde ışık olur,başka bir alette ateş.Yani şekilden şekile girer ama özünde elektriktir.
Chi enerjisiyle çok şey yapılabilir.Ellerden çıkan yakıcı sıcaklık da reikide kullanılan enerji de beynin nöronlarından çıkan enerji de hepsi Chi enerjisidir,Eelektrikdir,manyetik enerjidir.Enerji her insanda aynı derecede stok kabiliyetine sahiptir.Ama kimisinde fazladır kimisinde az.Bu, enerji tutumununda farklı olduğunu göstermiyor.İstenilen insan çalışmalarla elindeki enerjiyi artırıp bir nesneyi yakabilir veya başkasının kalbine bakarak onu durdurabilir.Sadece bunun için çalışmaları gereklidir.
İki türlü telekinezi yapılışı vardır.Ellerin veya vücudun enerji çıkan bölgelerinin yardımıyla veya gözlerden ve beyinden çıkan enerji dalgasının vasıtasıyla.İnsanların çoğunda gözlerden çıkan enerji formalasmidir ve buna da halk dilinde kötü nazar deniliyor.İster gözden ve kafatasının etrafından çıkan enerji olsun, ister vücudun enerji çıkılan yerlerinden ikisinin de enerjisi çalışmalarla artırılabilir.Sadece bir şey vardir ben bunu calismalarimda açık sekilde gordum.elden cikan enerjiyi negativ yapmak icin düşünursun.normalde pozitif sifali enerji cikar ama senin düşüncenle negativde yapa bilirsin ama beyinden cikan enerji çok zaman negativdir

ve beyinden guzel enerji çok nadir sekilde cikar

iki sekild de enerjiyi artirmak icin calismalar lazim
(17:30):

negativ enerji kotulugun simgesidir

iki sekilde enerji cikmasini saglamak icin oncelikle konsantre gelismesini saglamak lazimdir

bunun icin en guzel teknik kapak teknigidir.
(17:32):

insan bir nesneye bakarsa uzun sure ve gozlerini az kirparsa onun düşünceleri beyninden akar gider

ve bosalan beyin size enerjinizi bir noktaya gitmesine yardim eder

ve 6 hissinizin gelismis oldugunu gorursunuz
(17:33):

aslinda 6 hissiniz güçlüdur

ancak beyninizin dolu oldugu icin 6 hiss devre disi kalmisdir

Allah boyle buyurmusdur.siz gozlerinizi haramdan cekin bende size insanlarin gormedigini gostereyim
(17:34):

bunun anlamida burdan çok açık sekilde anlasılıyor

ne demekdir bi cumle

biliyorsunuz erkeklerin en çok beyninde dolasan düşünce karsi cinsden birisidir

insan istemesede hep beyninde doner durur o
(17:35):

ve o beyni mesgul ederek paranormal guclerimizi kisitlar
ancak biz o haramlara bakmadigimiz takdirde beyin bos kalicakdir ve durugoru 6 hiss gelisicekdir

kapak teknigini bilirsiniz
(17:36):

bir kola ve ya baska kapak turu alib ortasina bakiyoruz

ileri geri ve s haraket etmesini istemiyoruz sadece ortasina bakiyoruz
(17:37):

bir sure zor olacakdir ama ki zaman gecdikde beyniniz bosaldigi icin daha güçlü konsantre olacaksiniz

ve burnunuz ucuncu goz bolgeniz acimaya baslayacakdir

enerjide etrafa sacilmaya basliaycakdir

elektriler oynaya bilir ve biraz ilerledikce etrafinizdaki nesnelerede bir şeyler ola bilir
evet boyle yaparak enerjinizi gelisdiriceksiniz
(17:39):

boyle bakarak enerjinizi her bakdiginiz nesneye direkman gitmesini saglaya biliceksiniz

ilerde gozle bakdiginiz dalib giderek bakdiginiz insanlara zarar vura bilirsiniz

ama gelisdikce bunu kontrol altina alicaksiniz
(17:40):

ve 3 cu gozunuzde acilmalar olucakdir

garib seslerde duya bilirsiniz ama zamanla bunlarin kendi gucleriniz oldugunu gordugunuzde sevineceksiniz

artik basariyorsunuz zamaninizi bosa harcamadiginizi bileceksiniz
(17:41):

sakn 2-3 ay duzenli calisdikdan sonra karsinizdakinin kalp bolgesine ve yurudugunde ayaklarina odaklanib dalib gitmeyin

hani bazen insan dalib gider gozleri bir yerde kalir ya

oyle şey yapmayin daldiginizda hemen kendinize gelin cunki karsidakinin kalbini durdura bilirsiniz

ve ayaklara odaklandiginizda dusure bilirsiniz
(17:42):

ben çok yapdigim icin sizleride bu kotu şeylerden dikkatli olmaya cagiriyorum

her gun bunu 1 saat durmadan yapin inanin dayanmadan yapdiginizda çok güçlü olacaksiniz zamanla
(17:43):

kendinizle gurur duyacaksiniz bunca zamanininizin bosa gitmemesi en buyuk sevinciniz olacakdir

1 ay sonra

her gun yapdikdan sonra bir iplik alin ve iplige kapa odaklandiginiz gibi odaklanin

her defasinda konsantre olma sureniz cabuklasicakdir ve artik ipligin onune bir isaret icin bir şey koyun
(17:44):

maksat ipligi oraya suruklemekdir

sanki elinizle onu dokunmus gibi gozunuzle onu oraya itin

basarili olacaksiniz amma oncesinde sadece iplige odalanin hiç bir şey istemeyin 15 dakika

sonraki 30-45 dakikasinda ise ipligi itin
(17:45):

basaricaksiniz.unutmayin artik super odaklanma seviyeniz var gozlerinizdeki enerjide cogalmis ve sifir duygu dediyimiz durumdasiniz
(17:46):

boylece calisin.eger arada kendinizin argonuzu sisirmek isteseniz kimse olmadiginda isigi acin ve isiga odaklanin

artib azalmasi cabuklasacakdir

isiga odaklanin gozunuz elektrikde kalsin ve ona art ve ya zayifla deyin

bunu sesli ve ya icinizdende yapa bilirsiniz
(17:47):

beyinle yapilacak calis abudur

• unutmayin beyindeki enerjiyi gelisdirdiginizde karsidakini gozle gozunun icine bakarak negativ enerjiyle yora bilirsiniz

buda dusmaninizin ve ya karsinizdakinin yorulub gucden dusmesini saglayacakdir
(17:48):

ve bu enerjiniz gelisdigi icin artik vucudunuza da etki yapa bilirsiniz ve baska bir yerdeki birisinede etki ede bilirsiniz

artik onu gormenize ihtiyac kalmayacakdir
(17:49):

kendinize inanin bende size inaniyorum yapacaksiniz.sadece calismaniz ve basarana kadar umutsuzluga kapilmamalisiniz

hiç bir zaman olamdi demeyin

unutmayin her yapdiginizda enerjiniz artiyor.bu fitnese gidib vucud gelisdirmeye benzer
(17:50):

her yapdiginizda vucud gelisir.ama dogru yapdiginizda gelisir

ve dogru yapdiginizda vucud yanlis yapildigina nisbetde daha çok agrir

benimde dedigim sekilde yaparsaniz beyin enerjinizi artirdiginizda artik burnunuz ve 3cu goz bolgeniz kirilacak gibi agrayacakdir

ne zamanki dedigim bolgeler agridi onda bilin ki basarili oluyorsunuz ve devam edin
(17:51):

cunki enerji 3 cu goz bolgesinden cikdigi icin burnun ust kismi

ve alnin ortasi agricak

hayir zarari yokdur
şimdi enerjinin elden cikmasinin sirlarini verecegim
şimdi eldeki enerjinin en çok cikdigi bolge elin ici ve parmak uclaridir

ve bunun en kolay artirma gelisdirme yolu psi wheeldir.

kavanoz icinde her gun dondurun

kac dakika yaparsaniz yapin

her gun 10 dakika duzenli
(17:55):

dondurdugunuzde bile enerjiniz artacakdir

ben cisimlere fazla zaman ayirmiyorum cunki cisimler zaman kaybidir.ben dokunmadan dovus enerjiyle iyilesdirme ve insani enerjiyle zarar vermek icin enerjimi

gelisdiriyorum.otekiler mantiksizdir sonu olmayan bir yoldur.

bu islere insanlara gostermek yerine kendi isteklerini yapmak enerjiyle daha guzeldir

şimdi

dokunmadan dovus nasıl

yapilir

dikkatle dinleyin

Arkadaşlar dokunmadan dovusu yapmak icin gerekli olan iki şey lazim bir manyetik chi enerjisi ikinci karsidakinin vucudunu ele gecirmenin kisa yontemleri

enerji calismasini anlatdim ve birinide anlatayim
(18:00):

her gun uyumadan once uzanin ve gozlerinizi kapatin

derin nefes alin her derin nefesde nefesinizle beraber pozitiv enerjinin geldigini düşünun hayal edin

o enerji gelib diavram bolgenizde midenizin ustunde bir enerji topuina giriyor
(18:01):

ve nefesinizi verdiginizde de oraya negativ enerji asagio bolgeden akiyor

oda enerji topunun icine giriyor

ve pozitivle negativ enerjinin birlesmesinden elektrik olusuyor.buda sizin enerjinizi artiriyor
(18:02):

1 saat kadar bunu yapin.diafram bolgesinde hemen bir şeyler hiss ediceksiniz ilk nefeslerinizde

ve devam edin bir sure sonra vucudunuz fazla isinicakdir

terleye bilirsiniz

ben kisin ortasinda ustüme bişey almadan uyuyordum bunun sayesinden : )
(18:03):

bunun sayesinde enerjiniz cogalicakdir.gecelim enerjinin ele toplanmasina

cogu yerlerde mutlaka bunu okudunuz düşünun ki enerji vucudunuzdan ellerinize akiyor ve s

ama bunun en kolay yolu boyledir
(18:04):

dirsekden asagini diyelim sol elle sag eli sanki abdest aliyorsunuz gibi asagi dogru

getirin

sankimasaj yapar gibi

bunu nasıl soylesem sankio elinizin suyunu dokersiniz ya
(18:05):

bilmem anlata bildimmi o haraketi nasıl açıklayacagimi bilmiorum

durun

googleden bakiyim

ozan sana faceden resimler yolladim

ona bak ve nasıl açıklayacagimizi soyle
(18:12
şimdi anlatdigim sekilde anlamayanlar bana soylesin fotoyu yollayacagim onlara o sekilde enerjiyi ellere getirmek mumkun
(18:17):

onu 10 dakika yaparak ellere dogru enerji akar

ve karsinizdaki kisi

etkilemek istediginiz kisiye ellerinizi gosterin

http://bit.ly/ymcSgp

eger ellerinizde enerjiyi dedigim teknikle cogaltirsaniz bunu kolaylikla yapa biliceksiniz

(18:20):

furkancim benim anlatmak istedigim enerji teknigi zaten onun teknigidir
furkan diyor:
evt nbılıyom vıdeoyu verım dedım

hiç kimsenin fark edemedigi aslinda her şeyi anlatan bir teknik

neyse devam ediyorum
dokunmadan dovusde

oncelikle partneriniz

karsinizda dursun
(18:21):

ve elinizin icin sanki stop der gibi ona gosterin

ve o elinizin icine baksin

ve gozunu elinizin ortasindan cekmesin

sizde bununle ileri geri saga sola elinizi haraket etdirin

bunu 10 dakika yaparak o partnerin vucudunu ele gecirmeye baslayacakdir
(18:22):

ve partnerinize ellerinizi haraket etdirdiginizde bunu sorun sanki vucudun ileri geri dogru gitmek istiyor diimi ellerimi haraket etdirdigimde

ve calismaniza devam edin
(18:23):

bir sure sonra goruceksiniz ki elinizi ileri itdiginizde ileri geri cekdiginizde geri gidecekdir

bu dokunmadan dovusde yapilmasi gereken muhim bir şeydir

ancak bunu super basarak dokunmadan dovus yapa bilirsiniz

bunu tam ustalikla yapdikdan sonra kameradan bile insan itib ceke bilirsiniz hatta uzunu gormediginiz birisini bile]
(18:24):

ve bundan sonra yapilacak olanlar

o partnere artik hukm ede bildiginizde

onun ustunuze hafifce kosmasini isteyin

ve

o geldiginde ellerinizi ileri gheri saga sola cekdiginiz gibi bunu hizli bir sekilde yapin
(18:25):

artik suje demin elinizle ileri geri saga sola gitdigi icin

şimdi bunu hizli bir sekilde yaparakda basarili ola biliceksiniz
(18:26):

artik uzakdan kendinizi elinizle bogdugunuzda ve uzakdan ona vurmak istediginizde o bunu hiss edecekdir
(18:27):

boylece bunu defalarca yaparak kendinizi gelisdire bilir ve karsinizdaki partnerinizi artik daha cabuk zamanda etki altina gecire bilirsiniz zaman gecdikden sonra ise ilk 10 dakikalik yapmaniz gereken o el haraketlerini yapmaniz gerekmeyecekdir
(18:28):

bunun icin boyole bişey de yapa biliriz

karsidakini daha hizli ele gecirmeki icin

bir A4 formati kagit

alin

ortasina buyuk bir daire cizin

ve 3 metre uzaga koyin

onun ortasina bakarak derinden nefes alib verin

gozunuz orda olsun amma nefesinizide izleyin

boylece zamanla 3 aya karsidakini 2-3 dakikaya ele gecire bileceksiniz
(18:29):

iste size anlatacağım tekniklerde buydu şimdi sorulari ala bilirim

buyurun ama tek tek soru sorun

chi Master Ferdi Bayramov diyor:
evet yapa bilir her kes yapa bilir.kasik felan salla kasigi unut cisimler degil insanlara yap cisimlere yapmak argo icindir kendini gostermek icindir bir sure sonra bunu insanlara gosterib kendine hayran birakmana sebeb olur amma insanlar yapdigini sadece sen bileceksin

ama unutmayin dediklerimden baskasini yaparsaniz

netdeki sallama insanlarin uydurdugu şeyleri denerde onlarin yalan videolarina kanarsanniz artik benden

bişey beklemeyin

indi bardagi zadi qoy qiraga yazilarimi oxudun ve ozun bunlardan netice cixart dediyim kimi insanin beyni bosalanda cox şey ede bilir
(18:34):
turabcim konsantre zaten zihin susturmadir

zihgin susdurma konsantredir kapak calismasi ve gece calismasi bunu sagolar
(18:37):

eevet

he bide

en onemlisi

budurki

en guzel konsantrelerden ilki Namazdir

furkan diyor:
olurmu olur bak sımdı oksıjen ve hıdrojen bılesımı su degılmı .pekı havada varmı var. ozaman çok basıt sen düşünce gucunle havayıda kontrol edebılırsın bunu gördum ben eger havayı kontrol edebılıyosan ıcındekılerıde ayrıstırabılırsın .beyın dalgalarıyla .maddenın en kucuk halı dalgalar zaten atomu ve ondan kucuk şeylerı olusturan şeyler yanı

kardesim furkancim her şey mumkun ama sen elinde buz atsan mutlaka bir kalleslik yapmaya ve kendini gostermek icin bunu yapacaksin ve bu senin omrunu alir ama basari sifir

Not: Toplu konuşma olduğu için diğer kişileri yazılarını sildim sadece Ferdi abinin yazıları var buyrun yararlanın
Bu mesaj için turab adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 3
delenamo (22 Haz, 22:21) • Uchiha Sasuke (22 Haz, 23:47) • NotAfraid (04 Tem, 00:35)
Değerlendirme: 5.56%

uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1415 time
Aldığı Beğeniler: 535 time

Re: Fenomen Geçen Sene Msn Toplu Konferansı(CHİ ENERJİ)

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 22 Haz, 23:50

1.Kapak çalışmasını istediğimiz yere gelene kadar yaptık bırakırsak körelme olacakmıdır ?
2.Benim açtığım konunun cevabı burda verilmiş psi wheel diyor psi wheel ile yeterince yarar sağlanabilecek mi ?
3.En Önemlisi bu sayılır o bahsettiği el hareketi nasıl birşey ? :D
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
turab

Okunmamış mesaj gönderen turab » 23 Haz, 23:17

abdest alır gibi dirsekten diğer el ile kolu sıvayacaksın sanki üstünde birikmiş suyu aşağı atar gibi
uubam.com

Kullanıcı avatarı
zxc512
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Yaptı Beğeniler: 20 time
Aldığı Beğeniler: 27 time

Okunmamış mesaj gönderen zxc512 » 24 Haz, 08:55

ya 1 2 sorum var
1.biz negatif enerjimizi kullanıyosak pozitif sadece reiki ve öbür iyleştirme sanatlarına yarıyosa biz niye negatifin üstüne gitmiyoruz da pozitifle negatifi aynı geliştiriyoruz ? (saçmalamış olabilirim şu an kendimden tereddüt ediyorum :D )
2.hani+ ile - bir araya gelip 0 oluodu yani elektrik şimdi biz onlamı maddelere ve insanlara etki ediyoruz yoksa sadece - ylemi?
3.elektrikle cisimleri nasıl harekket ettiriyoruz :D (cidden nasıl :D )
NOT:1.veya2.soru hatalı bu yüzden doğru sorulmuş olanı cevaplayın (ikiside yanlışsa pas geçin :D )
cismin hareket etmeyişi cisme etki edemediğin anlamına gelmez :)

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Yaptı Beğeniler: 1415 time
Aldığı Beğeniler: 535 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 24 Haz, 10:36

turab yazdı:abdest alır gibi dirsekten diğer el ile kolu sıvayacaksın sanki üstünde birikmiş suyu aşağı atar gibi
neyse onu geçelim biz :D öbür sorulara bakınız.. :)
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
turab

Okunmamış mesaj gönderen turab » 24 Haz, 12:16

zxc512 yazdı:ya 1 2 sorum var
1.biz negatif enerjimizi kullanıyosak pozitif sadece reiki ve öbür iyleştirme sanatlarına yarıyosa biz niye negatifin üstüne gitmiyoruz da pozitifle negatifi aynı geliştiriyoruz ? (saçmalamış olabilirim şu an kendimden tereddüt ediyorum :D )
2.hani+ ile - bir araya gelip 0 oluodu yani elektrik şimdi biz onlamı maddelere ve insanlara etki ediyoruz yoksa sadece - ylemi?
3.elektrikle cisimleri nasıl harekket ettiriyoruz :D (cidden nasıl :D )
NOT:1.veya2.soru hatalı bu yüzden doğru sorulmuş olanı cevaplayın (ikiside yanlışsa pas geçin :D )

pozitifle negatif birleştiği zaman elektromanyetik alan oluşturur. bir cismin hareket etmesi için o cismin etrafında hem manyetik hemde elektirik alan olması lazım 2sini birleştirdiğimizde + - elektromanyetik alan oluşur vucudumuzda bu sayede cisimlere etki edelir. Hazır pozitif reikide falan kullanılmaz çünkü reiki enerjisi başka yerden gelir. yani dünyada üzerinde değil. pozitif negatif diye ayrılmaz aslında 2si bütün kullanılır.
Bu mesaj için turab adlı kullanıcıya teşekkür eden:
krebk (24 Haz, 14:45)
Değerlendirme: 1.85%

uubam.com

Kullanıcı avatarı
zxc512
Yaptı Beğeniler: 20 time
Aldığı Beğeniler: 27 time

Okunmamış mesaj gönderen zxc512 » 24 Haz, 12:35

saol turab :)
cismin hareket etmeyişi cisme etki edemediğin anlamına gelmez :)

weaz41
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan

Okunmamış mesaj gönderen weaz41 » 24 Haz, 14:26

Acaba bir daha ne zaman olacak bu konferans.

Kullanıcı avatarı
AscendingMaster
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Yaptı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen AscendingMaster » 24 Haz, 16:25

Güzel bir yazı. Fakat bir hatan var. Kalbin elektrik alanı beyininkinden 60 kat güçlü ve manyetic alanı da 5000 kat fazla. Ve kalbin beyin gibi kendi sinir sistemi var. Ama genel olarak yazı güzel
Hayat bir cevap değildir. Soru'nun ta kendisidir.

the ULTIMATE
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 20 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE » 24 Haz, 17:52

Bu kaynak kayboldu diye korkuyordum ben de, güzel oldu. :)
Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.