Transa geçmek veya benzeri bir durum...

Telekinezi ve parapsikoloji alanında derlenmiş, yazılmış makaleler.
Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
J3urak
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek

Transa geçmek veya benzeri bir durum...

Okunmamış mesaj gönderen J3urak » 02 Kas, 22:11

merhaba arkadaşlar öncelikle birçok kez yaşamış olduğum ve beni korkutan bu olayı mantık içerisinde düşünürsek; yani şimdileri transa geçme durumu olarak görüyorum (halk arasında karabasan) tamam şimdi yöntemi anlatayım hiç uykunuz yokken yatağa giriyoruz sürekli bir şeyler düşünün ve hayal kurun zihninizi sürekli açın tutun bir süre sonra 10-15 dakika sonra vucud uyku evresine geçmeye başlayacaktır zihin açık olduğu için vucudun kontrolünün yavaşca gittiğini hissedersiniz bu noktada korkmak çok normaldir çünkü bu aşamada geri dönüş imkansızdır (inanın çok denedim ama kurtulamadım) zihniniz tamamen açık ve uykuda değilsiniz ama vucudunuz tamamen uykuda bu esnada asla hareket edemezsiniz çığlık atamazsınız (ben hep çırpınıp dua ederdim hissettiğim korkuyu tarif bile edemem size) benim trans halim korkup çırpındığım için 20-30 dakika sürüyor daha sonra vucudum uyanıyor trans başlarken ve transtayken çınlama ve ugultular duyacaksınız (beni en çok bunlar korkutuyordu) eskiden karabasan sanıp korkardım ama şimdi korkmuyorum trans durumunda neler yapılabilir bilmiyorum daha korkumu yeni yeni yeniyorum belkide hiç birşey yapamazsınız sadece kendinizi geçici bir felce sokarsınız orasını bilemem orasını araştırmak lazım herkeze iyi forumlar

Kullanıcı avatarı
serons25
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 47 time
Aldığı Beğeniler: 19 time

Re: Transa geçmek veya benzeri bir durum...

Okunmamış mesaj gönderen serons25 » 03 Kas, 22:11

ben sana neler yapabileceğini teorik olarak anlatayım :D

hareket ederken beynin yaydığı titreşimler çok otururken düşünceli şekilde daha az uykuya dalış süresinde daha daha az uykudayken en az seviyede olur bilinçaltı titreşimi en az uykuda yayar çünkü en az çalıştığı nokta uykudur ve rüyaların gerçekçi olmasının sebebi budur rüyalara odaklanabilmek ve hissedebilmek için daha serbest olman ve benim düşündüğüm şu bedenini uykuya geçiriyorsun bu esnada düşüncelerin gerçekçi olacaktır rüyadaymış gibi hissederek düşünebilirsin ve bunları günlük hayatta kullanmak için uygulayabilirsin hayalin yaşamda etkisi büyüktür

yeniden söylüyorum hayallerin daha gerçekçi ve kullanışlı olmasını teorik olarak söylüyorum ve bir soru sormak istersen özel mesaj atabilirsin :D
Bilgi edinmeden, okumadan, araştırmadan, aşırı fazla gitmemek suretiyle düşünün ve kesin bir karara varmayın.
İlim sonsuzdur.

mirazbey
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim

Re: Transa geçmek veya benzeri bir durum...

Okunmamış mesaj gönderen mirazbey » 15 Kas, 16:54

çevremdekilere şu karabasan olayının hayal olduğunu anlatamıyordum bu yazıyı okutturucam sağol :)