Var Olmadığını Kanıtlayana 5000 TL Ödül !

Telekinezi ve parapsikoloji alanında derlenmiş, yazılmış makaleler.
Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
TriGonoMetri
Medya-Tanıtım Yönetici
Medya-Tanıtım Yönetici
Yaşadığınız İl: 72 Batman
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 172 time
Aldığı Beğeniler: 249 time

Re: Var Olmadığını Kanıtlayana 5000 TL Ödül !

Okunmamış mesaj gönderen TriGonoMetri » 08 Mar, 23:00

Hocamız AkrepKral başta olmak üzere katkı sunan ve yorumlarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Bizden sürekli kanıt istiyorlar. Elimizdeki kıt imkanlarla yaptığımız çalışmalarla bazı insanları ikna edememiş olsak bile yaşadıklarımız ve kazandıklarımız bizi mutlu etmeye bir hayli yeter ve artar bile.Rusya, ABD ve diğer ülkeler laboratuvar ortamında geliştirme çalışmaları sürdürürken ben insanlara Telepati çalışmalarını kuşlar ve kediler üzerinde geliştirmeye çalıştığımı nasıl anlatırım? İşe bile giderken daima cebimde kapak taşıdığımı nasıl anlatırım? Gülünç duruma düşmez miyim? İlmi arayan diğer ülkeler bu tür çalışmalara laboratuvar ortamı hazırlar ve destek verirken ben ve bu forumda kendini geliştirmek isteyen kardeşlerim kıt imkanlarla yetenek oluşturmak ve geliştirmek için çaba harcıyor. Bu bizim değil öncelikle ülkemizin kaybıdır.Bugun Devlet laboratuvar açıp gerekli malzeme desteğini sağlasın yönetimini AkrepKral hocamıza bıraksın ülkemiz nasıl bir parapsikolojik hareket oluşturur tahmin bile edemezsiniz.o kadar açık ve net konuşuyorum. Böyle bir iddiaya neden ihtiyaç duyduğum konusuna gelince onu da açıklıyayım.Birilerinin yok demesi veya olmaz demesi olmaması anlamına gelmez.Elimde olsa 5 Bin değil 500 Bin TL derdim ama ciddi olduğum görülsün diye bütçem itibariyle limit 5 Bin belirledim. Kimileri video atın diyor arkadaşlar eğer size kağıt çevirme videosu atarsam bunlar sizi tatmin edecekse hay hay atarım. Ki kanıtla at diyenlerin de samimi oldukları yönünde şüpheliyim KGB nin Nina Kulagina videosu kişileri tatmin etmiyor ve varlığını kanıtlamıyor ise benim kağıdı çevirmem hiç tatmin etmez.Ama şuna inanabilirsinizki Türkiye nin beyin gücü , azmini ve sabrını koruyarak çalışmalarına devam eden forum üyelerimizden daha doğrusu ailemizden yetişiyor. Anlatmak istediklerime hep beraber inş şahit olacağız. Herkese başarılı çalışmalar dilerim
Bu mesaj için TriGonoMetri adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Yönetici (03 Haz, 23:00)
Değerlendirme: 1.85%

Ne zaman şah desem herşey mat olur!

Kullanıcı avatarı
TriGonoMetri
Medya-Tanıtım Yönetici
Medya-Tanıtım Yönetici
Yaşadığınız İl: 72 Batman
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 172 time
Aldığı Beğeniler: 249 time

Re: Var Olmadığını Kanıtlayana 5000 TL Ödül !

Okunmamış mesaj gönderen TriGonoMetri » 15 Nis, 23:47

Forumumuz ve iddiam Ulusal Medyada yankılandı.Vereceğim linkten ulusal medyada çıkan haberimize ulaşabilirsiniz
Ulusal medyada çıkan haberimiz: http://www.haberadresimiz.com/var-olmad ... 60683h.htm
Bu mesaj için TriGonoMetri adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
ozzzyyy (16 Nis, 00:34) • Yönetici (03 Haz, 23:00)
Değerlendirme: 3.7%

Ne zaman şah desem herşey mat olur!