Bir nedeni yok ...

Moderatör: Sai

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
TelekinetikAkim
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 55 time
Aldığı Beğeniler: 5 time

Bir nedeni yok ...

Okunmamış mesaj gönderen TelekinetikAkim » 25 Ağu, 22:35

Arkadaşlar ben uzun zamandır telekinezi yapmıyordum bir arkadaş da inanma böyle şeylere diye diye beni bıraktırdı . Bir süre sonra tekrar az az çalışmaya başladım sıfırdan. AkrepKral ' ın yeni başlayanlarla ilgili bir konusunu okuyordum ve orada " Telekineziye başlamadan önce bu sorulara cevap bulmalısınız" yazıyordu bende okumaya devam ettim . 1. Sıradaki soru aynen şöyleydi : Telekineziyi neden yapacaksınız ? ( Amacınız Ne ? ) Bende bir an duraksadım ve düşünmeye başladım benim bir amacım olmadığını fark ettim . Diyelim ki psi-wheeli eksiksiz öğrendiniz ve yapabiliyorsunuz bundaki amaç ne sıkıldıkça gelip onu mu döndüreceksiniz ? Zaten öğrensem telekineziyi komple insanlardan saklamak zorunda olacağım. Bu yüzden de bu yeteneğimi kullanarak yardım etmem çok az olacak . Onun dışında yapacağım her şey kendim için olur . Bu şeylerin %70 - %80 i de yapmamam gereken şeyler olur . Diyelim ki levitasyonu öğrendiniz ne yapacaksınız ? Normalde kalkıp almanız gerekirken bir nesneyi uçurarak yanınıza getirirdiniz değil mi ? Bunun sonucunda son derece üşengeçleşirdiniz . Diyelim ki duru görüyü öğrendiniz geleceği göreceksiniz yalnız unutmayın kötü şeyleride göreceksiniz. Örneğin sokakta yürürken düştüğünüzü ve kolunuzun kanadığını gördünüz . ( Bakın tamamen öğrendiğiniz halinden bahsediyorum bu yüzden gördüklerinizi gerçek olmalı. ) Ne yapacaksınız ? Ertesi gün sokakta yürürken dikkatli mi olacaksınız ? İstediğiniz kadar dikkatli olun, gelecek gelecektir . ( Bu laf güzel oldu aklınızda tutun bunu :D ) Unutmayın geleceği asla ve asla değiştiremezsiniz . Bu lafımın arkasındayım .

Not : Ben halâ bir çocuğum ve az önce bütün bunları yazdıktan sonra o laf kırmızı olsun diye tıkladığımda reklam açıldı, çarpı butonuna bastım ancak buraya değil, ana sayfaya döndü ve bütün yazdıklarım gitti. Ama hepsini tekrar yazdım . Bir şey daha, lütfen sizde bu soruyu kendinize sorun ve cevap alın . Ancak sizi tatmin edecek gerçek bir neden olmalı. Bunları ben uydurmuyorum . Hepsi AkrepKral ' ın konusunda yazıyordu . İsteyen açar bakar yeni başlayanlar bölümünden . Nedeniniz yoksa uğraşmayın derim, dersinize falan çalışın .

Basit bir insanın elinden geleni yapabilmesi, zeki bir insanın tembelliğinden çok daha değerlidir.
-Baltasar Bracias

A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım, o zaman A =X+Y+Z'dir;X çalışmaktır, Y oyundur Z ise çenesini tutmayı bilmektir.
-Albert Einstein

TRed
Yaşadığınız İl: 39 Kırklareli
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 22 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Re: Bir nedeni yok ...

Okunmamış mesaj gönderen TRed » 26 Ağu, 01:56

Sende bunu unutma Geleceği ALLAH'tan başkası göremez.
Bu mesaj için TRed adlı kullanıcıya teşekkür eden:
MrCapTaiN (26 Ağu, 14:28)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
inflames
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Yaptı Beğeniler: 68 time
Aldığı Beğeniler: 105 time

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 26 Ağu, 11:20

bak şimdi Tred haklı bir de matematik dersi ne işine yarıyor?? gerçek hayatımızda hiç işe yaramayan ders gibi düşünülebilir ama bazı yerlerde işe yarıyor ve istemsiz oalrak beyni geliştiriyor telekinezide öyle işe yarayan yerleri var ve odaklanmamızı geliştiriyor engelleri kaldırıyor.

gelecek değiştirilebilir şöyle sen gelecekte yanarak öldüğünü gördün korkudan kafana kurşun sıkıp intihar ettin hani gelecek değiştirilemezdi :)
Bu mesaj için inflames adlı kullanıcıya teşekkür eden:

GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim

TRed
Yaşadığınız İl: 39 Kırklareli
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 22 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Okunmamış mesaj gönderen TRed » 26 Ağu, 11:34

Bak bro bide şöyle birşey var Kader. Kaderin değişmez. Sen zaten yaşayacağın yolu seçmişsin bunu değiştiremessin. Kötü birisin iyi birisi olursun sen bu yolu seçmişsindir o yüzden kaderin böyledir.

No_99
Yaşadığınız İl: 52 Ordu
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 15 time
Aldığı Beğeniler: 38 time

Okunmamış mesaj gönderen No_99 » 26 Ağu, 12:03

Bende senin gibi bir çocuğum ve liseye başlıyacağım ama ben bir düşünür olduğum için böyle konularda az da olsa bir bilgim var.1.sorunun cevabını ben veriyim benim amacım kendimi korumak kimlere karşı dersen bana kabadayılık taslıyanlardan ve haksızlıklara karşı.Sen birde demişsin geleceği değiştiremezsin diye.Benim düşünceme göre geçmişte ne yaptıysan geleceğin ona göre değişir.Daha doğrusu gelecek her zaman değişir.Bide tembellikten bahsetmişsin ben yeteri kadar gelişsem niye televizyon izliğim giderim dışarı ıssız bir yere(mesela orman) kendime parkur gibi bir yer yaparım orda yeteneklerimi test ederim ve yeni şeyler öğrenmeye çalışırım.
Bu mesaj için No_99 adlı kullanıcıya teşekkür eden:

Umudun karşısında tüm imkansızlıklar diz çöker. Unutma! İnsan daha imkansızlığı keşfetmedi!

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1412 time
Aldığı Beğeniler: 535 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 26 Ağu, 12:34

Geleceği Âllah ın bildirdikleri hariç kimes göremez.
EE göremediğin şeyi nasıl değiştireceksin ? Belli oluyor çocuk olduğun.
İşiniz gücünüz yok bilmediğiniz şeyi değiştirmeye çalışıyorsunuz.
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
TRed (26 Ağu, 14:24) • MrCapTaiN (26 Ağu, 14:28)
Değerlendirme: 3.7%

Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
death
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Yaptı Beğeniler: 16 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Okunmamış mesaj gönderen death » 27 Ağu, 07:22

Telekineziyi butun benliginle istemelisin busorulara yanit vermek zor degil zaten
Ben telekineziyi neden yapicam biliyomusun cunku kendimi gelistirmek istiyorum
bunu ilimgibi dusun kibence zaten bir ilimdir telekinezi bunu sirf bos olarak dusunme bence
zaten boyle bise yazdiysan ya kendine hic inanmadin yada hic sevmedin
ayrica dedikleri gibi gelecegi ALLAH tan baskasi goremez
Bu mesaj için death adlı kullanıcıya teşekkür eden:
MrCapTaiN (27 Ağu, 07:30)

Basaranlar once inanıp sonra basardilar basaramayanlarsa once basarip sonra inanmayi denediler

Kullanıcı avatarı
eb1234eb
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Aldığı Beğeniler: 17 time

Okunmamış mesaj gönderen eb1234eb » 27 Ağu, 10:52

Ben geç gördüm fakat bazı yanlışlıklar sanki kader değiştirilemez diye bunu bir tek "inflames" faketmiş takdir ederim onu. Allah ın yazdıgı kaderi elbette kimse değiştiremez arkadaşlar ve geleceği göremeyiz fakat. Allah herkese bir kader yazmamıştır bir kişinin bile milyonlarca kaderi vardır sadece en ufak davranışları an be an hangisini seçeceğini değiştirir...BUNUDA SAKIN UTUNMİYCAKLARINIZ ARASINA EKLEYİN ....

örnek olarak: mesela ben buyazıyı yazmayıp dışarı çıksaydım belki şu an bana araba çarpıcaktı ? belki arkadaşımı arasam onunla tartışıcak ve barışıcagımız süreden önce bişeyler yaparken başımıza kötü birşey gelicekti. belki şuan bunları yazarken ben telekinezi çalışsam birden aklıma çok güzel bir teknik gelicek ve bunu başarıcaktım ?

KADER 1 TANE DEĞİLDİR SAYISIZ VE SONSUZ YAZILMIŞ DÖNGÜ YAŞAM BİÇİMLERİDİR. çocukca yazılar yazmayın hayatı biraz anlamaya çalışın belki burda yorumu geçen çogu kişi bunların bilincindekiler inflames gibi belirtememiştir bu yüzden sözüm onlara değil sözüm kimlere zaten onlar bu yazıyı okurken anlamışlardır........
Kendin ol ve kendini her halinle kabul et... GERÇEK başarıyı arzulamayı bile DÜŞÜNME onun dışında... GERÇEK DÜŞÜNMEK İÇİN DEĞİL BAŞTAN ŞEKİLLENDİRMEK İÇİNDİR UNUTMA...

Kullanıcı avatarı
TelekinetikAkim
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Yaptı Beğeniler: 55 time
Aldığı Beğeniler: 5 time

Okunmamış mesaj gönderen TelekinetikAkim » 28 Ağu, 16:53

Arkadaşlar o zaman bilen biriniz bana durugörünün amacını söylesin tamam dicem
Basit bir insanın elinden geleni yapabilmesi, zeki bir insanın tembelliğinden çok daha değerlidir.
-Baltasar Bracias

A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım, o zaman A =X+Y+Z'dir;X çalışmaktır, Y oyundur Z ise çenesini tutmayı bilmektir.
-Albert Einstein

Kullanıcı avatarı
inflames
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Yaptı Beğeniler: 68 time
Aldığı Beğeniler: 105 time

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 28 Ağu, 17:10

durugörüye inanmama(sevmememe ve yapmamama) rağmen durugörü olaylara önceden hazırlıklı olmayı sağlıyor inanan birine göre
GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim