Eğlence

Moderatör: Sai

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 551 time

Eğlence

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 10 Ara, 20:25

Bugün konu açma günü oldu nedense.Neyse.Başlık çok sade oldu ama yazı uzun olacak galiba.Öncelikle burda yazdıklarım tamamiyle samimi duygularımdır ve kesinlikle yalan yoktur.Olmadı da zaten.Neyse.Bu yazı müzik dinlemeyi seven,oyun oynamayı seven ve hayatı doyasıya yaşamayı seven arkadaşlara yazılmış bir yazıdır.Ciddiyetten uzak olarak okumanız ve ciddiyeti,disiplini seven kişilerin okumaması tavsiye edilir.Evet.Başlık eğlence.Niye mi açtım ? Şimdi forumda beni az çok bir kaç kişi tanıyor.Ben eğlence tutukunu hatta bağımlısı bir insanım.Hani olur ya kafama göre takılırım canım ne isterse onu yaparım diye işte aynı öyle bir insanım.Müzik dinlemek,dans etmek,oyun oynamak bu üçü benim hayatımın vazgeçilmezidir.Şimdi diyorsunuz ki bu bunları niye söylüyor ? Haklısınız.Şimdi forumda benimde az çok tanıdığım ve benim gibi eğlenmeyi seven kişiler olduğunu görüyorum.Eğlenmeyi sevmek çok güzel birşeydir cidden hayattaki en güzel şeydir.Burdaki çoğu arkadaş için telekinezi büyük önem taşıyor.Her gün konsantrasyon çalışmaları yapıyorlar.Saatlerce kapağa bakıp saatlerde psi wheelin başında zaman geçiriyorlar.Çoğunluğu konsantrasyondan şikayetçi.Beynimde müzik çalıyor susturamıyorum diyorlar.Ya arkadaşlar.Afedersinizde ben de siz de bitki değiliz.Bomboş bir kafamız yok ki bizim.Binbir türlü şey yaşıyoruz.Gelgelelim müzik dinlemek ve eğlenmeyi seven kişiler için bu iş çok daha zor.Hatta çok çok zor.Telekinezinin temeli sessizlik,konsantrasyon,beyni susturma v.b.Ayrı olarak çoğu telekinezi çalışması çok sıkıcı bu bir gerçek.Ama çoğu arkadaş burda tam tersi online oyun oynamayı seviyor,müzik dinlemeyi,hayal kurmayı,hayallere dalmayı seviyor.Bu yazdıklarımın hepsi işte bu arkadaşlaradır.Tamam telekinezi önemli.Ama telekinezi için yapmayı sevdiğiniz şeyleri sınırlamamalıyız.Mesela beynimi susturamıyorum diyorsunuz.Oyun oynamayı seven ve müzik dinlemeyi seven biri olarak beynindeki müziği susturman kolaymıdır ? Hayır.İmkansız değil.Aslında benim burda anlatmak istediğim şey telekinezi sizi sınırlamasın.Yapmayı sevdiğiniz şeylerden uzaklaştırmasın ve en önemlisi sizin canınızı sıkmasın.Beynini susturamıyorsun diye canını sıkmana gerek yok.Böyle yapan arkadaşlar çok var.Beynini niye susturamıyorsun ? Çünkü sen android değilsin.Bilgisayar değilsin.Robot değilsin.İnsansın.Duyguların var,sevdiğin şeyler var,kurmayı sevdiğin hayaller var.Bırakın hayatınız dengede yürüsün.Yani telekinezide başarısız olduğunuz bir sürü zamanlar oluyor.Psi wheelin inadına ters yöne döndüğü anlardan tutun,bir cismi hareket ettirme azmiyle başına oturduğunuzda hareket etmemesi ve sizin psikolojik olarak yerlebir olmanız.Benim yaşımdakiler ve benim gibiler ( Örneğin ozina ) bu dediklerimi sonuna kadar anlar.Ve inanın bana gerçekten eğlenmekten güzel birşey yok.Bu yüzden telekineziden,psi whelden bir tekme yediğinizde ve kendinizi üzüntülü,depresyon boşluğunda hissettiğinizde en iyi bildiğiniz şeyi yapın.Eğlenin.Eğlenmek güzel şey çünkü.Telekineziden de güzel.Hayattaki bütün duygulardanda bana göre daha güzel.Eğlenin işte bu kadar zor değil.Telekinezi olsun,konsantrasyon olsun,büyüklük,olgunluk," koca adam oldun çocuk çocuk davranma " gibi laflar,bunların hiçbiri ama hiçbiri eğlencenizden bir gram eksiltmesin.Değerini bilin çünkü eğlenmenin tadı hiçbirşeye benzemez.
NOT : Bu yazı müzik dinlerken bir anlık eğlencenin değerini görmem ile ve sizlere zor anlarınızda biraz moral olsun diye ve eğlencenin ne kadar güzel ve hiçbirşeye değişilmeyecek bir şey olduğunu hatırlatmak amacıyla yazdım.
NOT 2 : İlla ki bir ders çıkarmanıza gerek yok geyik-sohbet bölümüne açtım ve içimden geçeni yazdım.Sonuna kadar okuyan arkadaşlara ayrı olarak helal olsun sabır taşı gibi sabırları olduğunu belirtmek isterim.Bir de gülücüklerime bu aralar çok dikkat edilmiş durumda bu yüzden.......... :) :) :) :) :)
Bu mesaj için UsTr adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 4
ChaTLacK (10 Ara, 20:41) • ozzzyyy (10 Ara, 22:51) • Msa (10 Ara, 23:43) • delenamo (11 Ara, 21:37)
Değerlendirme: 7.41%

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Yaptı Beğeniler: 107 time
Aldığı Beğeniler: 100 time

Re: Eğlence

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 10 Ara, 20:41

Valla ilk defa bi yazıyı bu kadar kısa bi sürede okudum :D
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 10 Ara, 20:43

okuyan özet çıkarsın arkadaşlar yeni ders çalıştım kafam hiçbirşeyi kaldırmıyor :D
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
UsTr

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 10 Ara, 20:52

turab yazdı:okuyan özet çıkarsın arkadaşlar yeni ders çalıştım kafam hiçbirşeyi kaldırmıyor :D
Zaten kafa yorulacak birşey değil. :)

Kullanıcı avatarı
Msa
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Yaptı Beğeniler: 125 time
Aldığı Beğeniler: 105 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Msa » 10 Ara, 21:03

Güzel yazı UsTr :D Hiç üşenmeden okudum :D Okumaya üşenen arkadaşlar varsa azcık okusunlar zaten bağlıyo devamınıda okursunuz mutlaka :D Şuan bu forumda takılarak eğleniyorum diyebilirim :D
İMZA

Kullanıcı avatarı
UsTr

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 10 Ara, 21:09

Msa yazdı:Güzel yazı UsTr :D Hiç üşenmeden okudum :D Okumaya üşenen arkadaşlar varsa azcık okusunlar zaten bağlıyo devamınıda okursunuz mutlaka :D Şuan bu forumda takılarak eğleniyorum diyebilirim :D
Ben eğlenmenin değerini çok uzun zamandır farkındaydım ama paylaşmak istemiyordum.Bugüne kısmetmiş.Ne zaman telekinezide işim ters gitse ki hep olan şeydir.Boşver ya eğlenmek güzel şey diyorum ne sinir kalıyor ne stres. :)

mar
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Yaptı Beğeniler: 5 time
Aldığı Beğeniler: 9 time

Okunmamış mesaj gönderen mar » 10 Ara, 22:27

UsTr yazdı:
Msa yazdı:Güzel yazı UsTr :D Hiç üşenmeden okudum :D Okumaya üşenen arkadaşlar varsa azcık okusunlar zaten bağlıyo devamınıda okursunuz mutlaka :D Şuan bu forumda takılarak eğleniyorum diyebilirim :D
Ben eğlenmenin değerini çok uzun zamandır farkındaydım ama paylaşmak istemiyordum.Bugüne kısmetmiş.Ne zaman telekinezide işim ters gitse ki hep olan şeydir.Boşver ya eğlenmek güzel şey diyorum ne sinir kalıyor ne stres. :)
Ustr Age of Empires 3 yükleyebilir misin kapışırız hamachiden ne dersin yada bir ağ kuralım takılalım öyle bir sürü online oyun falan okkey :) Ne dersin :)

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 10 Ara, 22:50

UsTr yazdı:Bugün konu açma günü oldu nedense.Neyse.Başlık çok sade oldu ama yazı uzun olacak galiba.Öncelikle burda yazdıklarım tamamiyle samimi duygularımdır ve kesinlikle yalan yoktur.Olmadı da zaten.Neyse.Bu yazı müzik dinlemeyi seven,oyun oynamayı seven ve hayatı doyasıya yaşamayı seven arkadaşlara yazılmış bir yazıdır.Ciddiyetten uzak olarak okumanız ve ciddiyeti,disiplini seven kişilerin okumaması tavsiye edilir.Evet.Başlık eğlence.Niye mi açtım ? Şimdi forumda beni az çok bir kaç kişi tanıyor.Ben eğlence tutukunu hatta bağımlısı bir insanım.Hani olur ya kafama göre takılırım canım ne isterse onu yaparım diye işte aynı öyle bir insanım.Müzik dinlemek,dans etmek,oyun oynamak bu üçü benim hayatımın vazgeçilmezidir.Şimdi diyorsunuz ki bu bunları niye söylüyor ? Haklısınız.Şimdi forumda benimde az çok tanıdığım ve benim gibi eğlenmeyi seven kişiler olduğunu görüyorum.Eğlenmeyi sevmek çok güzel birşeydir cidden hayattaki en güzel şeydir.Burdaki çoğu arkadaş için telekinezi büyük önem taşıyor.Her gün konsantrasyon çalışmaları yapıyorlar.Saatlerce kapağa bakıp saatlerde psi wheelin başında zaman geçiriyorlar.Çoğunluğu konsantrasyondan şikayetçi.Beynimde müzik çalıyor susturamıyorum diyorlar.Ya arkadaşlar.Afedersinizde ben de siz de bitki değiliz.Bomboş bir kafamız yok ki bizim.Binbir türlü şey yaşıyoruz.Gelgelelim müzik dinlemek ve eğlenmeyi seven kişiler için bu iş çok daha zor.Hatta çok çok zor.Telekinezinin temeli sessizlik,konsantrasyon,beyni susturma v.b.Ayrı olarak çoğu telekinezi çalışması çok sıkıcı bu bir gerçek.Ama çoğu arkadaş burda tam tersi online oyun oynamayı seviyor,müzik dinlemeyi,hayal kurmayı,hayallere dalmayı seviyor.Bu yazdıklarımın hepsi işte bu arkadaşlaradır.Tamam telekinezi önemli.Ama telekinezi için yapmayı sevdiğiniz şeyleri sınırlamamalıyız.Mesela beynimi susturamıyorum diyorsunuz.Oyun oynamayı seven ve müzik dinlemeyi seven biri olarak beynindeki müziği susturman kolaymıdır ? Hayır.İmkansız değil.Aslında benim burda anlatmak istediğim şey telekinezi sizi sınırlamasın.Yapmayı sevdiğiniz şeylerden uzaklaştırmasın ve en önemlisi sizin canınızı sıkmasın.Beynini susturamıyorsun diye canını sıkmana gerek yok.Böyle yapan arkadaşlar çok var.Beynini niye susturamıyorsun ? Çünkü sen android değilsin.Bilgisayar değilsin.Robot değilsin.İnsansın.Duyguların var,sevdiğin şeyler var,kurmayı sevdiğin hayaller var.Bırakın hayatınız dengede yürüsün.Yani telekinezide başarısız olduğunuz bir sürü zamanlar oluyor.Psi wheelin inadına ters yöne döndüğü anlardan tutun,bir cismi hareket ettirme azmiyle başına oturduğunuzda hareket etmemesi ve sizin psikolojik olarak yerlebir olmanız.Benim yaşımdakiler ve benim gibiler ( Örneğin ozina ) bu dediklerimi sonuna kadar anlar.Ve inanın bana gerçekten eğlenmekten güzel birşey yok.Bu yüzden telekineziden,psi whelden bir tekme yediğinizde ve kendinizi üzüntülü,depresyon boşluğunda hissettiğinizde en iyi bildiğiniz şeyi yapın.Eğlenin.Eğlenmek güzel şey çünkü.Telekineziden de güzel.Hayattaki bütün duygulardanda bana göre daha güzel.Eğlenin işte bu kadar zor değil.Telekinezi olsun,konsantrasyon olsun,büyüklük,olgunluk," koca adam oldun çocuk çocuk davranma " gibi laflar,bunların hiçbiri ama hiçbiri eğlencenizden bir gram eksiltmesin.Değerini bilin çünkü eğlenmenin tadı hiçbirşeye benzemez.
NOT : Bu yazı müzik dinlerken bir anlık eğlencenin değerini görmem ile ve sizlere zor anlarınızda biraz moral olsun diye ve eğlencenin ne kadar güzel ve hiçbirşeye değişilmeyecek bir şey olduğunu hatırlatmak amacıyla yazdım.
NOT 2 : İlla ki bir ders çıkarmanıza gerek yok geyik-sohbet bölümüne açtım ve içimden geçeni yazdım.Sonuna kadar okuyan arkadaşlara ayrı olarak helal olsun sabır taşı gibi sabırları olduğunu belirtmek isterim.Bir de gülücüklerime bu aralar çok dikkat edilmiş durumda bu yüzden.......... :) :) :) :) :)
yarın okuycam (HEPSİNİ, ÜŞENMEDEN).
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
Msa
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Yaptı Beğeniler: 125 time
Aldığı Beğeniler: 105 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Msa » 10 Ara, 23:44

UsTr yazdı:
Aynen :D
İMZA

“Geyik-Sohbet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir