Off Off

Moderatör: Sai

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 1470 kez

Off Off

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 09 Eki, 17:52

Merhaba Benim Dost Bildiklerim Ve Dünya Yolunda Sürüklenmiş Yoldaşlarım :D
Ulan Annemle Tartıştım Başladı Yine Ders Çalış Tamam Mı La Diyom Ödev Yok Zaten Doğum Günümdü O Günümde Bile Tartıştık.Dün Yani. Herneyse Aklımda Kurdum Dedim Lan Param Var Ben Gidiyim İnt Kafeye Sabah. Oturuyum 5 e Kadar Sonra Giderim Eve.Sabah Gittim İnt e Açık Değildi.Yanımda İmam Gazalinin Kitabı Vardı Dün Yarım Kalmıştı Onu Bitiriyim Dedim Okuyorum Diyorduki Asıl İlim Size Öbür Dünyada Faydalı Olandır Gereksiz Şeyleri Öğrenmeyin Diyordu.Zaten Bu Dersler Bizim Öğrendiğimiz Matematik Fen vb. Sanki Öbür Tarafta Bize Çarpım Tablosunu Soracaklar Dimi Dedim O Zaman Bana Yararı Yok Sadece Meslek Edinmek İçin.Zaten Takvim Okuyordum Yazın Fakir Olsamda Olur Dedim Nede Olsa Geçici Kalcaz Bu Dünyada 30 Sene Fakir Yaşamışım Çok Mu.Sonra Dedim.Alim Bulayım Birtane Bulabilirsem.Hafta Sonları Çalışır Para Biriktiririm Kaçarım Evden Giderim Onun Yanına Zaten Kaçmaya Meğilliyim Öbür Konularımdan :D Zaten Dağa Kaçıp İbadet Yapacaktım.Kitabı Okuyunca Dedim Alimin Yanına Kaçarım Para Biriktirince. Bitirdim Kitabı Sigara Almaya Gittim Sonra Baktım yine Açık Değil
Sonra Gittim Dedemin Orda Oturdum Yemek Yedim Geri Geldim.Açıktı İnt. Girdim Tanıdık Vardı Oturduk Sigara Felan Verdim Bende İçtim Zaten Eskiden İçiyordum Azcık 7-8.
Sınıflarda Para Yoktu Yaprağı Ovup Kağıdın İçine Sarıyor Önünede Sünger KOyup İçiyorduk :D Dedim Alıyım Eski Günleri Yağd Ediyim Efkarım Gitsin Ne Alakaysa Artık :D İçmeyide Unutmuşum Zaten 6 Ay Olmuş İçeli Herneyse Sonra Baktım Calla of Duty Oynuyodum Bana Bağırıyorlardı Kaça Gidiyon Diye 1 Dedim Batım Başımda Polis Hay a.. :D Hemen Sigarayı Söndürdüm Adam Beni Tanıyordu Adımı Felan Biliyordu Dedim Ders Boş Olsun Git Dedi Okula Sanki Hiç Gittim Bugün Okula :D Ben kaçtım Ordan Yürüyordumda Kaçar Gibi Sordular Sigaramı içtiniz Burda Adlarını Felan Aldı Beni Tanıyordu Bıraktı Gitmeme İzin Verdi Ben Onu Tanımıyom Ama Anasını Satıyım Herkesde Tanıyo Nerden Tanıyorsa Artık.
Bu Kadar Gerisinide Gittim Arkadaşlarla Sigara Felan İçtik Dağıltık. :D

Çok Karışık Oldu Ya Neyse Anlattığımdan Şunları çıkaralım.Sizce Doğru Yoldamıyım ? İlim Konusunda.Kaçıyım Mı :) Zaten Bıktırmışlar Beni..

Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Teşekkür etti: 87 kez

Re: Off Off

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 09 Eki, 18:44

Evden kaçma.Okuldan kaçabilirsin farketmez.Devamsızlığı aşma sınıfta kalırsın. :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti UsTr mesajı için:
Uchiha Sasuke (09 Eki, 18:56)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 09 Eki, 18:56

Abi Ne Yalan Söyliyim Bu Cevap Beklediğim Değildi Uzun Birşeyler Bekliyordum Senden :)
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
Telekinezistm
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Teşekkür etti: 11 kez

Okunmamış mesaj gönderen Telekinezistm » 09 Eki, 19:07

Hayatında en son yapıcağın şey siga içmek olsun . Yaşın kaç ne efkarı ne sigarası ? Benimde senin yaşlarında birçok arkadaşım var sigara içiyorlar . Neden içiyorsunuz diyorum cevap yok. Sen neden içiyorsun ?
@Kuupa7

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Teşekkür etti: 87 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 09 Eki, 19:11

Uchiha Sasuke yazdı:Abi Ne Yalan Söyliyim Bu Cevap Beklediğim Değildi Uzun Birşeyler Bekliyordum Senden :)
Uzun yazardım da forum ortamındayız kısa kesmek lazım.Zaten özelden ben sana bu konu ile ilgili bayağı uzun bir cevap vermiştim.Ondan fazla uzun yazmak istemedim.Bir de uykum var ondan biraz halsizim kafa yorgun olunca insanın pek birşey yazası gelmiyor. :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti UsTr mesajı için:
Uchiha Sasuke (09 Eki, 19:13)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 09 Eki, 19:12

Telekinezistm yazdı:Hayatında en son yapıcağın şey siga içmek olsun . Yaşın kaç ne efkarı ne sigarası ? Benimde senin yaşlarında birçok arkadaşım var sigara içiyorlar . Neden içiyorsunuz diyorum cevap yok. Sen neden içiyorsun ?
15
Efkarım Var Can Sıkıntısı Hem Sigarayla Aramızda Günahtan Başka Hiçbir Sorun Yok Zaten Birkerelik.

-Pain

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 09 Eki, 19:13

UsTr yazdı:
Uchiha Sasuke yazdı:Abi Ne Yalan Söyliyim Bu Cevap Beklediğim Değildi Uzun Birşeyler Bekliyordum Senden :)
Uzun yazardım da forum ortamındayız kısa kesmek lazım.Zaten özelden ben sana bu konu ile ilgili bayağı uzun bir cevap vermiştim.Ondan fazla uzun yazmak istemedim.Bir de uykum var ondan biraz halsizim kafa yorgun olunca insanın pek birşey yazası gelmiyor. :)
Vallaha Unuttum Hangisiydiki :) Neyse Boşver Yormayayım Seni Hergün Yazıyorum Yoruyorum Zaten :)
k.b :(

-Pain

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Teşekkür etti: 128 kez

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 09 Eki, 19:15

bizim okulda da var böyle tuvalete girip sigara içiyolar. bağımlı falan da değiller yani okulun serserisi işte sigara içmesze okulun arka tarafında olmaz. çekicen kenara böylelerini vericen kutsalı vericen kutsalı.
pixies forever <3<3

Psik0z
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Teşekkür etti: 6 kez

Okunmamış mesaj gönderen Psik0z » 09 Eki, 19:17

UsTr yazdı:Evden kaçma.Okuldan kaçabilirsin farketmez.Devamsızlığı aşma sınıfta kalırsın. :)
Hani sen uzun yazı okumuyordun ? :D

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Teşekkür etti: 128 kez

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 09 Eki, 19:27

Psik0z yazdı:
UsTr yazdı:Evden kaçma.Okuldan kaçabilirsin farketmez.Devamsızlığı aşma sınıfta kalırsın. :)
Hani sen uzun yazı okumuyordun ? :D
yazıklar olsun lan
pixies forever <3<3

“Geyik-Sohbet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 5 misafir