...(Yönetici Notu:Nasıl Konu Başlığı Seçmemeniz Gerektiğine Güzel Bir Örnek)

Moderatör: Sai

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
Kisame
Yaşadığınız İl: 3 Afyonkarahisar
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 12 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Re: CHATLACKLAR ÖLMEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Okunmamış mesaj gönderen Kisame » 03 Haz, 21:26

furkandulda yazdı:yöneticiler chatlackı engelleyerek susacağını sanıyor ama burda chatlacklar tükenmeyecektir...turab gitmedikçe bu foruma rahat yok ulannnnnnnnnn !!!!!!!!!!!111
Alkış isyan isyan isyan isyan

Savaş ve kavgada kazanan yoktur çok kaybeden ve az kaybeden vardır.

furkandulda
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Yaptı Beğeniler: 21 time
Aldığı Beğeniler: 55 time

Re: CHATLACKLAR ÖLMEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Okunmamış mesaj gönderen furkandulda » 03 Haz, 21:27

bu turaba daha çok ezdirecekmiyiz kendimizi ?? hadi sende durma katıl eyleme ..
...

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Re: ...(Yönetici Notu:Nasıl Konu Başlığı Seçmemeniz Gerektiğine Güzel Bir Örnek)

Okunmamış mesaj gönderen turab » 03 Haz, 23:01

Komik :)))
Bu mesaj için turab adlı kullanıcıya teşekkür eden:
ozina (04 Haz, 10:21)
Değerlendirme: 1.85%

uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

Re: ...(Yönetici Notu:Nasıl Konu Başlığı Seçmemeniz Gerektiğine Güzel Bir Örnek)

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 03 Haz, 23:31

Furkan yaşını 9 yıl fazla yazmışın ashuufahaasfahsua düzelt onu bence haketmediğin kadar ciddiye alınıyorsun ve zaman kaybısın. Hadi canım düzelt onu.
Bu mesaj için ozina adlı kullanıcıya teşekkür eden:
turab (03 Haz, 23:33)

pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
krebk
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Yaptı Beğeniler: 166 time
Aldığı Beğeniler: 13 time

Okunmamış mesaj gönderen krebk » 04 Haz, 00:02

Yaşını bilmediğin insanları alaylamadan önce kendine bakmayı unutuyorsun sanırsam egoların içinde kaybolup gidiyorsunuz ahhah :) adamları engellediniz sanki bu siteyi daha ne kadar götürüceğinizi sanıyorsunuz,yöneticilerden kimse kalmadı bi ozzy var onun dışında sizin gibi boş konuşanlarla dolu site. Eğer bişey bilseydiniz telekinezi hakkında belki biraz alttan alır ve kendinizi diğerlerinden üstünmüş gibi konuşmayı bırakıp yararlı konular açarak burada yararlı konu arayan insanları bilgilendirirdiniz(belkide bu kadar psi ball olayınında önüne geçilirdi).Önemli olan burdaki olan samimiyetti,dostluktu edindiğim arkadaşlar bana yeterde artar bile. 5-6 tane master olan alanın varmış e arkadaşım bu kadar bilgiliysen bari alttan alda biraz bari bilgili sansınlar seni.. Şimdi benide banlayın hiç önemi yok sadece ben içimden geldiği için arkadaşlarım adına konuşmak istedim...
Bu mesaj için krebk adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (04 Haz, 06:59)

Kullanıcı avatarı
turab

Okunmamış mesaj gönderen turab » 04 Haz, 08:42

krebk yazdı:Yaşını bilmediğin insanları alaylamadan önce kendine bakmayı unutuyorsun sanırsam egoların içinde kaybolup gidiyorsunuz ahhah :) adamları engellediniz sanki bu siteyi daha ne kadar götürüceğinizi sanıyorsunuz,yöneticilerden kimse kalmadı bi ozzy var onun dışında sizin gibi boş konuşanlarla dolu site. Eğer bişey bilseydiniz telekinezi hakkında belki biraz alttan alır ve kendinizi diğerlerinden üstünmüş gibi konuşmayı bırakıp yararlı konular açarak burada yararlı konu arayan insanları bilgilendirirdiniz(belkide bu kadar psi ball olayınında önüne geçilirdi).Önemli olan burdaki olan samimiyetti,dostluktu edindiğim arkadaşlar bana yeterde artar bile. 5-6 tane master olan alanın varmış e arkadaşım bu kadar bilgiliysen bari alttan alda biraz bari bilgili sansınlar seni.. Şimdi benide banlayın hiç önemi yok sadece ben içimden geldiği için arkadaşlarım adına konuşmak istedim...

bu sitede seni de banlasak herkesi banlasak sitenin hiç kaybı olmaz kazancı olur. Merak etme ben uubam yöneticisi ve kurucusuyum. Burdaki herşey düzelsin bu siteye ben düzgün insanları toplayacagım. Ayrıca boş boş konular varsa sizin yüzünüzden uçuşan psi ball topları dan dolayı saçmalığın daniskası
uubam.com

Kullanıcı avatarı
krebk
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Yaptı Beğeniler: 166 time
Aldığı Beğeniler: 13 time

Okunmamış mesaj gönderen krebk » 04 Haz, 09:06

İşte insanları küçümsemiyorum diyorsun sonrada biz küçümsüyorsun diyince karışıyor.Bu siteden istediğin kadar insanı banla bişeymi değişicek,gene konuları sapıtanlar eksilmez.Tamam haklısın belki banlasalar gereksiz konular olmaz konular sapılmadan iyi bir tartışma yeri olur bilgi paylaşıldıkça çoğalır: yanlışı da,doğrusu da.Biliyorum aylardır psi ball ı açıklıyorsunuz ama yanlıştan dönemediler belki deneyip görmek isterler desen ayda yılda bir karşılarına psi wheel alıp döndermeye çalışanlar var :) adamlar döndüremiyor psi wheel i sonra başka alanlara bakiyim derken işin içinden çıkılmıyor bi bakıyorsun her konunun içine ediyorlar bilgileri deneyimleri olmayan adamlar
Bu mesaj için krebk adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (04 Eyl, 17:22)

Kullanıcı avatarı
turab

Okunmamış mesaj gönderen turab » 04 Haz, 09:19

krebk yazdı:İşte insanları küçümsemiyorum diyorsun sonrada biz küçümsüyorsun diyince karışıyor.Bu siteden istediğin kadar insanı banla bişeymi değişicek,gene konuları sapıtanlar eksilmez.Tamam haklısın belki banlasalar gereksiz konular olmaz konular sapılmadan iyi bir tartışma yeri olur bilgi paylaşıldıkça çoğalır: yanlışı da,doğrusu da.Biliyorum aylardır psi ball ı açıklıyorsunuz ama yanlıştan dönemediler belki deneyip görmek isterler desen ayda yılda bir karşılarına psi wheel alıp döndermeye çalışanlar var :) adamlar döndüremiyor psi wheel i sonra başka alanlara bakiyim derken işin içinden çıkılmıyor bi bakıyorsun her konunun içine ediyorlar bilgileri deneyimleri olmayan adamlar

bunları anlayabiliryorsun işte. Peki sana bu psi ball konusunun ve o ki enerji topu çalışmasının yıllardır sitede mevcut olduğunu söylesem site yönetecisinin bile gerçek değil dediğini söylesem. Artık neyin davası bu ben bir tek diyorum ki psi ball sandığınız gibi birşey değil. bunu demem yüzümden bana veya ozinaya kötü söz söylemeniz gerekmez bu yüzden siz kaybediyorsunuz
uubam.com

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 04 Haz, 10:18

krebk yazdı:Yaşını bilmediğin insanları alaylamadan önce kendine bakmayı unutuyorsun sanırsam egoların içinde kaybolup gidiyorsunuz ahhah :) adamları engellediniz sanki bu siteyi daha ne kadar götürüceğinizi sanıyorsunuz,yöneticilerden kimse kalmadı bi ozzy var onun dışında sizin gibi boş konuşanlarla dolu site. Eğer bişey bilseydiniz telekinezi hakkında belki biraz alttan alır ve kendinizi diğerlerinden üstünmüş gibi konuşmayı bırakıp yararlı konular açarak burada yararlı konu arayan insanları bilgilendirirdiniz(belkide bu kadar psi ball olayınında önüne geçilirdi).Önemli olan burdaki olan samimiyetti,dostluktu edindiğim arkadaşlar bana yeterde artar bile. 5-6 tane master olan alanın varmış e arkadaşım bu kadar bilgiliysen bari alttan alda biraz bari bilgili sansınlar seni.. Şimdi benide banlayın hiç önemi yok sadece ben içimden geldiği için arkadaşlarım adına konuşmak istedim...
2 senedir gerçekleri söylememe rağmen halen körü körüne istedikleri şeylere inanıyorlar. Ben daha ne yapayım söyler misin?
Tatlı dille defalarca kez anlatmaya çalıştım en ufak bir ego kırıntısı olmadan fakat inandıklarından vazgeçmediler. Artık onlardan umudu kestim fakat yeni üyelerin zihinlerini bulandırmalarına izin vermem.
Ayrıca bu arkadaşın yaşının ne önemi var?
Gerçekten 19 yaşında olsa bile ciddiye alınacak bir üslubu ve kişiliği yoksa ben ne yapayım?
Bu forumda 10 yaşında olup da bu arkadaştan çok daha olgun ve terbiyeli olan yazarlar da var.
Bu mesaj için ozina adlı kullanıcıya teşekkür eden:
turab (04 Haz, 10:19)

pixies forever <3<3