Trans Hali

Kullanıcı avatarı
Kuklacı
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 15 time

Trans Hali

Okunmamış mesaj gönderen Kuklacı » 08 Haz, 19:09

Ben "Trans Hali" ni en çok psi-whell çeviremeyenlere öneriyorum.Bunun nedeni de dikkatin otomatik
olarak belirli bir yere odaklanmasıdır.Hani bazen dalarsınız,içiniz bir tuhaf olur.O istemsiz transtır.
Psişik yeteneklerde pek işinize istemsiz trans yaramaz.Önemli olan bunu bilinçli bir şekilde yapmaktır.Bunun için düşme hissi gerekir.Mesela bir merdivenin üstündesiniz ve aşağıya iniyorsunuz ya da asansördesiniz.Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.Bir süre sonra ağırlaşma hissi geliyor.O noktada durmanız gerekir.Ondan sonra gözlerinizi açın.Uykuda gibi hissedersiniz.Sonra psi-whellin karşısına geçin ve elinizdeki enerji ile döndüğüne odaklanın.İnşallah yardım edebilmişimdir.

Görüşünüz Yalnız Kalpten Bakabildiğinizde Berraklaşır.Dışarı Bakanlar Düş Kurar,İçe Bakanlar Uyanış Yaşar. (Ferrasini Satan Bilge)

MisafirYok

Re: Trans Hali

Okunmamış mesaj gönderen MisafirYok » 12 Haz, 13:54

bir yerden aşşagı iniyor gibi imgeliyecez ve sonra agırlaşma hisi gelecek ve orda bırakıp psi-weel yapcaz ok :D saol denicem bir ara

Kullanıcı avatarı
Kuklacı
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 15 time

Okunmamış mesaj gönderen Kuklacı » 15 Haz, 07:48

İşe yarıyor.Ben kullanıyorum bu yöntemi.
Görüşünüz Yalnız Kalpten Bakabildiğinizde Berraklaşır.Dışarı Bakanlar Düş Kurar,İçe Bakanlar Uyanış Yaşar. (Ferrasini Satan Bilge)

bosan
Yaptı Beğeniler: 4 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Okunmamış mesaj gönderen bosan » 15 Haz, 11:34

Ben bir psikologdan öğrenmiştim. öncelikle gözlerimizi kapatıyoruz. Daha sonra derin nefes alıp vermeye baslıyoruz. Nefes alıp verdikçe şunu içinizden söylemeyin ve hissedin. ''Sol kolum çok ağır . Çok sıcak''. Sol kolunuzun ağırlaşmaya ve ısınmaya başladığınızı hissedene kadar bunu yapın. Bunu başarabilirseniz çok yoğun bir konsantrasyon haline geçebilrsiniz.
bildiğim şeylerden biri hiçbir şey bilmediğim

umutcix
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen umutcix » 15 Haz, 11:43

trans halinden sonra ne yapmamız gerkir ?
Farkındalık Ölmeden Ölmektir.

ildem
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 5 Amasya

Okunmamış mesaj gönderen ildem » 03 Ara, 15:31

merhaba ben yeni üyeyim. psi well i bugün denedim, ve sonuç alamadım. sanırım ilk günden beklemek biraz yanlış olur :) fakat elimin uyuştuğunu,karıncalandığını hissetmeme rağmen kağıt bir türkü oynamıyor ://