Re: Lucid Dreaming Tecrübeleriniz, Anılarınız ve Kendi Yöntemleriniz...

Moderatör: ozzzyyy

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Telekinezi.com Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 24 Tem, 12:25

eralp92 yazdı:yaklaşık 3-5 gundur çalşma yapyorum ama malesef başarılı bir sonuc alamadım.... yani gece saati kurunca o saati kalkıp kapattgımı bile hatırlamıyorum sabah uykum cok agır oncelikle. bence anca tam uykuya dalma anında yapabilirim.. bide sabah cok uyanan birisiyim o anda yapabilrim.. ama sonuc alamıyorum yardım bekliyorum bu konu hakkında bilgili birinden anlayacsagım bir dilde basit bir açıklama yada başarı saglayabilmem içn bilgiler istyorm...öm atarsanz sevinirim..iyi günler
Nedense herkes kendisiyle özel ilgilenilmesini istiyo ve bu şekilde daha başarılı olucağını düşünüyo. Bilgili biri derken neyi kast ettiğini anlamadım. Grup lideri benim de hani daha bilgilisi olsaydı o grup lideri olurdu, o açıdan dedim. Lucid rüya ile ilgili bölümümüzde bana ait ve alıntı olan teknikleri en sade şekilde herkesin anlayabiliceği bi dilde anlatıyorum. Ve şuan internette bulabiliceğiniz en geniş arşive sahibiz. Bu sebeple adı "Lucid Dreaming Ansiklopedisi". Başarılı sonuçlar elde edebilmeniz için gerçekten çabalamanız gerekmektedir. 3-5 gün çok kısa bi süre. Bu kadar az zamanda başarılı olmak şans ve inanç işidir. Onun dışında çok çalışma gerekir. Yoksa özelden istediğiniz kadar yardım alın, çalışmadıktan sonra işe yaramaz. Bu arada herhangi bi sorun olduğunda özelden detaylı şekilde sorabilirsin. Elimden geldiğince yardım ederim. Grup üyelerininde aklında bulunsun; Bi probleminiz olduğunda önce bana ulaşın. Eğer çözüme kavuşmazsa forumda paylaşın...

Sadece Çok Önemli Olduğunu Düşündüğünüz Soruları Özel Mesaj ile Sorun.

Kullanıcı avatarı
TeleLife
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 25 time

Re: Lucid Dreaming Tecrübeleriniz, Anılarınız ve Kendi Yöntemler

Okunmamış mesaj gönderen TeleLife » 24 Tem, 12:45

Ben genellikle gece 1,2 gibi yatip saati 9'a kuruyrum sabh uyaninca hemen geri yatip uyuyorun genellille ilk basta en cok korktugum seyleri goruyorum kabus felan sonra 5 dk snra ruyanin etkisinden cikip hemen kontrolu ele alip oldugum yerden ucarak kaciyorum :D yurt disinda kahvalti yapiyorum felan cok guzel bisey acayip eglenceli deneyin %100 yparsinz ve uyku felci olanlarda yapabilir bende uyku felci oluyodum ama simdi bu teknik sayesinde yapabiliyorum :DD
Beyin, benim ikinci favori organım. (Woody Allen)

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 24 Tem, 13:06

Yakında uyku felcinden kurtulma yöntemlerini de paylaşıcam. Sadece biraz zamana ihtiyacım var yeni teknikler ve bilgiler biriktiriyorum. Zaten şuan forumda ki bilgi ve teknikler yeterde artar bile... 1-2 hafta içinde de yenileri eklenicek, daha da iyi bi ansiklopedimiz olucak.
Sadece Çok Önemli Olduğunu Düşündüğünüz Soruları Özel Mesaj ile Sorun.

Kullanıcı avatarı
soriano97
Yaşadığınız İl: 31 Hatay
Yaptı Beğeniler: 8 time

Okunmamış mesaj gönderen soriano97 » 25 Tem, 17:09

eralp92 yazdı:
soriano97 yazdı:Bu gece itibariyle ilk lucidimi yapmış bulunmaktayım:)Yatarken çok yorgundum.Sonra rüyada bilmediğim bir yerdeydim ve havada duruyordum.O anda kendime geldim.Herhangi bir teknikte kullanmadım.Uçmaya başladım bir süre sonra da beyaz ışıklar oluşmaya başladı ve ben o anda rüyadan koptuğumu anladım.Uyandığımda gülmeye başladım.Garip ve güzel bir şey gerçekten...
Sevindim yapabilmene güzell bir deneyim olmuştur denin için..:)
Aynen öyle teşekkürler.Tüm günümü lucidi hatırlayarak güzelce geçirdim :)
''Eğer bir şeyi zorla elinizde tuttuğunuzu düşünüyorsanız,ulaşmak istediğiniz şeyi engellediğini görüyorsanız,o zaman onu özgür bırakmalısınız...''

Konfüçyus

Kullanıcı avatarı
delenamo
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Yaptı Beğeniler: 211 time
Aldığı Beğeniler: 38 time

Okunmamış mesaj gönderen delenamo » 28 Tem, 23:42

ozzzyyy yazdı:Yakında uyku felcinden kurtulma yöntemlerini de paylaşıcam. Sadece biraz zamana ihtiyacım var yeni teknikler ve bilgiler biriktiriyorum. Zaten şuan forumda ki bilgi ve teknikler yeterde artar bile... 1-2 hafta içinde de yenileri eklenicek, daha da iyi bi ansiklopedimiz olucak.
Evet iyi olur uyku felcinden kurtulma yöntemleri tam odaklanıyorum Hild tekniği için filan sanki uyku felci geçirecekmişim gibi bir his geliyor cesaret edemiyorum
Bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir.

Star53
Yaşadığınız İl: 53 Rize
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen Star53 » 29 Tem, 02:44

lusid rüyada bikere 3 kişi bi adamı kaçıracaktık.kendime geldim. 2. şahıs adamla konuşurken ikimiz adamı tutmaya gittik(rüyamı bozmadım ayak uydurdumxD) sonra birden adamın peşine düştük bizimkiler kaçtı karşıda az çok 20 kişilik dönerbıçaklı bi grup arkiler kaçarken ben düşünüyorum kaçsam mı kaçmasam mı rüya olsa da korkup direk arabaya atladım kaçtık sonra uyandım zaten
AURA RENGİNİZ:Kırmızı
İnandığınız şeylere fanatiklik ölçüsünde bağlanabiliyorsunuz.Dostlarınızla iletişim kurarken gösterdiğiniz samimiyet,düşmanlarınıza gösterdiğiniz sertliğin de ölçüsü.Bilinçli kötülüğe bütün varlığınızla karşı koyuyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
Waltor
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen Waltor » 30 Tem, 11:46

Ben neredeyse her gün rüyada olduğumun farkında oluyorum. Hatta bazen uyanıp tekrar yattıktan sonra da farkında oluyorum. Ama nedense gerçek hayata çıkmak istiyorum o yüzden uyandırıyorum kendimi. Bundan sonra uyandırmam o zaman. :D

lDaywalkerl
Yaşadığınız İl: 19 Çorum
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Yaptı Beğeniler: 4 time
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen lDaywalkerl » 27 Eki, 19:34

Ben daha önce 3 defa yaptım ama hiçbiri kasıtlı değildi. Hani bazı rüyalar vardır sürekli görürsünüz belli bir senaryoda devam eder.(size oldu mu bilmiyorum sürekli aynı yerden başlayıp aynı şekilde devam ederler) Yine böyle bir rüya görüyordum. Rüyada olduğumu anlayıp senaryoyu değiştirmek istedim. Sıradan rüyalar gibi değildi hem rüyayı kontrol ediyordum hem de çok daha uzun sürdü. Uzun sürdüğü gibi ne bileyim daha kaliteliydi yani daha gerçekçiydi görüntüler falan ( demek istediğimi anlamışsınızdır.) İlk lucid rüyam böyleydi diğerlerinde yine uçup kaçıyordum ama bu rüyalar bilinçsizce oluyordu. Sonra lucid dream ile tanıştım ve bilinçli olarak yapmaya karar verdim ama bir türlü başaramadım. Sürekli rüyanın senaryosuna uydum. Lucidi gerçekleştirebilme imkanını arttırmak için önerim ise televizyonun başında uyuya kalmak. Kesinlikle işe yarayacağını düşünüyorum yarı uyku yarı uyanıklık işe yarıyor (lucid yapabilmek için televizyonun karşısında uyuya kalmamıştım tesadüfen farkettim) Tabi televizyonu kapatacak bir aile bireyiniz yoksa sorun olabilir :)

Kullanıcı avatarı
Execker
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül

Okunmamış mesaj gönderen Execker » 10 Kas, 13:15

Güzel Rüyalar :D :D :D
:) :) :)

Kağıt Döndürme %100

Kaşık Bükme %100

Pyrokinezi %100

Aerokinezi %90

Biokinezi %85

Levitasyon %25

:D :D :D

Kullanıcı avatarı
Lord_of_Hackland
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 58 time
Aldığı Beğeniler: 90 time

Okunmamış mesaj gönderen Lord_of_Hackland » 10 Kas, 17:05

Ozzzyyy,bitek sen deilsin,diyer liderleri de ozele cekiyorlar :D
Bu mesaj için Lord_of_Hackland adlı kullanıcıya teşekkür eden:
ozzzyyy (10 Kas, 19:07)
Değerlendirme: 1.85%

Mucizeyi yaratan inanmakdir
inanmayi bilmeyen,umud edemeyen hayatta boşluktan başka hic bir şey alamaz.hem de öyle bir boşluk ki,o boşluğu kimse dolduramaz...

http://www.facebook.com/pages/Tanri_ve_Biz/400593433321808