Carnim_rama

Öneri ve Şikayetleriniz
Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1376 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Re: Carnim_rama

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 10 Kas, 22:54

AkrepKral yazdı:Bir şeylerin tartışılıyor ve eleştiriliyor olması her zaman güzeldir.
- Bu durum sitede katı bir tutumun olmadığını gösterir.
- Katı tutumların olduğu sitelerde sırf bir yönetici eleştirildiği için dahi üye anında "Kurallara riayetsizlik" ten banlanır ve konu kapatılıp ibret olsun diye bir süre bekletilir.

Eğer yönetimde bulunan arkadaşlar bazı konularda uyarılarda bulunuyorlarsa bu sitenin daha kaliteli bir yapıya kavuşmasını istedikleri içindir. Elbetteki bu süreçte zaman zaman kırgınlıklarda olacaktır. Kimse bir başkası tarafından uyarılmak istemez. Özellikle belli bir yaştan sonra bu çok nahoş gelir. Ancak Eğer gerçekten bu ülkede Parapsikoloji adına bir şeyler yapılacak ve temel oluşturulacaksa bu temeli oluşturacak insanlarında bazı konularda biraz daha dikkatli olmalarını beklemek lüks olmalaı.

Ufak tefek argovari kelimeler hoş görülebilir ancak bunu alışkanlık haline getirip seviyeyi düşürmek te hoş karşılanmaması gereken bir durum.

Her insan değerlidir herkes istenilse de istenilmese de değeri ölçüsünde hayatta karşılık görecektir. Kimse bu sitede kural olduğu için dikkatli olmasın bir şeyi yapmaması gerektiği için yapmasın yapması gerektiği için de yapsın.

Kuralların katı bir şekilde uygulanmasına karşıyım çünkü hiç kimse doğuştan belli bir çizgide değildir. Orjinalite ve Özgünlük Özgürlükte varolur ancak bu özgürlük seviyenin varolduğu bir özgürlük olmalı. Beğenmediğimiz herkesi uzaklaştırır ve uzak kalırsak ne onlardan alacaklarımızı alabiliriz ne de onlara verebileceklerimizi verebiliriz.
teşekkür ederim aldım ben cevabımı. konu kilitlenebilir. işde carnim_ramada böyle yaklaşsa sorun kalmayacak. len olur mu lan değil len biraz daha kibar gibi oluyo :D

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Telekinezi.com Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 10 Kas, 23:42

Yunus kardeşim sen ve senin gibi düşünenler belli noktalarda haklısınız. Bende hafif dozda argonun gerekli olduğunu düşünenlerdenim. Ancak bir ara gerçekten abarttınız kabul edin, sen ve ozina coştukça coştunuz "len" resmen. :D Bu sebeple carnim_rama hanıma hak veriyorum(haksız olduğu ve abarttığı noktalarda var tabi ki:)) çünkü başlarda size müdahale edilmediği için argonun dozu arttı ve argoluktan çıkarak küfür kısaltmalarına kadar ilerledi. Olaya birde bu açıdan bakmalısınız bence, bir arkadaş tavsiyesi... :))
Bu mesaj için ozzzyyy adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (11 Kas, 10:50)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1376 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 11 Kas, 10:46

ozzzyyy yazdı:Yunus kardeşim sen ve senin gibi düşünenler belli noktalarda haklısınız. Bende hafif dozda argonun gerekli olduğunu düşünenlerdenim. Ancak bir ara gerçekten abarttınız kabul edin, sen ve ozina coştukça coştunuz "len" resmen. :D Bu sebeple carnim_rama hanıma hak veriyorum(haksız olduğu ve abarttığı noktalarda var tabi ki:)) çünkü başlarda size müdahale edilmediği için argonun dozu arttı ve argoluktan çıkarak küfür kısaltmalarına kadar ilerledi. Olaya birde bu açıdan bakmalısınız bence, bir arkadaş tavsiyesi... :))
abi yok ona birşey demiyorumda la-lan ve len argo mu oluyo ? :D sokak ağzı diyorlarda şimdi ben ankaralayım bir yerde şive meselesine dönüşüyo tabi okunduğu gibi yaazılmaz çaktırmayında :D lan demiyorum kibar olsun diye len diyorum ona bile kabahat buluyorlar küfür etmiyorum zaten ilk başlarda bi tek illuminatiye sövmüştüm onunda cezasna hazırım :) ama bende fazla kullanmamk şartıyla len e evet diyorum kullanılsın len olsun lan olması len-la olsun tamamdır yazıyom yazıyom hep aynılarını tekrarlıyom ama anlaşılmıştır umarım :D
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:
ozzzyyy (11 Kas, 18:54)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Msa
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Yaptı Beğeniler: 125 time
Aldığı Beğeniler: 105 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Msa » 11 Kas, 13:47

carnim_rama haklı bu konuda yani ben çok la, lan,len v.s gibi kelimeler kullanıyordum. Şimdi hak verdim carnim_rama'ya.
İMZA

Kullanıcı avatarı
Maximum
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 27 time
Aldığı Beğeniler: 16 time

Okunmamış mesaj gönderen Maximum » 11 Kas, 13:52

Uchiha Sasuke yazdı:
ozzzyyy yazdı:Yunus kardeşim sen ve senin gibi düşünenler belli noktalarda haklısınız. Bende hafif dozda argonun gerekli olduğunu düşünenlerdenim. Ancak bir ara gerçekten abarttınız kabul edin, sen ve ozina coştukça coştunuz "len" resmen. :D Bu sebeple carnim_rama hanıma hak veriyorum(haksız olduğu ve abarttığı noktalarda var tabi ki:)) çünkü başlarda size müdahale edilmediği için argonun dozu arttı ve argoluktan çıkarak küfür kısaltmalarına kadar ilerledi. Olaya birde bu açıdan bakmalısınız bence, bir arkadaş tavsiyesi... :))
abi yok ona birşey demiyorumda la-lan ve len argo mu oluyo ? :D sokak ağzı diyorlarda şimdi ben ankaralayım bir yerde şive meselesine dönüşüyo tabi okunduğu gibi yaazılmaz çaktırmayında :D lan demiyorum kibar olsun diye len diyorum ona bile kabahat buluyorlar küfür etmiyorum zaten ilk başlarda bi tek illuminatiye sövmüştüm onunda cezasna hazırım :) ama bende fazla kullanmamk şartıyla len e evet diyorum kullanılsın len olsun lan olması len-la olsun tamamdır yazıyom yazıyom hep aynılarını tekrarlıyom ama anlaşılmıştır umarım :D
Aslında Manisa yöresinde len lan'dan daha argodur

Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 11 Kas, 18:56

Uchiha Sasuke yazdı:
Kardeşim ben sana zaten hak veriyorum, yanlış anlaşılma olmasın. :D