LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN

Öneri ve Şikayetleriniz
Kullanıcı avatarı
ozzzyyy
Telekinezi.com Yöneticisi
Telekinezi.com Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 98 time
Aldığı Beğeniler: 280 time

Re: LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN

Okunmamış mesaj gönderen ozzzyyy » 21 Tem, 22:45

Bu forumun yöneticileri öyle kolay seçilmiyor. Ve sırf 1-2 üyenin işine gelmiyor diye yetkileri alınacak değil. Forum kurallarına uymayan konular açarsanız, konuların altında geyik yapıp, boş iletilerle forumu kirletirseniz uyarıda alırsınız, mesajınız-konunuzda silinir. Eğer forum kurallarını okuduysanız yöneticilerin konular üzerinde yetkilerini kullanırken(silme, düzenleme vb.) konuyu açan kişiye sorma zorunluluğu yoktur. Foruma üye olan her bireyde bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
İyi forumlar...
Bu mesaj için ozzzyyy adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 6
Uchiha Sasuke (22 Tem, 10:44) • delenamo (22 Tem, 23:59) • Sai (24 Tem, 11:28) • notharget (30 Tem, 18:44) • FirtinaBasi (31 Ağu, 00:06) • Cavasta (26 Mar, 13:51)
Değerlendirme: 11.11%

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1374 time
Aldığı Beğeniler: 523 time

Re: LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 30 Ağu, 23:39

Gerekli açıklama yapılmış zaten ama 1-2 söyleceğim şey var yazmıyım dedim de içimde kalmasın :)
Gençler birisinden rahatsız oluyorsanız ilk önce kendinizi dülzetin sorunu kendinizde görün.Kusur görmeyin kusur örtün.Kusurum varsa örtmem için özel den yazarsınız şu şu davranışların veya konuşman uygun değil rahatsız oluyoruz dersiniz bende düzeltirim.Yoksa sizin yaptığınız acaip saçma birşey.Yetkiliyi görevden almak için konu açıp isyan ediyorsunuz.E ben konu silen cani biri olsaydım daha ilk konu açıldığında silerdim açanıda banlardım.Zor birşey değil.Sorun varsa muhatabına özel mesajla söyleyin kusur orta yere söylenmez.Baktınız anlamıyor şikayetçisiniz Yöneticilere mesaj atarsınız.Yöneticide beni uyarır.Böyle artisliklere gerek yok.
Siz bana kibirlenirseniz bende size kibirlenirim.
Kibirlenen karşı kibirlenmek sadakadır..

Osmanlı yıkılalı çok oldu demiş bi arkadaş.O kadar söze değilde buna çok alındım.Osmanlı yıkılalı çok oldu demekle kastın ne.Sanki Osmanlıya karşı bi sorunun varmış gibi.Kusura bakmayın bana laf sözleyene hakaret edene sabrederim bi gün patlarım.Ama Ceddime laf edene heleki Osmanlıya sabretmem direk patlarım.

Neyse içimi döktüm bu konu kalsın.İleride çürükler ile sağlamları ayırmama yardımcı olacak. (:
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 4
TRed (31 Ağu, 00:40) • inflames (31 Ağu, 07:49) • mustafa2002 (30 Eyl, 18:25) • Cavasta (26 Mar, 13:49)
Değerlendirme: 7.41%

Kilitli