Sanırım SüperTrans'ı Çözdüm

Moderatör: Uchiha Sasuke

Forum kuralları
Gizlilik en önemli ihtiyacımızdır. Burada konuşulanlar burada kalacak dışarıya bilgi sızdırılmayacak aksi halde gereği yapılır..
Kullanıcı avatarı
inflames
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 68 kez

Re: Sanırım SüperTrans'ı Çözdüm

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 17 Nis, 20:16

halzı yazmışım prdn haklı dicektim

GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim

Kullanıcı avatarı
inflames
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Teşekkür etti: 68 kez

Okunmamış mesaj gönderen inflames » 17 Nis, 20:16

halı yazmışım prdn haklı diyecektim
GEN X in gitmesine üzülüyoruz GEN X için süpertransı bulacağız ve onu unutmamak için bu imzayı değiştirmeyeceğim

Kullanıcı avatarı
GEN-X
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Teşekkür etti: 33 kez

Okunmamış mesaj gönderen GEN-X » 17 Nis, 20:35

inflames yazdı:GEN X şimdi halı olduğunu anladım saol ama bence arabayı kaldırmak ile ilgili dediğim doğru çünkü bu telekinezin güçlü hali süpertrans bir de artık bende fikirler tükenmeye başladı sizin konu açmanızı rica ediyorum konu açmak derken mesela MrCapTaiN gibi ev konusunu açtı ben devamını getirdim ben bir konu açılıp onun devamını getirmede iyiyim o yüzden aklınızda ne varsa yazın :D
Ha evet o konuda Kesinlikle ve Kesinlikle haklısın. SüperTrans belki de Parapsikoloijinin belki de zirvesidir onu tam bilemeyiz. Bu arada ben bir konu hazırlıyorum.
Hayal Ettiğiniz Her şeyi Gerçekleştirebilirsiniz.

#BaŞaRıYaKıN

Kullanıcı avatarı
MrCapTaiN
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Teşekkür etti: 117 kez

Okunmamış mesaj gönderen MrCapTaiN » 17 Nis, 21:30

GEN-X yazdı:
inflames yazdı:GEN X şimdi halı olduğunu anladım saol ama bence arabayı kaldırmak ile ilgili dediğim doğru çünkü bu telekinezin güçlü hali süpertrans bir de artık bende fikirler tükenmeye başladı sizin konu açmanızı rica ediyorum konu açmak derken mesela MrCapTaiN gibi ev konusunu açtı ben devamını getirdim ben bir konu açılıp onun devamını getirmede iyiyim o yüzden aklınızda ne varsa yazın :D
Ha evet o konuda Kesinlikle ve Kesinlikle haklısın. SüperTrans belki de Parapsikoloijinin belki de zirvesidir onu tam bilemeyiz. Bu arada ben bir konu hazırlıyorum.
Şimdiden Bekliyorum Kolay Gelsin :)
En Çok Yapan Aynı Zamanda En Çok Hayal Edendir.

Kullanıcı avatarı
GEN-X

Okunmamış mesaj gönderen GEN-X » 17 Nis, 21:35

MrCapTaiN yazdı:
GEN-X yazdı:
Şimdiden Bekliyorum Kolay Gelsin :)
Tamamdır. :) Okuyabilirsiniz.

#BaŞaRıYaKıN

Kullanıcı avatarı
MrCapTaiN

Okunmamış mesaj gönderen MrCapTaiN » 20 Nis, 08:41

Dün Akşamda Yeni Birşey Farkettim Bu SüperTrans İle İlgili Hemen Söyliyeyim.Dün Bilgisayarda Slayt Hazırlıyordum.Yaptığım İşe Çok Dikkat Vererek Yapıyordum.Birden Farktetmeden Transa Geçmiş Olmalıyım Heralde Kendimi Farklı Hissettim.Bu Sefer Trans Halindeyken Lambayı Düşündüğüm Zaman Titriyordu.Ama Bu Sefer Daha Sık Titriyordu.Hani Böyle Bir Yazıya Odaklanıp okumaya Çalışırsınız da Onu İnce Detaylarına Kadar İncelersiniz Ya Galiba O anda Transa Girebiliyoruz.Ayriyeten de Kendi Enerjimizin Lambanın Enerjisine Dönüşüp Lambayı Düşündüğümüz Zamanda Arada Bi Titriyebiliyordu.Yani Trans Meselesi Sanırım.Transa Girmediğimiz Zamanlarda Lambalar Titremiyor.Dün Birkaç Kere Kendi İsteğimle Lambayı Titrettim Sanırım Bu Fikri Sizlerle Paylaşim Dedim.ST'ye Katkısı Olacağını Düşünüyorum Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Kullanıcı avatarı
GEN-X

Okunmamış mesaj gönderen GEN-X » 20 Nis, 08:46

MrCapTaiN yazdı:Dün Akşamda Yeni Birşey Farkettim Bu SüperTrans İle İlgili Hemen Söyliyeyim.Dün Bilgisayarda Slayt Hazırlıyordum.Yaptığım İşe Çok Dikkat Vererek Yapıyordum.Birden Farktetmeden Transa Geçmiş Olmalıyım Heralde Kendimi Farklı Hissettim.Bu Sefer Trans Halindeyken Lambayı Düşündüğüm Zaman Titriyordu.Ama Bu Sefer Daha Sık Titriyordu.Hani Böyle Bir Yazıya Odaklanıp okumaya Çalışırsınız da Onu İnce Detaylarına Kadar İncelersiniz Ya Galiba O anda Transa Girebiliyoruz.Ayriyeten de Kendi Enerjimizin Lambanın Enerjisine Dönüşüp Lambayı Düşündüğümüz Zamanda Arada Bi Titriyebiliyordu.Yani Trans Meselesi Sanırım.Transa Girmediğimiz Zamanlarda Lambalar Titremiyor.Dün Birkaç Kere Kendi İsteğimle Lambayı Titrettim Sanırım Bu Fikri Sizlerle Paylaşim Dedim.ST'ye Katkısı Olacağını Düşünüyorum Şimdiden Teşekkür Ederim :)
Evet Katkısı oldu. Hemde çok oldu. Trans hali olduğunu iyice kavramış olduk. Bir kere girmeyi başarsak devamı durmaksızın gelecek. Sen slayt yaptığın sırada Trans kaynaklı enerji çıkışı olmuşsa, bunu ST'de istnilen doğrultuda kullanma imkanımızda vardır demektir. Teşekkürler MrCapTain..

#BaŞaRıYaKıN

Kullanıcı avatarı
MrCapTaiN

Okunmamış mesaj gönderen MrCapTaiN » 20 Nis, 09:17

GEN-X yazdı:
MrCapTaiN yazdı:Dün Akşamda Yeni Birşey Farkettim Bu SüperTrans İle İlgili Hemen Söyliyeyim.Dün Bilgisayarda Slayt Hazırlıyordum.Yaptığım İşe Çok Dikkat Vererek Yapıyordum.Birden Farktetmeden Transa Geçmiş Olmalıyım Heralde Kendimi Farklı Hissettim.Bu Sefer Trans Halindeyken Lambayı Düşündüğüm Zaman Titriyordu.Ama Bu Sefer Daha Sık Titriyordu.Hani Böyle Bir Yazıya Odaklanıp okumaya Çalışırsınız da Onu İnce Detaylarına Kadar İncelersiniz Ya Galiba O anda Transa Girebiliyoruz.Ayriyeten de Kendi Enerjimizin Lambanın Enerjisine Dönüşüp Lambayı Düşündüğümüz Zamanda Arada Bi Titriyebiliyordu.Yani Trans Meselesi Sanırım.Transa Girmediğimiz Zamanlarda Lambalar Titremiyor.Dün Birkaç Kere Kendi İsteğimle Lambayı Titrettim Sanırım Bu Fikri Sizlerle Paylaşim Dedim.ST'ye Katkısı Olacağını Düşünüyorum Şimdiden Teşekkür Ederim :)
Evet Katkısı oldu. Hemde çok oldu. Trans hali olduğunu iyice kavramış olduk. Bir kere girmeyi başarsak devamı durmaksızın gelecek. Sen slayt yaptığın sırada Trans kaynaklı enerji çıkışı olmuşsa, bunu ST'de istnilen doğrultuda kullanma imkanımızda vardır demektir. Teşekkürler MrCapTain..
Rica Ederim :)

Kullanıcı avatarı
MrCapTaiN

Okunmamış mesaj gönderen MrCapTaiN » 25 Nis, 11:19

Son denemelerimde yeni birşey daha farkettim bu gücümüzü artırmayla ilgili ve SüperTrans ile ilgili.

Peki Ne Keşfettin ?
Yine her zaman ki gibi pipet çalışıyodum bu sefer farklı bi metot deniyim dedim.Bu metot da ellerimi bayadan bi uzaklaştırarak yapim dedim hep yakın hep yakın olmuyor.Bu arada kendime inandım iyice odaklandım pipeti hissettim.5 dakika sonra da yavaş yavaş hareket ettirdim.Ve artık yakından yapınca baya bi rahat hareket ediyor hatta savuracak düzeye gelmişim gibi.Uzaktan yapınca daha önceden yakından yaptığım seviyede ki gibi biraz biraz hareket ediyor.Ve artık ellerim eskisinden biraz daha karıncalandı hatta enerji sancıları başladı.Işık titremeleri biraz daha yaygınlaştı bana göre gözlemlediğim bu deneyde şu sonucu çıkardım;

Peki Sonuç Nedir ?
Demekki biz böle bi 8 saat uzaktan cismi havalandırma çalışmaları yapsak cidden Allah'ın izniyle cismi havaya kaldırabilecek düzeye gelebiliriz.Yaptığımız egzersizlerin her saniyesi ve dakikasında gelişme gösteriyoruz fakat bunu fark edemiyoruz.Şimdi 8 saat dedim ama bu tamamen size göre bi durum yani değişebilir umut ve inancımızı asla kaybetmememiz gerekiyor.

Peki Nasıl Oluyor ?
Biz cismi hareket ettirmek için egzersiz yaptığımızda cisme yoğunlaşıp ona odaklanırsak enerjimiz onu hareket ettirecek seviyeye kadar birikiyor ve birikme tamamlanınca cismi hareket ettirmek için kendini bizim kontrolümüzde salmaya başlıyor.Bu salma sürecinde bazen SüperTrans dediğimiz enerji patlamalarıda oluyor buna pipet çalışırken lambanın yanıp sönmesine tanık oldum.
Eğer biz bu cismi uzaktan hareket ettirmek için egzersiz yaptığımızda ise bu sefer enerji uzaktan hareket ettirmek için belli 2.seviyeye kadar birikiyor ve birikme tamamlanınca salıyor.Yani Bir Örnek Verelim;
Yakından enerjimiz 50 ise
Uzaktan enerjimiz 100 veya daha fazla olabiliyor.

Şimdilik deney ve çalışmalarım bu kadar farklı bir fikir olursa yine bu başlık altında paylaşmaya devam edicem.Şimdiden herkeze teşekkür ederim :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti MrCapTaiN mesajı için:
GEN-X (25 Nis, 15:28)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
GEN-X

Okunmamış mesaj gönderen GEN-X » 25 Nis, 15:28

Çok yararlı bir deney olmuş. Aslında gerçekten çok sağol çünkü ben bu deneyi yapmayı planlıyordum fakat şu sıralar Trans çalışmaları yüzünden bir türlü fırsatım olmadı. Üşendim diyebilirim. Neyse ki sen yapmışsın ve çok şükür tamda tahmin ettiğim bir sonuç olmuş. SüperTrans için özel Trans çalışması da yakında net sonuca varılır. Zaten bunu SüperTrans genel açıklama adlı konumda da vermiştim. Eğer bu Trans halini bulursak SüperTrans'ı bulmuş oluruz diye. Tekrar tekrar teşekkürler MrCapTain...

#BaŞaRıYaKıN

Kilitli