Hayırlı Geceler,Ben Magicman.

Moderatör: Medya-Tanıtım

Forum kuralları
* Yeni üyelerin diğer üyelerle tanışabilecekleri diğer üyelerinde arkadaşlarını selamlayabilecekleri bölümdür.
* Bölümü çöpçatan başlığı olarak kullanmayınız
* Bölümde gerçek adlarınızı ve kimlik bilgilerinizi yazmamanız sizin yararınızadır. Gerçek kimlik bilgilerini kullananların uğrayabilecekleri zararlardan sorumlu değiliz.
Magicman
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 81 Düzce
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Hayırlı Geceler,Ben Magicman.

Okunmamış mesaj gönderen Magicman » 19 Mar, 23:03

İyi geceler.Ben Düzce ilinden Magicman.Az önce üye oldum,parapsikoloji konusunda eğitim almak için buradayım.Bir yerden yüz yüze eğitim almamın çok daha faydalı olacağını duydum ama burada böyle bir imkan var mı bilmiyorum.Aslında benim bir öğretmenim olsa benim için çok güzel olurdu,ben nereden başlayacağımı bile bilmiyorum.Çok kitap aldım bugüne kadar ve çok fazla birşey yok elimde.Sadece konsantrasyon ve imajine yeteneğim çok güçlü,o kadar.

Neyse,sizlerle çok iyi vakit geçirebileceğime inanıyorum.Engin bilgilerinizden faydalanacağıma.Ve İnşallah aramakta olduğum eğitmeni de burada bulur ve kendisinin öğrencisi olma şerefine erişirim.Karşılığını da vermeye hazırım.

Burada sizlerle olmak benim için şereftir ve parapsikoloji ile ilgilenmek onurların en büyüğüdür. :) Cümleten hayırlı geceler,iyi forumlar...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 352 kez

Re: Hayırlı Geceler,Ben Magicman.

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 19 Mar, 23:27

Hayırlı geceler, hoş geldin Magicman.

Parapsikoloji tek bir daldan oluşmadığı ve çok geniş kapsamlı olduğu için öncelikle tam olarak ne istediğini belirlemen senin için daha iyi olacaktır. Telekinezi, telepati, astral seyahat, durugörü, duru işiti, çakralar aura, telkin, hipnoz levitasyon.... Duyu dışı olarak ifade edilen hemen herşey..

Astral seyahat ile igili www.astralseyahat.net sitesini açtık oradan faydalanabilirsin ancak burada konuyla ilgili bölümler mevcut.r
Telepati ile ilgili www.telepati.org sitesi
Parapsikoloji tüm konularla ilgili de www.parapsikoloji.net 'e bakabilirsin.

Bunların dışında herkes bilgisi dahilinde yardımcı olacaktır.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.