İZMİRDEN SELAMLAR

Moderatör: Medya-Tanıtım

Forum kuralları
* Yeni üyelerin diğer üyelerle tanışabilecekleri diğer üyelerinde arkadaşlarını selamlayabilecekleri bölümdür.
* Bölümü çöpçatan başlığı olarak kullanmayınız
* Bölümde gerçek adlarınızı ve kimlik bilgilerinizi yazmamanız sizin yararınızadır. Gerçek kimlik bilgilerini kullananların uğrayabilecekleri zararlardan sorumlu değiliz.
semih35
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 2 time

İZMİRDEN SELAMLAR

Okunmamış mesaj gönderen semih35 » 21 Nis, 03:42

İyi sabahlar değerli arkadaşlar hayatım da hep bir foruma üye olmaya üşenmiş okuyucu olmayı seçmişimdir ama şans üzeri burayı görünce kesinlikle buraya üye olmalıyım dedim kendimi tanıtmam gerekirse izmir de yaşıyorum 29 şubat doğumluyum doğum günüm bile olay :lol: hayatı seven konuşkan ve pozitif bir insanım özel gücüm olduğunu düşünmüyorum ama kısaca anlatmam gerekirse beynimde sürekli düşünceler oluşuyor sunu yaparsam böyle öyle olursa o olabilir diye sürekli dikkatli ve tetikteyim bunun cok faydasını gördüm ama insanlar cok basit geliyor ve hayattan biraz sıkıldım diyebilirim hislerim cok kuvvetli ve bu forum sayesin de umarım yaşama amacımı kuvvetlendirebilirim çünkü doğayı ve insanları çok severim ve herkesin bir yaşam amacı olduğunu düşünürüm teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 239 time
Aldığı Beğeniler: 358 time

Re: İZMİRDEN SELAMLAR

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 22 Nis, 22:40

Hislerin kuvvetli ( benimde), lucid yapıyorsun daha nasıl özel gücün olsun :D anladığım kadarıyla kendini farklı biri olarak görüyorsun ve bunun şansızlık olarak dusunuyorsun bende öyle düşünüyordum fakat yöneticimze soru yağmuruna tutan birisi olduğum için bunu da söylemiştim oda bana farklı olmak her zaman iyidir dedi. Ki gerçekten de öyle. Bazı insanlar kusurlarını öyle bir değerlendirirler ki keşke bende öyle olsaydım derdim küçükken. Aramıza hoşgeldin.
Bu mesaj için Budray adlı kullanıcıya teşekkür eden:
semih35 (23 Nis, 23:43)
Değerlendirme: 1.85%

Hedefini Belirle
Bugün ki yapacaklarına odaklan
Anı Yaşa

semih35
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 2 time

Re: İZMİRDEN SELAMLAR

Okunmamış mesaj gönderen semih35 » 23 Nis, 23:44

Budray yazdı:
22 Nis, 22:40
Hislerin kuvvetli ( benimde), lucid yapıyorsun daha nasıl özel gücün olsun :D anladığım kadarıyla kendini farklı biri olarak görüyorsun ve bunun şansızlık olarak dusunuyorsun bende öyle düşünüyordum fakat yöneticimze soru yağmuruna tutan birisi olduğum için bunu da söylemiştim oda bana farklı olmak her zaman iyidir dedi. Ki gerçekten de öyle. Bazı insanlar kusurlarını öyle bir değerlendirirler ki keşke bende öyle olsaydım derdim küçükken. Aramıza hoşgeldin.
Mesajımı okuyup cevap verdiğin için teşekkür ederim budray hoşbuldum :)