Merhaba dostlar

Moderatör: Medya-Tanıtım

Forum kuralları
* Yeni üyelerin diğer üyelerle tanışabilecekleri diğer üyelerinde arkadaşlarını selamlayabilecekleri bölümdür.
* Bölümü çöpçatan başlığı olarak kullanmayınız
* Bölümde gerçek adlarınızı ve kimlik bilgilerinizi yazmamanız sizin yararınızadır. Gerçek kimlik bilgilerini kullananların uğrayabilecekleri zararlardan sorumlu değiliz.
Exar
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Merhaba dostlar

Okunmamış mesaj gönderen Exar » 09 Eyl, 00:04

Merhabalar foruma yeni üye oldum. Bu konularla uzun zamandır ilgileniyorum. Fakat daha çok bilgi kısmı ile. İcraat pek yok. Önceden bir kaç foruma üye olmuşluğum var (genellikle dışarıdan seyirciyim) ama artık forumlar tükendi. Bu tür konular içeren forumlar azaldı. Yok denecek kadar az. Şuan bu forum aktifliğini koruyor mu ? Bu soruyu merak ediyorum. Sağ olun şimdiden

Tekrardan Merhaba!

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 240 time
Aldığı Beğeniler: 358 time

Re: Merhaba dostlar

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 09 Eyl, 07:29

Merhaba, hoşgeldin. Sitede her gün 50-85 arası çevrimiçi olduklarını görüyorum. Bir konu açıp o konu çok önemliyse ve bilgileri varsa yardım edenler olur. Fakat normal bir konu ise veya ilgi dışı o zaman 3 kişi yazar en fazla. Sitede kayıtlı veya yetkili olup uzaktan izleyen de var. Genel olarak yardım etmeye açığız. Kayıtlı olarak belki azız ama aktifliğini koruyor. Hala çok güzel makeleler, yazılar yazdığımız oluyor.
Süreklilik önemlidir.

Kullanıcı avatarı
sebep
Yaşadığınız İl: 18 Çankırı
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 22 time
Aldığı Beğeniler: 4 time

Re: Merhaba dostlar

Okunmamış mesaj gönderen sebep » 09 Eyl, 15:47

hoşgeldin burası neredeyse takip ettiğim tek forum diyebilirim. merak ettiğim çoğu konuyu sitede bulabiliyorum. sadece ilgisi olanlar yazdığı içinde paylaşılan konular baştan savma değil. faydalanabileceğin nesli tükenmek üzere olan ender yerlerden diyebilirim