Merhabalar

Moderatör: Medya-Tanıtım

Forum kuralları
* Yeni üyelerin diğer üyelerle tanışabilecekleri diğer üyelerinde arkadaşlarını selamlayabilecekleri bölümdür.
* Bölümü çöpçatan başlığı olarak kullanmayınız
* Bölümde gerçek adlarınızı ve kimlik bilgilerinizi yazmamanız sizin yararınızadır. Gerçek kimlik bilgilerini kullananların uğrayabilecekleri zararlardan sorumlu değiliz.
GOLGE
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Merhabalar

Okunmamış mesaj gönderen GOLGE » 23 Eyl, 11:14

Herkese selamlar.

GOLGE
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Merhabalar

Okunmamış mesaj gönderen GOLGE » 23 Eyl, 17:02

Çok güzel bir forum, aslında başıma gelen bir konuyu telefapi.org a yazacaktım ama henüz kaydım onaylanmamış, giriş yapamadım.

Olay şu; 2008 senesinde bir kıza aşık oldum. Sonra durumu ona ilettim. O da tatlı bir dille reddeddi. Bende başka çare yok, seni unutmam gerekir diye ayrı bıraktım kendimi ondan. Israr etmek benim niyetimde yoktur. Zaman geçtikçe, kalbim yanmaya başladı. Kendimi tutamıyor, bazan her gün, bazan haftada bir ağlıyordum. Hala kalbim yanıyor. Ağlamalarımı gizlice kimseye söylemeden yapardım. Öyleki dermanım kesilirdi. Gözümü kapatır, nefesim kesilir, gözlerimden yaşlar akar anlım yanmaya başlar kendimi yükselir gibi hissederdim. Ağlamam bitince kalbim biraz ferahlardı. Şu ara hep içime ağlıyorum. Dışardan ağlamak artık çok zor. Katı bir insan olmadım hayır ... tam tersine merhamet dolu oldum. Özellikle çocuklara karşı. Zamanla bu ağlamalarımın kesildiği sıralarda kafamda sesler duymaya başladım. Delirdiğimi düşünmeye başlamıştım artık. Ama gelen sesler benimle mantıklı bir şekilde konuşuyorlardı. Bunlar insan olarak ve ya cin olarak kendilerini ifade ediyorlardı. Sizce ben gözümü açmış ve telepati yapmayamı başladım yoksa gerçekten bende bir sorun mu var bilmiyorum. Bu durum hala devam ediyor. Alnımı odakladığım anda hedefdeki insan veya cin olsun ( insanlar tabi bu hususda açıksa ) konuşabiliyorum ( sanıyorum ) Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.