7-12-21-22 Aralık teorileri..

Telekinezi yolculuğunuzdan Notlar
Psik0z
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Yaptı Beğeniler: 6 time
Aldığı Beğeniler: 28 time

7-12-21-22 Aralık teorileri..

Okunmamış mesaj gönderen Psik0z » 07 Eki, 11:49

Aralık ayı hakkında kim ne düşünür bilemem. Ortalıkta dolaşan tüm teorileri inceledim ve çoğu kişilerin uydurduğu şeyler. Bir kaçını düzenledim ve sizle paylaşıyorum.

21-22 Aralık teorileri;
1-Marduk gezegen: Bu gezegen dünyanın yakınından her 3601 yıldı bir kez geçiyormuş. Ancak bu geçişinde dünyaya çarpacakmış, bu bir teori tabi. Eğer bu teori gerçekleşirse 2. Nuh tufanını yaşayacağız. Nasa ise bu konuda "O büyüklükte bir taş bize yaklaşsa onu çoktan imha etmiştik" diyor.

2-Armageddon savaşı: Bu teoriye göre 21 Aralık tarihinde dünyanın sonunu getirecek olan Armageddon savaşı patlak verecek. Olabilitesi var aslında. Müslümanı Müslümana düşürdüler bile.

3- Foton kuşağı: Bana kalırsa bu olabilir. Maya takvimine göre 22 Aralık tarihinde altın çağa geçiş yapacağız. NASA'nın yaptığı açıklamaya göre de büyük bir ışık kuşağı bize doğru geliyor. Yani bilimde destekliyor. Ha derseniz ki "mayalar nerden biliyor 22 Aralıkta böyle bir şey olacağını ?" şöyle ki; Mayalar şeytana tapıyordu. Biliyorsunuz ki şeytan kötü bir şey karşılığında size gelecekten haber getirebiliyor. Sevdiğiniz kişiyi öldürmek veya başka her hangi bir pis iş. Her neyse o konuya fazla girmeyelim. Mayalarda bu şekilde şeytandan bilgi almışlar. O bilgiye göre 22 Aralık altın çağa geçiş yani. Tabi şeytanın bilgisine ne kadar güvenilir o da ayrı bir muamma :) Peki bu olay gerçekleşirse ne olacak ? Şöyle ki insanlık süper bilince geçecek. Herkes telekinezi, telepati, biyokinezi vb. şeyleri yapmaya başlayacak. Bu geçiş dönemi 6 karanlık gün sürecek diyorlar. Ama bazı bilim adamları foton kuşağına girdiğimizde 1 günün 151 yıla denk geleceğini söylüyor. 906 Gün karanlık ve soğukta kalıpta yaşayabileceğimizi söylüyorlar. Tabi ecelimiz gelmediği sürece..

4-Bu benim teorim, herhangi bir adı yok. Diyelim ki bu 3'ü veya başka bir teori gerçekleşmedi. Hiç birşey olmadı 21-22 Aralık boyunca. Eminim ki o tarihte bir şeyler olacak. O teoriler gerçekleşmezse bile bir örgüt bu olaydan faydalanacak diye düşünüyorum. En basitinden İlluminati örgütü. Kesinlikle bir planı vardır diye düşünüyorum. Sonuçta herkesin aklında 21 Aralık'a dair senaryolar var. Ortaya bir hologram veya başka bir şey atsa eminim herkes inanacaktır. İlluminati kartlarında da vardı Deccal'in hologramıyla ilgili bir şeyler. Bu tarihte Deccal'in hologramını çıkarıp insanları şeytana taptırabilirler diye düşünüyorum. Eğer İlluminati olmazsa başka bir örgüt böyle bir şey yapar. En kötü ihtimal kalabalık yerlerde bomba patlatılır, saldırı olur vb. işte. Büyük şehirlerden uzak duralım derim.

7-12 Aralık teorileri;
Bu tarihler yine İlluminati örgütünün saldırı tarihleriymiş. Yine kartlara göre bir şeyler yapacaklarını söylüyorlar ama ne kadar doğrudur bilemem. Pek bilgim yok bu konuda, daha doğrusu çoğu kişinin bilgisi yok. Ama biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

Kısacası 7-12-21-22 Aralık tarihleri biraz sakıncalı tarihler. Bu tarihlerde biraz dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Her ne kadar bu teorilere inanmıyorsanız da tedbiri elden bırakmayın. En azından fazla büyük şehirlerde bulunmayın..
Bu mesaj için Psik0z adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 5
TFGBAB (07 Eki, 11:53) • turab (07 Eki, 12:14) • Uchiha Sasuke (07 Eki, 12:36) • soriano97 (07 Eki, 13:44) • serons25 (21 Eki, 14:36)
Değerlendirme: 9.26%

Kullanıcı avatarı
Msa
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 125 time
Aldığı Beğeniler: 105 time
İletişim:

Re: 7-12-21-22 Aralık teorileri..

Okunmamış mesaj gönderen Msa » 07 Eki, 11:53

Böyle şeyleri okumayı çok severim :D Güzel geliyor paylaşım için saol :D
İMZA

Kullanıcı avatarı
TFGBAB
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 31 time
Aldığı Beğeniler: 12 time

Okunmamış mesaj gönderen TFGBAB » 07 Eki, 11:54

Psik0z yazdı:Aralık ayı hakkında kim ne düşünür bilemem. Ortalıkta dolaşan tüm teorileri inceledim ve çoğu kişilerin uydurduğu şeyler. Bir kaçını düzenledim ve sizle paylaşıyorum.

21-22 Aralık teorileri;
1-Marduk gezegen: Bu gezegen dünyanın yakınından her 3601 yıldı bir kez geçiyormuş. Ancak bu geçişinde dünyaya çarpacakmış, bu bir teori tabi. Eğer bu teori gerçekleşirse 2. Nuh tufanını yaşayacağız. Nasa ise bu konuda "O büyüklükte bir taş bize yaklaşsa onu çoktan imha etmiştik" diyor.

2-Armageddon savaşı: Bu teoriye göre 21 Aralık tarihinde dünyanın sonunu getirecek olan Armageddon savaşı patlak verecek. Olabilitesi var aslında. Müslümanı Müslümana düşürdüler bile.

3- Foton kuşağı: Bana kalırsa bu olabilir. Maya takvimine göre 22 Aralık tarihinde altın çağa geçiş yapacağız. NASA'nın yaptığı açıklamaya göre de büyük bir ışık kuşağı bize doğru geliyor. Yani bilimde destekliyor. Ha derseniz ki "mayalar nerden biliyor 22 Aralıkta böyle bir şey olacağını ?" şöyle ki; Mayalar şeytana tapıyordu. Biliyorsunuz ki şeytan kötü bir şey karşılığında size gelecekten haber getirebiliyor. Sevdiğiniz kişiyi öldürmek veya başka her hangi bir pis iş. Her neyse o konuya fazla girmeyelim. Mayalarda bu şekilde şeytandan bilgi almışlar. O bilgiye göre 22 Aralık altın çağa geçiş yani. Tabi şeytanın bilgisine ne kadar güvenilir o da ayrı bir muamma :) Peki bu olay gerçekleşirse ne olacak ? Şöyle ki insanlık süper bilince geçecek. Herkes telekinezi, telepati, biyokinezi vb. şeyleri yapmaya başlayacak. Bu geçiş dönemi 6 karanlık gün sürecek diyorlar. Ama bazı bilim adamları foton kuşağına girdiğimizde 1 günün 151 yıla denk geleceğini söylüyor. 906 Gün karanlık ve soğukta kalıpta yaşayabileceğimizi söylüyorlar. Tabi ecelimiz gelmediği sürece..

4-Bu benim teorim, herhangi bir adı yok. Diyelim ki bu 3'ü veya başka bir teori gerçekleşmedi. Hiç birşey olmadı 21-22 Aralık boyunca. Eminim ki o tarihte bir şeyler olacak. O teoriler gerçekleşmezse bile bir örgüt bu olaydan faydalanacak diye düşünüyorum. En basitinden İlluminati örgütü. Kesinlikle bir planı vardır diye düşünüyorum. Sonuçta herkesin aklında 21 Aralık'a dair senaryolar var. Ortaya bir hologram veya başka bir şey atsa eminim herkes inanacaktır. İlluminati kartlarında da vardı Deccal'in hologramıyla ilgili bir şeyler. Bu tarihte Deccal'in hologramını çıkarıp insanları şeytana taptırabilirler diye düşünüyorum. Eğer İlluminati olmazsa başka bir örgüt böyle bir şey yapar. En kötü ihtimal kalabalık yerlerde bomba patlatılır, saldırı olur vb. işte. Büyük şehirlerden uzak duralım derim.

7-12 Aralık teorileri;
Bu tarihler yine İlluminati örgütünün saldırı tarihleriymiş. Yine kartlara göre bir şeyler yapacaklarını söylüyorlar ama ne kadar doğrudur bilemem. Pek bilgim yok bu konuda, daha doğrusu çoğu kişinin bilgisi yok. Ama biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

Kısacası 7-12-21-22 Aralık tarihleri biraz sakıncalı tarihler. Bu tarihlerde biraz dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Her ne kadar bu teorilere inanmıyorsanız da tedbiri elden bırakmayın. En azından fazla büyük şehirlerde bulunmayın..
haklısın kankacığım :P [UsTr :)))]

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 07 Eki, 12:17

Teorilerin hepsini biliyordum fakat bir teori daha var fakat çoğu kişi bilmez. Bazı insanlar vizyonlar görmeye başladı bunlardan bir tanesini tanıyorum ve aynen şöyle anlatıyorlar gördüklerini

Rüya değil bu vizyon.

Herkesi ayırıyorlardı dünyadan belli bir grubu alıyorlar Ve Belli bir grupta dünyada kalıyor. Artık hasat zamanı başladı uzaylılar seçilmiş insanları alıp geri kalan nufusu dünyada bırakacaklar. Bunları uzaylıların yapacağı söyleniyor
Bu mesaj için turab adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (07 Eki, 12:39)
Değerlendirme: 1.85%

uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Psik0z
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Yaptı Beğeniler: 6 time
Aldığı Beğeniler: 28 time

Okunmamış mesaj gönderen Psik0z » 07 Eki, 12:22

turab yazdı:Teorilerin hepsini biliyordum fakat bir teori daha var fakat çoğu kişi bilmez. Bazı insanlar vizyonlar görmeye başladı bunlardan bir tanesini tanıyorum ve aynen şöyle anlatıyorlar gördüklerini

Rüya değil bu vizyon.

Herkesi ayırıyorlardı dünyadan belli bir grubu alıyorlar Ve Belli bir grupta dünyada kalıyor. Artık hasat zamanı başladı uzaylılar seçilmiş insanları alıp geri kalan nufusu dünyada bırakacaklar. Bunları uzaylıların yapacağı söyleniyor
Evet öyle birşey okumuştum sanırım. Bir teori daha var onu yazmayı unutmuşum. Konuyu nasıl düzenleyebilirim bilen biri varsa öm den ulaşsın bana.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1414 time
Aldığı Beğeniler: 535 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 07 Eki, 12:39

Armagedon Savaşı Olabilir Hatta 4-5 Haftaya Olur Gibime Geliyo :)

Şöyle Söylediğin Şeylerden Olsada Rahat Etsek Bi :)

(Başka Acayip paylaşımları Bekliyorum)
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
TTmF##
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 86 time

Okunmamış mesaj gönderen TTmF## » 07 Eki, 13:11

Mayalar aydınlanmış bir ırkti ve Asla şeytana tapmazdi. Lütfen araştırmalarini daha düzenli tut. Müslüman olmadığı için inandığı başka tanrılar Vardı. Bu da Onları şeytan tapar yapmaz
Aradağın çok uzakta değil aslında, gözlerini kapat ve dinle ...

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 07 Eki, 13:14

TTmF## yazdı:Mayalar aydınlanmış bir ırkti ve Asla şeytana tapmazdi. Lütfen araştırmalarini daha düzenli tut. Müslüman olmadığı için inandığı başka tanrılar Vardı. Bu da Onları şeytan tapar yapmaz
Aydınlanmış ?
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 07 Eki, 13:32

Uchiha Sasuke yazdı:
TTmF## yazdı:Mayalar aydınlanmış bir ırkti ve Asla şeytana tapmazdi. Lütfen araştırmalarini daha düzenli tut. Müslüman olmadığı için inandığı başka tanrılar Vardı. Bu da Onları şeytan tapar yapmaz
Aydınlanmış ?

Aydınlanmış yani bilge kişilerdir bunlar yüksek enerjiyle ilgilenir ve ermiş kişiler olur,
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 07 Eki, 13:34

turab yazdı:
Uchiha Sasuke yazdı:
Aydınlanmış ?

Aydınlanmış yani bilge kişilerdir bunlar yüksek enerjiyle ilgilenir ve ermiş kişiler olur,
Benim Bildiğim Ermiş İslamda Oluyo :D

-Pain