HydroKinetic'in Seyir Defteri :))

Telekinezi yolculuğunuzdan Notlar
Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Aldığı Beğeniler: 2 time

HydroKinetic'in Seyir Defteri :))

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic » 08 May, 17:48

8 MART CUMARTESİ

bugün her şeyi bir kenara bırakıp işin temelinden başlamaya karar verdim. ve tabiki psiwheeli başına ilk oturuşta döndürmeyi başardım :D bundan sonra pipet çevirmeye geçicem fakat bunu ampulun üstünde değil parfüm kapağının yada çaydanlığın kapağının üstünde deniycem :) bunuda 1 hafta içinde geçebileceğimi umuyorum (en fazla) sonra 15 mayısta alacağım insiyeyle hidrokineziye başlamayı düşünüyorum ve 17 mayısta 7.astral seyahatimi yapmayı planlıyorum. cadı insiyem devam ediyor ve hergün daha fazla geliştiğimi hissediyorum. ve durugörüye tekrar başlamayı düşünüyorum.

Not : bu seyir deftarini hergün yazamıcam siteye ne kadar girebilirsem o kadar :)

yaşamayı hak etmeyen netenes şeysine: Eğer Gerçekten Aydınlanmış Olsaydın , Önce Dinler , Anlar Sonra Bir Şeyler Yapmaya Karar Verirdin. İki Kişinin Lafına Kanmak Mıdır Aydınlanmak ? Sergilediğin Tavır Kimin Şarlatan Olduğunu Herkese Gösteriyor.

danger5

Re: HydroKinetic'in Seyir Defteri :))

Okunmamış mesaj gönderen danger5 » 09 May, 18:03

İlginç. Tebrik ederim. Fenomenin dediği gibi aslında bütün kinezi çeşitlerinin temelinde telekinezi var.

Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic » 09 May, 19:24

tabiisi
yaşamayı hak etmeyen netenes şeysine: Eğer Gerçekten Aydınlanmış Olsaydın , Önce Dinler , Anlar Sonra Bir Şeyler Yapmaya Karar Verirdin. İki Kişinin Lafına Kanmak Mıdır Aydınlanmak ? Sergilediğin Tavır Kimin Şarlatan Olduğunu Herkese Gösteriyor.

criminal_1994
Aldığı Beğeniler: 7 time

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 10 May, 00:49

Hangi forumda dolaştığını biliyorum...
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic » 10 May, 08:13

evet bende bildiğini biliyorum ama bu ne işine yarayacak :))

10 MART PAZARTESİ

bugün çok huzurluyum 19 mayıs çalışmaları iptal edildi. :)) şu anda mesajlarıma bakıyorum hemen kapatım pipete devam edicem. aslında dönüyor ama çok fazla yoğunlaşamıyorum pipet çok ince :) onu yaptıktan sonra belki 3.kaşığımı bükmeye çalışırım. onuda yaptıktan sonra kendime altar planı hazırlamayı düşünüyorum ve hepimizin bildiği gibi hidrokinezide sadece iki tane teknik var. kendi tekniklerimi yazmaya başlıcam en kısa zamanda. gölgeler kitabımı yazmaya devam ediyorum... en kısa zamanda safir taşı alıcam psi-güçleri geliştiriyormuş. belki hidrokineziye katkısı olur. yakın zamandada renk majisini tamamlamayı düşünüyorum ve durugörüye başlamama çok az kaldı. kum diski için malzeme topluyorum. ayrıca telepatiye yeteneğimin olduğunu keşfettim onu da geliştirmek istiyorum. hatta başladım telepatiye kardeşimle çalışma yapıyorum :) duyular dışı algılamalara gerçekten yeteneğim varmış ama kinezilere pek yok sanırım.
bugünlükte bu kadar olsun :D

criminal_1994
Aldığı Beğeniler: 7 time

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 10 May, 12:21

Kinezi yeteneği herkezde vardır.Yok demenizin sebebi gözle görülür bir sonuç istemenizdir.Buda aylarca çalışma demektir.Ve bulunduğumuz çağın zihniyeti yüzünden küçük deneyimlerle yetiniyoruz.Büyük deneyimler için 2012' yi beklemek zorundayız...
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

Kullanıcı avatarı
Berk
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen Berk » 10 May, 14:36

Kinezi yeteneği felan geliştirmek için taş almana gerek yok yüce kitaptaki duaları sureleri oku kuranı kerimi dualarıyla felan tamamen oku bak bakalım pipet parfüm kapağının üstünden uçmuyormu:D
Astralseyahat.net

Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
Yaptı Beğeniler: 17 time
Aldığı Beğeniler: 6 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap » 10 May, 19:20

Berk yazdı:Kinezi yeteneği felan geliştirmek için taş almana gerek yok yüce kitaptaki duaları sureleri oku kuranı kerimi dualarıyla felan tamamen oku bak bakalım pipet parfüm kapağının üstünden uçmuyormu:D
dediğin yöntem çok kolay görünmüyormu? bence çalışmamızda lazım

Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic » 10 May, 19:21

ben taşı tercih ediyorum

Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 64 time
Aldığı Beğeniler: 86 time

Okunmamış mesaj gönderen Sai » 10 May, 21:20

kendini fazla zorlama beyninifazla zorlama mazallah sonra kötü şeyler olabilir bende uyarması