Psi Ball seyir defteri

Telekinezi yolculuğunuzdan Notlar
ßy_kanser

Psi Ball seyir defteri

Okunmamış mesaj gönderen ßy_kanser » 01 Tem, 02:26

Merhaba, öncelikle telekineziye ilk başladığım gün kağıdı çok rahat döndüre bildiğimi fark ettim ve hemen diğer aşamaya geçtim. kaşık bükmeye 1 hafta çalıştım olmadı 2 hafata çalıştım olmadı moralim bozuldu e bu bozuk morel ile morolim düzelsin diye psi wheel yapayım dedim hazırladım düzeneyi oda dönmeyince e siz düşünün halimi :) hiç biri olmuyordu hiç biri... kendimi sıfır hisediyordum sanki enerjim çalınmış gibiydi. o an bişey farkettim gece yatıyordum şimşekler çakıyordu, izliyorum yamur şıpır şıpır camdan akıyordu o sırada radyo dinliyordum ve perde sonuna kadar açık.. şimşekler ardı arkasına çakıyordu ve mütiş bir ses vardı. Korkudan mı bilmiyorum fakat uyuya kalmışım 1-2 saat yattım sonra gözüm aniden açıldı şimşekler hala çakıyordu... baş ucumdaki suya içmek için el attım... ve gene şimşek çaktı korktum çünkü elim titriyordu elimden sanki bir akım geçiyordu ama acıtmıyordu ve görünmüyordu sadece hisediyordum. böyle elimin içinde bişeyler vardı kıpır kıpır ediyodu dışarı çıkmak istiyodu mutlu oldum :) sabak kalktım ilk iş olarak kaşığı elime aldım gene bükemedim... garip, dün gece yaşananlardan sonra büküülmemesi. moralimi bozmadım başka alıştırmalara yöntemlere baktım veee psi ball ı gördüm... ilk yapışta becerdim o gün bu gündür yapıyorum fakat bir türlü fırlatamıyorum elimin içindeki o topu hisede biliyorum o yoğunluğu o basıncı çok iyi algılıyorum atmaya çalışıyorum gitmiyo belkide gidiyor fakat cisimlere etki etmiyor yorumlarınız bekliyorum...

Şimdiden teşkürler...

Kullanıcı avatarı
mekanik1395
Aldığı Beğeniler: 3 time

Re: Psi Ball seyir defteri

Okunmamış mesaj gönderen mekanik1395 » 01 Tem, 20:53

Hmm bikere bi şimşek bi enerji çıktığını hissetmen fln bide kaşık bükmeyi denedin olmadığına şaşırdın :)) Kardeşim asıl olmasına şaşırırdın bu iş bu kadar kolay deil yok enerji geçriğini hissediceksinde hemen kaşık bükülcek :) Bu işler bu kadar kolay olsaydı herkes şuan kaşık büküyor olurdu yani sitede biraz daha bilgi edin kendimi nasıl geliştiririm die tmm
FARKINDALIK !!! Her şeyin başı..

Kullanıcı avatarı
tota26
Yaşadığınız İl: 26 Eskişehir
Yaptı Beğeniler: 4 time

Okunmamış mesaj gönderen tota26 » 02 Tem, 11:19

arkadaşlar burada hydrokinezi terrakinezi aerokinezi pyrokinezi gibi konular yokmu ben görmedim hiç.

alperen6767
Yaşadığınız İl: 67 Zonguldak
Yaptı Beğeniler: 6 time
Aldığı Beğeniler: 13 time

Okunmamış mesaj gönderen alperen6767 » 09 Tem, 00:46

ßy_kanser bu işler o kadar kolay değil belki aylar belki yıllarca çalışman gerekebilir. Arada böyle kendine güveninin gelmesi iyi ama her şeyi telekineziye bağlamamalısın kafayı üşütebilirsin. Benden sana tavsiye olsun.

tota26 bütün o hydrokinezi terra kinezi telekineziye bağlıdır önce telekinezi yap ondan sonra diğer kinezilere geç. Telekinezi maddeye etki etmedir zaten. Toprak, hava ve ateşte bir madde olduğuna göre önce telekinezi yapman lazım.

Kullanıcı avatarı
tota26
Yaşadığınız İl: 26 Eskişehir
Yaptı Beğeniler: 4 time

Okunmamış mesaj gönderen tota26 » 09 Tem, 02:17

telekinezi yapamasam hydrokinezi terrakinezi vs. konuları sormazdım zaten.sadece yapanlar varsa neler yaptıklarını öğrenmek istiyordum.pyrokinezi ve hydrokinezi yapabiliyorum. bilip bilmeden konuşmanıda tavsiye etmem.2 senedir uğraşıyorum ayrıca