Tamda bırakmışken.

Telekinezi yolculuğunuzdan Notlar
duayen
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Tamda bırakmışken.

Okunmamış mesaj gönderen duayen » 06 Nis, 10:36

Arkadaşlar 2 haftadır telekinezi ile uğraşmıyorum.Nedense ilgim azaldı.

Dün rüyamda ise perdeleri sağa sola çekebiliyordum.Kağıt havaya kaldırıp fırlatabiliyordum.

Bir iki sitede rüyamın anlamına bakarken rüyamda gördüğüm telekinezin günlük hayatta yapabileceğimi yazıyordu.

Tamda telekineziyi bırakmışken bunu rüyamda görünce paylaşmak istedim.Yorumlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
cnegn
Yaşadığınız İl: 55 Samsun
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 2 time

Re: Tamda bırakmışken.

Okunmamış mesaj gönderen cnegn » 06 Nis, 10:49

Bence sakın bırakma çünkü ben yasadım bunu güzelce döndürüyodum wheeli fln azcık psi ball falan yapabiliyodum 2 ay ara verdim şimdi geri döndüm wheel sadece 45 derece döndü daha da dönmüyor sakın ara verme düzenli çalış. Ben simdi telekinezide yapmıyorum çalıssam belki yaparım ama telepati ve aerokineziyle ilgileniyorum. Sana tavsiyem sakın bırakma seninki geçici bir sıkkınlık bence kolay gelsin.
Cahil insan her sözünde kendini aklar. Kamil insan her sözünde kendini yoklar.

duayen

Okunmamış mesaj gönderen duayen » 06 Nis, 11:34

Ben tamamen telekineziyle alakamı kestim telepati ile uğraşıyorum.
Telekinezi sadece egoyu yükseltiyor başka bi işe yaramıyor :)
Ama dediğin doğru önceden bi bakışta rahatlıkla dönerken şimdi elimi yanına koymama rağmen bi tur atmıyor :S

Kullanıcı avatarı
rolex
Yaşadığınız İl: 42 Konya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 66 time
Aldığı Beğeniler: 21 time

Okunmamış mesaj gönderen rolex » 06 Nis, 12:55

Kendi rüyalarımı söyleyeyim (Tk ile ilgili)

-İlk başladığım sıralar sadece psi well çevirebildiğimi gördüm.

-Daha sonra kapta çevirdiğimi gördüm (kap derken rüyamdaki biraz farklı, yani kendimde kabın içindeydim)

-Sonra, kağıt parçaları levite ettiğimi gördüm.(levitasyona uğraştığım sıralar)

-Ayrıyeten bir gün sonraki rüyamda astrale çıktığımı gördüm (Astrale yeni başladığım sıralar.Daha çıkmayı başaramamıştım)

-Yaklaşık 4-5 ay sonra rüyamda , Bir arkadaşın evindeyim. O bana levitasyon yapabiliyorum dedi. Bende göster dedim. Elerini 2 yana doğru açtı. Sonra yavaş yavaş yükselmeye başladı.Şaşırarak nasıl yapabiliyorsun dedim.Bana sende yapabilirsin dedi.Benim yaptıklarımı tekrar et dedi. Ellerimi iki yana açtım. Gözlerini kapat dedi.Kapattım ve ardında uçmaya başladım. Tam gözlemi açacaktım ki annemin sesiyle uyandım.

- (birkaç ay sonra) Sonraki rüyamda bilmediğim bir yerdeyim. Yanımda 13-14 yaşlarında bir çocuk var. Ona gözlerini kapat sana birşey yapacağım diyorum. Elimi çocuğun başının üstüne uzatıyorum. Birkaç saniye sonra elimi hafiften yukarı doğru kaldırdığımda çocuğunda yukarı doğru yükseldiğini gördüm.

-Enson rüyayı bir hafta önce gördüm. Rüyamda elime küçük bir cisim alıyorum. Diğer elimle üstünü kapatıyarum. 1-2 saniye sonra avcumun içinden beyaz duman (buhar) gibi bir sey çıkıyor. Elimi açıyorum.cisim kaybolmuş. Sonra başka bir yere gidiyorum. Küçük bir masa var.Üstünde bir lira bozuk para var.Elimi paranın üstüna koyuyorum.Gine beyaz bir duman çıkıyor ve elimi kaldırıyorum. Para kaybolmuş. Çok korkuyorum. Odaya bir adam geliyor ve onları dolabın içine ışınladığımı söylüyor.Dolabın içine bakıyorum.Ama içi boş diyorum. Demin yaptıklarını yap diyor. İki elimi içinde boşluk kalacak şekilde dolabın içine koyuyorum.Beyaz bir duman çıkıyor. Elimi kaldırıyorum. Kaybettiklerim geri gelmiş.Adama nasıl yaptığımı soruyorum.Tam bi cevap beklerken uyanıyorum.
Bir aydır bu ışınlamaya merak sarmıştım.

Enson gördüğüm rüya beni çok heyecanlandırdı.

Bence yaptığınız iş ile ilgili başarabildiğiniz bir rüya görürseniz doğru yoldasınız demektir.
Gerçi daha kendimi levite edemiyorum ama durmak yok.İllaki bir gün başaracağım.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
starscream936
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Yaptı Beğeniler: 36 time
Aldığı Beğeniler: 16 time

Okunmamış mesaj gönderen starscream936 » 06 Nis, 12:58

bende 1-2 hafta önce rüyamda astrale çıktığımı gördüm ama daha çıkamadım =)
αzιмℓє ѕ●çαη ∂αğℓαяı ∂єℓєя

duayen

Okunmamış mesaj gönderen duayen » 06 Nis, 13:04

O zaman telekineziyi bırakmayım mı?

the ULTIMATE
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 20 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE » 06 Nis, 13:13

cnegn yazdı:Bence sakın bırakma çünkü ben yasadım bunu güzelce döndürüyodum wheeli fln azcık psi ball falan yapabiliyodum 2 ay ara verdim şimdi geri döndüm wheel sadece 45 derece döndü daha da dönmüyor sakın ara verme düzenli çalış. Ben simdi telekinezide yapmıyorum çalıssam belki yaparım ama telepati ve aerokineziyle ilgileniyorum. Sana tavsiyem sakın bırakma seninki geçici bir sıkkınlık bence kolay gelsin.
KESSİNLİKLE!! KATILIYORUM! Ben de aynı şeyden muzdaribim. önceden Kağıda baktığım anda iğnenin üzerinde aşağı-yukarı sallanmaya başlardı, 3-4saniyede bir tur atacak kadar hızlı dönerdi, uzaktan da konrtol edebiliyordum ama ipin ucunu bi kere kaçırdıktan sonra tekrar tutması çook zor oluyor. :'( Şimdi de hiç etki edemiyorum. Bu morali de bozuyor haliyle :( O yüzden sakın ama sakın bırakma!! Tabi ParaPsikolojide çok başarılı olmak istiyorsan. Ama "hayatım boyunca bi daha yapmıcam" falan diyosan sen bilirsin.
"derslerim ağır, çalışamıyorum o yüzden biraz ara vereyim" de deme! Hergün yatmadan önce ve uyanır uyanmaz 20dk falan çalışman bile kârdır. ;) Biz ettik sen etme :D :(
Bu mesaj için the ULTIMATE adlı kullanıcıya teşekkür eden:
rolex (06 Nis, 14:27)
Değerlendirme: 1.85%

Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Yaptı Beğeniler: 107 time
Aldığı Beğeniler: 100 time

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 06 Nis, 14:36

Telekinezi egoymuş bu durumda yaptıgımız her hareket ego olur o yüzden burayı bi geçiyorum
2. Olarakta rüyamızda her görüdügümüz gerçek olacak diye bişey yok bu sebeple kendini fazla kaptırma hayallere bazende gerçekçi düşünmek lazım yani..
Bu arada bi de şu var rüyandakiler gerçekleyşiyorsa bu da başka bir alana (Durugörüye) girer :D :D
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

“Seyir Defteri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir