Majikal Aynalarla Durugörü Uygulaması(büyü deil xD)

Kullanıcı avatarı
kinetik_prens
Teşekkür etti: 0

Majikal Aynalarla Durugörü Uygulaması(büyü deil xD)

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens » 20 Eyl, 19:55

Az önce aldığım kitabımdan bazı paylaşımlar ekliciim forumunuza :D beğenirseniz teşekkürler ya da tşk yazmayı cok görmein beğenmezseniz ''''''''Hatasız 'Goul' Olmaz'''''''' yazın 1234'e gönderin saol abi müziğiniz cebinize gelsin gibiiyn bi kalıpla işe başlıyok.
(bu çalışmayı parça parça vercem :D)
1.Majikal Aynalarla Durugörü Uygulaması (kop kop :D psikopat başlıklar bunlar subulobuloop loop loop :D)
İki tür majikal ayna vardır:
Düz veya içbükey camlardan yapılmış optik aynalar.Bunların bir tarafı gümüşle sırlanmış veya siyah vernikle kapatılmıştır.
İçbükey aynalarda dış kısım sırlı,iç kısım parlaktır.Kristal küreler, ayrıca renkli siyah sıvıyla yüzeyi boyanmış metal düz ve içbükey aynalar da bu sınıfa girerler.Ayrıca bir su birikintisinin yüzeyide optik bir ayna olarak kullanılabilir.
Majisyen her şeyden önce başarıyı getiren şeyin ayna olmayıp daha önceki alıştırmalarla geliştirilmiş olan astral ve zihinsel yetenekler olduğunu bilmelidir.Dolayısıyla bir majisyen majikal aynaları bir tür yardımcı cihaz ve ekipman olarak görecektir.
Bu, onun aynasız çalışamayacağı anlamına gelmez.Çünkü bir majikal ayna birçok fırsat sunduğu için majisyen onu kullanmak isteyecektir. (yalnız bu adamın hitablarından hiç hoşlaşmadım haa :D majisyencikler :D)
Bununla birlikte bu uygulamalı kursu adım adım çalışmış olan kişi, asla bir majikal aynanın karşısına oturup göz sinirlerini yormaz.Majikal açıdan doğru olan, bambaşka bir tarzda hareket eder.Bu uygulamaları ayrıntılarıyla anlatmadan önce, majikal aynanın faydalı olabileceği durumları gösteren birkaç örnek vermek istiyorum. (vaay :D kibar feyzo artistiğe baak xD)
1- Optik sinirlerin kullanılmasını gerektiren imgelem çalışmalarında (aaaa die uzatasım geldi :D)
2-Her türden sıvıyı şarj ederken (elektrik faturasını umursamazcaa xD :D)
3-Gidilmek istenilen planlara kapı olarak.(oo işin can alıcı demi Franzjım :D)
4-Canlı veya merhum kişilerle iletişimi gerçekleştirme de yardımcı araç olarak. ( psikopata bağladınız efenim :D)
5-Başka güçler ve varlıklarla temasta yardımcı araç olarak.
6-Radyoterapi ve oda şarjında alet olarak ( bu çalışmayı sadece elektrik faturasını ödemeyi sevenler yapsın :D)
7-Kendini veya başka insanların kişiliğini etkilemek için.
8-Majikal bir verici ve alıcı olarak.
9-Tehlikeli veya istenmeyen etkileri engellemeye yardımcı olarak.
10-İstenilen bütün güçlerin, resimlerin, çizimlerin projeksiyonuna yardım edecek bşr alet olarak.
11-Televizyon olarak.( :D buna sadece gülücem :D ama belki güzel bi psişiklik olur efenim :D)
12-Şimdiyi, geçmişi , geleceği soruşturmak için. ( oo artistiği bitir nan :D)
Şimcilik buadar sonra devam ederm belki :D yorumlarınızı aliim D: D: D:

İmza Yhok.

optimist_21

Re: Majikal Aynalarla Durugörü Uygulaması(büyü deil xD)

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 20 Eyl, 22:09

heyecanlandırmaya mı çalışıyon bizi:D
kediye balığı uzatıp sonra geri çekmek gibi bişi olmuş,nasıl yapılacağından bahsedilmemiş neler yapılacağından bahsedilmiş,nasıl yapıldığını da yazsaydın bari.
bu meşhur kitabın adı ne?

netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 20 Eyl, 22:45

kitap alisagelmis tarzda, asil olay aradaki yorumlar. :D

Kullanıcı avatarı
kinetik_prens

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens » 21 Eyl, 14:02

olm ben bunun yarısını yazdım daha eklicem :D tabe isterseniz D: xD
İmza Yhok.

Kullanıcı avatarı
kinetik_prens

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens » 21 Eyl, 14:04

hermesçi ....bilimlere...............................giriş :D
kitabın ismi D:D DxD
İmza Yhok.