-1- Paradoks da Ne Yapıyorduk ?

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1371 time
Aldığı Beğeniler: 521 time

-1- Paradoks da Ne Yapıyorduk ?

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 25 Tem, 01:29

S.A
Diğer konuda Paradoks adlı gruptan bahsetmiştim.Orada telekinezi de ilerlememizi sağlayacak bir yöntem üzerinde çalışıyorduk . Daha doğrusu sadece fikir üretmeye çalışıyorduk çünkü bulduğumuz şeyleri deneyen yoktu..
Orada Süper Trans adlı bir teori mi diyim ne diyim. Onun üzerine konuşuyorduk.(Benim bildiğim bir tek bu konuydu. Süper transla alakalı 1-2 konu vardı ama 250 sayfa falan olunca üşendim, pek okuyamadım. Yani bu yüzden sadece benim dediğim olay olmayabilir, farklı şeylerde anlatılıyor olabilir o konuda. Aşağıda yazdım bununla alakalı)
Kısacası olay şu; Herhangi bir duygu durumuna geçtimizde aniden çıkan enerjiyi, kontrollü bir şekilde çıkarmaya çalışıyorduk. Atıyorum birden öfkelendiniz o anda vücudunuzdan ani bir enerji salınımı oluyor istemsizce ve lambayı söndürüyorsunuz diyelim. İşte burada beyni etkileyen, bir anda herhangi bir duygu yokken bu durumun değişip öfkenlenmemiz. Biz herhangi bir duyguya gerek kalmadan mesela öfkelenmeden o an aniden çıkan enerjiyi kontrollü bir şekilde çıkarmaya çalışıyorduk/istiyorduk.
Olay bundan ibaret yani. Gizlilikten dolayı gruba pek kimseyi almamıştım başkalarına söyler diye(Bu yüzden pek bir ilerleme kaydedemedik.) ama sonradan grubun şifresini başka bir facebook grubunda paylaştığı için bir şahıs pek de bir anlamı kalmadı. Aslında gizlemeninde bir anlamı yoktu ama neyse.Artık benimde gizlememe gerek kalmadı ilk onlar çiğnedi kuralı. Buradan da o şahıslara bir gönderme yapmış olalım.. :)

Yapmaya çalıştığımızı anlamışsınızdır. Ama bunun tam olarak neyden kaynaklandığını bulamadık. Tamam herhangi bir duygu durumunda normal çalışmamıza göre daha fazla bir enerji çıkışı oluyor, ama nasıl ? Veya niye ? O an beyinde ki frekanslar, alfa/beta falan onlarla alakalı da olabilir. Herhangi bir fikriniz varsa buyurun düşünüp tartışalım.
Ya da Paradoks'a girin oradakileri okuyun, özellikle "Süper Trans da Keşfettiklerimiz" adlı konuyu.(Tam hatırlayamadım ama öyle birşey olması lazımdı.) O konu bir zamanlar normal forumdaydı da çalıp oraya saklamıştım.. :)

Bu arada paradoks grubuna girebiliyorsunuz değil mi ? Şifre falan istememesi lazım..
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Yönetici (25 Tem, 19:50)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 210 time
Aldığı Beğeniler: 305 time

Re: -1- Paradoks da Ne Yapıyorduk ?

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 25 Tem, 10:43

Uchiha Sasuke yazdı:
25 Tem, 01:29
S.A
Diğer konuda Paradoks adlı gruptan bahsetmiştim.Orada telekinezi de ilerlememizi sağlayacak bir yöntem üzerinde çalışıyorduk . Daha doğrusu sadece fikir üretmeye çalışıyorduk çünkü bulduğumuz şeyleri deneyen yoktu..
Orada Süper Trans adlı bir teori mi diyim ne diyim. Onun üzerine konuşuyorduk.(Benim bildiğim bir tek bu konuydu. Süper transla alakalı 1-2 konu vardı ama 250 sayfa falan olunca üşendim, pek okuyamadım. Yani bu yüzden sadece benim dediğim olay olmayabilir, farklı şeylerde anlatılıyor olabilir o konuda. Aşağıda yazdım bununla alakalı)
Kısacası olay şu; Herhangi bir duygu durumuna geçtimizde aniden çıkan enerjiyi, kontrollü bir şekilde çıkarmaya çalışıyorduk. Atıyorum birden öfkelendiniz o anda vücudunuzdan ani bir enerji salınımı oluyor istemsizce ve lambayı söndürüyorsunuz diyelim. İşte burada beyni etkileyen, bir anda herhangi bir duygu yokken bu durumun değişip öfkenlenmemiz. Biz herhangi bir duyguya gerek kalmadan mesela öfkelenmeden o an aniden çıkan enerjiyi kontrollü bir şekilde çıkarmaya çalışıyorduk/istiyorduk.
Olay bundan ibaret yani. Gizlilikten dolayı gruba pek kimseyi almamıştım başkalarına söyler diye(Bu yüzden pek bir ilerleme kaydedemedik.) ama sonradan grubun şifresini başka bir facebook grubunda paylaştığı için bir şahıs pek de bir anlamı kalmadı. Aslında gizlemeninde bir anlamı yoktu ama neyse.Artık benimde gizlememe gerek kalmadı ilk onlar çiğnedi kuralı. Buradan da o şahıslara bir gönderme yapmış olalım.. :)

Yapmaya çalıştığımızı anlamışsınızdır. Ama bunun tam olarak neyden kaynaklandığını bulamadık. Tamam herhangi bir duygu durumunda normal çalışmamıza göre daha fazla bir enerji çıkışı oluyor, ama nasıl ? Veya niye ? O an beyinde ki frekanslar, alfa/beta falan onlarla alakalı da olabilir. Herhangi bir fikriniz varsa buyurun düşünüp tartışalım.
Ya da Paradoks'a girin oradakileri okuyun, özellikle "Süper Trans da Keşfettiklerimiz" adlı konuyu.(Tam hatırlayamadım ama öyle birşey olması lazımdı.) O konu bir zamanlar normal forumdaydı da çalıp oraya saklamıştım.. :)

Bu arada paradoks grubuna girebiliyorsunuz değil mi ? Şifre falan istememesi lazım..
Göz geçirdim olağanüstü çok bir şey yok gibime geldi. Bir whatsapp grubuna girince orda bir kişi herhangi bir kişinin haritada nerde olduğunu bulup ismini öğretirse nefesini bile bir süre kesebiliyordu. Kişiliklerini tespit eden vardı. Pozitif ve negatif enerjilerini kullanlar vardı ve daha daha...
Böyle bir şey olmasını umardım. Parodoksu merak ediyordum bende girebiliyordum fakat ne olduğunu tam anlayamamıştım. Yine bir filmden etkilenmeye benziyor biraz :D Neyse o duygu durumu kendi fikirimi söyleyeyim. İnsanın enerjisi pozitif ve negatif diye ayrılır. Pozitif enerji mutlu hissettirir, huzurlu hissetirir. Negatif enerji ise huzursuz, öfkeli hissettirir. Duygu durumuna göre bu enerjiler salgılanıyor. Hormonlarla da olabilir belki çikolata yiyince mutlu olmak gibi.. O grupta dediğim kişi öfkeli hissederek, kötü anlarında negatif enerji ortaya çıktığı için saklıyordu fakat negarifliğin kendisinide ele almasına da izin vermiyordu. Enerjimiz düşüncelere göre şekil alıyor. Daha temeline inemiyorum açıkçası çokta merak etmiyorum ama duygu durumuyla enerji parelel olabilir.
Bu mesaj için Budray adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (25 Tem, 13:36)

Her ne istiyorsan onun için yola koyul.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 25 Tem, 13:35

Ne yalan söyleyeyim o fikri ben ortaya çıkarmadım. :D Gaza getirdiler beni uçacaz kaçacaz diye. E madem o kadar gelişecez bir tek biz yapalım dedim. Gerçi sonradan herşey fos çıktı :)
Biz bu kadar konuşmamıza rağmen çok cahiliz. Zamanında ortalıkta ne varsa silip süpürmüştüm. Bilgi konusunda. Ama herşeyde olduğu gibi bu konularda sürekli gelişiyor ve takip etmeyince baya geri kaldım.

O dediğin gruplardan vs hiç haberim yok. Olsa da gerçi pek o tür şeylere inanamıyorum. Gerçekten çok sahtekar gördüğüm için kimseye güvenim kalmadı.Sanki ilk defa telekineziyi öğrenen biri gibi kabul etmek istemiyorum doğruluğunu. Ya da biz yapamadığımız için başkalarının bu tür şeyler yapması kıskançlık yapıyor.. :)
Sanıyorum ki hala, bir tek biz parapsikoloji ile ilgileniyoruz.. (:
Harbiden eskide kalmışım.. :)
Benim yazacağım şeylerde artık pek bir fayda sağlamaz diye düşünüyorum..

O dediğin kişiler onu yapıyorsa daha gelişmişinide yapabilirler diyip hemen filmlere bağlamak istiyorum, alışkanlık olmuş.. :)

Ama haklısın.Neyin neyi tam olarak tetiklediğini bilmediğimiz için rastgele birşeyler yapıp deniyoruz.Tam olarak yaptığımız şeyin nasıl bir etkisi oluyor bilemiyoruz. E haliyle ortaya karman çorman birşeyler çıkıyor..

Süper Transı falan boşverelim bence. İyice karıştırmayalım herşeyi bir birine.

Yani nasıl anlatsam enerji elle tutulur, gözle görülür birşey olmadığı için nasıl ayırt edebileceğiz ki ? Sinirliyken aşık olduğun birisini görsen hemen mutlu olursun.Bu durumda negatif enerji hemen pozitife mi çevriliyor, ne oluyor.. Ben böyle somut sonuçlar görmeyince tepem atıyor, net birşeyler lazım bana.. :)

( Astrolojiye, burcuma falan baktım. Tanımaya başladım kendimi azıcık. Deli değilmişim, teraziler hep böyle oluyormuş :D )
Budray (25 Tem, 14:24)

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 25 Tem, 14:24

Sendeki özellik ablamda da var. Tok açın halinden anlamaz misali. Kişi yapamayınca en yakın olan kardeşi yapınca bile ağır çekimde dediğin gibi somut göremeyince yok diyor. :D O Pozitifle negatifi şöyle ayırt edebilirsin tam yazıya nasıl aktaracağım bilmiyorum ama. Mesela öfkelenince içinde alev alev kıpraşmalar olur deme onu yönlendirmeye çalışırsın. Yani pozitifini kullanırken enerjinin pozitif olduğunu ve mutlu olduğunu hissetmelisin negatifde ise intikam ateşini yönlendirmeye çalışırsın.
Bence bu işlerin sırrı bedenen ruhen rahat olup konstrasyon ve imajinasyon gerektiriyor. Her ne kadar bunları düzenli yapıp gerçekci bir şekilde hissedersek yapamayacığımız şey yok. Dün yazdığım makeleden yola çıkarak midemi üşütmüştüm ona denemeler yaptım şimdi tamamen geçti. Arkadaşımda reikiyle ilgileniyordu bir zamanlar oda yorgun olduğu için az bir şey iyileştirme yapmış.
Gücümüzün farkında olalım. Ön yargımızı kaldıralım onun yerine bizde yapmaya çalışalım.
Süper trans durumu yüksek konsantrasyondur bana göre.
Astrolojiye inanmana sevindim :D
Uchiha Sasuke (26 Tem, 01:10)

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 277 time
Aldığı Beğeniler: 723 time

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 25 Tem, 21:04

Uchiha Sasuke yazdı:
25 Tem, 13:35
( Astrolojiye, burcuma falan baktım. Tanımaya başladım kendimi azıcık. Deli değilmişim, teraziler hep böyle oluyormuş :D )
Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz.'lerinin Marifetnamesinde Astroloji konusu daha aşina gelebilecek şekilde anlatılıyor. Tabirler eski biraz ama oradan da başlayabilirsin.

Gelişmiş ülkeler işe alımlarda doğum bilgilerini de kullanırlar. Kişinin kendisini tanıması açısından çok önemli bir alan. Bir çok insan neyin neden ve nasıl olduğunu araştırınca öğreniyor. Okullarda bile insanların kendilerini tanımasına yardımcı olmak için okutulması gerekir. Malesef bizde Astroloji ve burçlar denilince ilk akla gelen kelimeler Fal ve Gazete köşeleri oluyor. İnsan tanıma bilimi. En gelişmiş şekilde kullanan kavimlerde belli, dünyaya hakimler.
Bu mesaj için Yönetici adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
Budray (25 Tem, 21:13) • Uchiha Sasuke (26 Tem, 01:10)
Değerlendirme: 3.7%

İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 25 Tem, 21:19

Budray yazdı:
25 Tem, 14:24
Sendeki özellik ablamda da var. Tok açın halinden anlamaz misali. Kişi yapamayınca en yakın olan kardeşi yapınca bile ağır çekimde dediğin gibi somut göremeyince yok diyor. :D O Pozitifle negatifi şöyle ayırt edebilirsin tam yazıya nasıl aktaracağım bilmiyorum ama. Mesela öfkelenince içinde alev alev kıpraşmalar olur deme onu yönlendirmeye çalışırsın. Yani pozitifini kullanırken enerjinin pozitif olduğunu ve mutlu olduğunu hissetmelisin negatifde ise intikam ateşini yönlendirmeye çalışırsın.
Bence bu işlerin sırrı bedenen ruhen rahat olup konstrasyon ve imajinasyon gerektiriyor. Her ne kadar bunları düzenli yapıp gerçekci bir şekilde hissedersek yapamayacığımız şey yok. Dün yazdığım makeleden yola çıkarak midemi üşütmüştüm ona denemeler yaptım şimdi tamamen geçti. Arkadaşımda reikiyle ilgileniyordu bir zamanlar oda yorgun olduğu için az bir şey iyileştirme yapmış.
Gücümüzün farkında olalım. Ön yargımızı kaldıralım onun yerine bizde yapmaya çalışalım.
Yazmayı unutmuşum o grup whatsapp grubuydu youtube da biri adam akıllı video yapmıştı bu konularla ilgili ordan girmiştim. Fakat şimdi sorsan girer misin tekrar diye hayır. Babam polis olmasına rağmen nasıl girdim şimdi anlamıyorum. Başıma bir şey gelmedi fakat gelebilirdi siz siz olun denemeyin. (-Kamu spotu :D)
Uchiha Sasuke (26 Tem, 01:11)

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 26 Tem, 01:31

Yönetici yazdı:
25 Tem, 21:04

Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz.'lerinin Marifetnamesinde Astroloji konusu daha aşina gelebilecek şekilde anlatılıyor. Tabirler eski biraz ama oradan da başlayabilirsin.

Gelişmiş ülkeler işe alımlarda doğum bilgilerini de kullanırlar. Kişinin kendisini tanıması açısından çok önemli bir alan. Bir çok insan neyin neden ve nasıl olduğunu araştırınca öğreniyor. Okullarda bile insanların kendilerini tanımasına yardımcı olmak için okutulması gerekir. Malesef bizde Astroloji ve burçlar denilince ilk akla gelen kelimeler Fal ve Gazete köşeleri oluyor. İnsan tanıma bilimi. En gelişmiş şekilde kullanan kavimlerde belli, dünyaya hakimler.
Çok güzel olur Abi ona bakayım.Her şeyde olduğu gibi astroloji de de İslama aykırı şeyler olabilir.Fal veya gelecekle alakalı şeyler.Yeni yeni başladığım için bunları pek fazla ayırt edemem gibi geliyor.
Ayrıca şimdiye kadar çok fazla üzerine düşmesem de bir ilgim vardı.Ama gerçekten sevip saydığım bazı hocalar astrolojinin sakıncalarını söyledikleri için pek yanaşmak istemiyordum.Ama İbrahim Hakkı Hz.lerini bulmuşum kaçırır mıyım :)

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 26 Tem, 01:33

Budray yazdı:
25 Tem, 21:19
Budray yazdı:
Yazmayı unutmuşum o grup whatsapp grubuydu youtube da biri adam akıllı video yapmıştı bu konularla ilgili ordan girmiştim. Fakat şimdi sorsan girer misin tekrar diye hayır. Babam polis olmasına rağmen nasıl girdim şimdi anlamıyorum. Başıma bir şey gelmedi fakat gelebilirdi siz siz olun denemeyin. (-Kamu spotu :D)
Biraz iç dinginlik lazım.Farkında olarak yaşamak lazım.Duygudan duyguya geçerken bile haberim olmuyor benim.Ani olarak çabuk değiştim için dikiş tutturamıyorum :)
Neyse yapacağız bir şeyler artık :) Yavaş yavaş ama sağlam gelişeceğiz. İnşaÂllah..
Whatsapp grubu sakıncalı mı ki ? Değişik değişik şeyler yapıyorlardı herhalde..
(Bu arada çok uykum geldi fazla yazamıyorum bir şeyler k.b) :)

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 26 Tem, 08:49

Uchiha Sasuke yazdı:
26 Tem, 01:33
Budray yazdı:
25 Tem, 21:19
Budray yazdı:
Biraz iç dinginlik lazım.Farkında olarak yaşamak lazım.Duygudan duyguya geçerken bile haberim olmuyor benim.Ani olarak çabuk değiştim için dikiş tutturamıyorum :)
Neyse yapacağız bir şeyler artık :) Yavaş yavaş ama sağlam gelişeceğiz. İnşaÂllah..
Whatsapp grubu sakıncalı mı ki ? Değişik değişik şeyler yapıyorlardı herhalde..
(Bu arada çok uykum geldi fazla yazamıyorum bir şeyler k.b) :)
Sorun değil. İnşallah geliştiriz. Tanımadığın birine numarayı vermek sakıncalı demek istedim :D

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 26 Tem, 13:36

:)
Haklısın vermemek lazım. Gerçi isim soy isimden istediğin kişinin numarasını bulabiliyorsun. Böyle de saçma bir şey işte..
Sağlık olsun.. :)
Budray (26 Tem, 13:40)

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ve 15 misafir