Beklenti....

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 210 time
Aldığı Beğeniler: 305 time

Re: Beklenti....

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 30 Tem, 01:04

O motivasyon videosu İngilizce altyazılı olarak Türkçe yapmışlar adam yaşa yaşaya bağırarak anlatıyor. Baya diğerlerinden farklı bi 1-2 dakika bak sıkılırsan kapatırsın :D
Bu mesaj için Budray adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (30 Tem, 01:12)
Değerlendirme: 1.85%

Her ne istiyorsan onun için yola koyul.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1371 time
Aldığı Beğeniler: 521 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 30 Tem, 01:12

Oluyor tabii, sürekli derim :lol: Çünkü hiçbir şey yapmam.Yapacağım her işimi ertelerim.Vaktimi, hiçbir faydası olmayan boş işlerle geçiririm.Ama zamanında yapmaya başlasaydım kafamdaki her şeyi gerçekleştirirdim.. Şuan bile erteliyorum. İnternet sitesi açmıştım makale yazacağım güya, ben burada oturmuş eski konuları okuyup yorum yazıyorum. 1 sene olacak, hala siteme makale yazıp ekleyeceğim ve hala sonra yazarım diyorum :D ben kırığım işte boşa demiyorum :D

Mantık aslında gerekli.Kimsenin düşünüp akıl edemeyeceği bir şekilde tüm verileri toplayıp çıkarım yapabiliyorsun.Keza konuşurken de öyle. Ama dediğin gibi bazen duygularla hareket etmek lazım ama bir türlü mantıklı olmamı söküp atamıyorum, atabilsem çok güzel olacak. Kendimi bırakacağım ama olmuyor işte.. :)
Sen nasıl yapıyorsun ? Normal bir insan olmak nasıl bir duygu ? :lol: Gerçi sen nereden bileceksin ki sende pek normal gibi durmuyorsun :lol:
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Budray (30 Tem, 01:19)

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 30 Tem, 01:20

Uchiha Sasuke yazdı:
30 Tem, 01:12
Oluyor tabii, sürekli derim :lol: Çünkü hiçbir şey yapmam.Yapacağım her işimi ertelerim.Vaktimi, hiçbir faydası olmayan boş işlerle geçiririm.Ama zamanında yapmaya başlasaydım kafamdaki her şeyi gerçekleştirirdim.. Şuan bile erteliyorum. İnternet sitesi açmıştım makale yazacağım güya, ben burada oturmuş eski konuları okuyup yorum yazıyorum. 1 sene olacak, hala siteme makale yazıp ekleyeceğim ve hala sonra yazarım diyorum :D ben kırığım işte boşa demiyorum :D

Mantık aslında gerekli.Kimsenin düşünüp akıl edemeyeceği bir şekilde tüm verileri toplayıp çıkarım yapabiliyorsun.Keza konuşurken de öyle. Ama dediğin gibi bazen duygularla hareket etmek lazım ama bir türlü mantıklı olmamı söküp atamıyorum, atabilsem çok güzel olacak. Kendimi bırakacağım ama olmuyor işte.. :)
Sen nasıl yapıyorsun ? Normal bir insan olmak nasıl bir duygu ? :lol: Gerçi sen nereden bileceksin ki sende pek normal gibi durmuyorsun :lol:
Normal insan yoktur bana göre :) :D
Uchiha Sasuke (30 Tem, 02:01)

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 30 Tem, 01:25

O kadar şey yazdım şimdi göremiyorum. Neyse yeniden yazayım kısaca her şey de bir mantık arayorsun, düşünüyorsun, ve sonuç ya hayal kırıklığı oluyor yada dediğin gibi karamsarlık. Dini yolları daha çok seviyorsun çünkü onları olduğu gibi kabul etmek zorundasın ve beyin olarak seni yormuyor. :)
Uchiha Sasuke (30 Tem, 02:01)

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1371 time
Aldığı Beğeniler: 521 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 30 Tem, 02:05

Din herşeyi yerli yerine oturtmuş, sana gidilecek yol çizmiş. Onu kullanmak yerine alternatif arıyoruz bu da iyi olmuyor.
EyvaÂllah kardeş.. :)
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Budray (30 Tem, 08:02)

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 21 misafir