Beklenti....

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 550 time

Beklenti....

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 25 Ağu, 18:39

Başlık biraz fazla kısa olmuş farkındayım ama söyleyeceklerimde kısa ve öz zaten.Çok olumsuz bir insan olduğumu düşünebilirsiniz,hatta herkes " yanlış düşünüyosun,hayır,öyle değil,katılmıyorum " tarzı yorumlar yazabilir.Olsun farketmez.Konu gayet kısa:
Telekinezi yaparken yada yapmaya çalışırken beklenti içinde olmayın.Birşeyi hareket ettirme yada bir eneri hissetme beklentisi içine girmeyin.Bu gücü keşfedip geliştirdiğinizde neler yapabileceğinize dair hayaller kurmayın.Bunların hepsi beklentidir.Beklentileriniz ne kadar yüksek ve çok olursa,işler beklediğiniz gibi gitmediğinde de o kadar üzüntü yaşarsınız.Her beklentiniz etinizden bir parça olur.Her umudunu kaybettiğiniz bir beklentide o etin koparılması kadar acı verici olur.Konu üzerinde çok düşünülüp kafa patlatılacak bir konu değil.Zor zamanlarınızda beklentinizin olmadığı ve zevk aldığınız bişey olarak görün telekineziyi.Bu dünyadan yaka silktiğinizde kendinizi içine atabileceğinizi dünyanız olarak görün telekineziyi.Bişey beklemeden.Bişey ummadan.Hiçbir beklentiniz olmadan.Sadece merak duyup zevk aldığınız için yapın telekineziyi.Ama sakın benim yaptığım hatayı yapıp telekineziden bir beklentiniz olmasın.Konu kısa dedim aslında ama galiba anlatmak için bayağı uzun bir konu.Konunun kısa tarafı ise anlamak.Anlamak gayet kısa.TELEKİNEZİDEN BİR BEKLENTİNİZ OLMASIN........
Bu mesaj için UsTr adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 5
Uchiha Sasuke (25 Ağu, 18:49) • Lord_of_Hackland (25 Ağu, 22:12) • Sai (26 Ağu, 01:12) • delenamo (26 Ağu, 09:24) • TelekinetikAkim (27 Ağu, 10:44)
Değerlendirme: 9.26%

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1376 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Re: Beklenti....

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 25 Ağu, 18:51

Bunun Farkına Birkaç Gün Önce Malesef Ki Bende Vardım..
Telekinezi'yede Beklenti Duyduğum İçin Başlamıştım Ama Şimdi Ne Olacak Bilmiyorum.. :(

Kullanıcı avatarı
Lord_of_Hackland
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 58 time
Aldığı Beğeniler: 90 time

Okunmamış mesaj gönderen Lord_of_Hackland » 25 Ağu, 19:28

Ben Telekinezide beklenti duymadim,ama beklenti duydugum olaylarin cogu ters gidiyor...ben de niye boyle oluyor diyordum ya ))) tesekkurler Ustr...
Mucizeyi yaratan inanmakdir
inanmayi bilmeyen,umud edemeyen hayatta boşluktan başka hic bir şey alamaz.hem de öyle bir boşluk ki,o boşluğu kimse dolduramaz...

http://www.facebook.com/pages/Tanri_ve_Biz/400593433321808

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 550 time

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 25 Ağu, 21:29

Lord_of_Hackland yazdı:Ben Telekinezide beklenti duymadim,ama beklenti duydugum olaylarin cogu ters gidiyor...ben de niye boyle oluyor diyordum ya ))) tesekkurler Ustr...
Ne için teşekkür ettiğini pek anlamadım ama bir faydam olmuş demekki.Önemli değil :)

Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 64 time
Aldığı Beğeniler: 86 time

Okunmamış mesaj gönderen Sai » 26 Ağu, 01:14

Çok güzel bir tesbit yapmışsın bazı işlerde beklenti olmadıği zaman başarı gelir. Ben bunun telekineziyide kapsadığına inanıyorum.

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 26 Ağu, 01:39

tamamıyla katılıyorum :D
pixies forever <3<3

Psik0z
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Yaptı Beğeniler: 6 time
Aldığı Beğeniler: 28 time

Okunmamış mesaj gönderen Psik0z » 26 Ağu, 18:51

UsTr muhtemelen sende benim gibi ilk başladığında çok hayaller kurdun ve sonradan hayal kırıklığına uğradın. Gerçi herkes ilk başladığında çok hayal kuruyor, tabii bazıları da bu hayalleri inkar ediyor ve onları gerçek zannediyor. Sonuç olarak kişi kendini kandırmış oluyor. Tamamen katılıyorum. Yeni başlayanlar dikkate alsın derim..

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1376 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 28 Oca, 18:23

Eskilere bakıyordum da baya özlemişim.Konuyu da o yüzden güncelledim.Bu, beklenti içinde olma meselesi sadece telekinezi için değil hayatınız içinde çok önemli.Tabii kendinize amaç belirleyeceksiniz ama burada önemli olan o amacınızın gerçekleşmeme ihtimalini de hesaba katmanız.Yani olur da gerçekleşmezse üzülüp, hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz bu sayede feci bir boyuta ulaşmaz.Geçmişte ben de çok beklenti içine girdim ama sanırım en iyi yol en kötüsünü düşünüp bir işe başlamak.Neyse yazdıkça yine herşeyi birbirine karıştırmaya başladım ama olayı anlamışsınızdır.

Bu arada ustr kardeşim forumu bıraktın ama olur da girip yazımı görürsen bi mesaj atar mısınız ? Kaç yıldır görüşmedik ama en son görüştüğümüzden beri çok değiştim.Senin aklın lazım yine.. :)

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 212 time
Aldığı Beğeniler: 308 time

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 28 Oca, 22:23

Ben açıkçası her ne kadar konu eski olsa da katılmıyorum. İnsanı hayalleri ayakta tutar. Peki siz hayallerinizi gerçekleştirmek için yeteri kadar çaba gösterdiniz mi? Telekinezi çok nazlı bir şey bunu unutmamak gerek. Bazen ne kadar pratik yapsakta en ufak başka düşünceyle enerjiyi kaybediyoruz. Bu yazıları okuyunca modum düştü. Size bir şey anlatıcam iki kurbağanın hikâyesi:
Kurbağalar yarış yapıyormuş yarışta iki tane kurbağa çukura dusmus. Sonra bütün kurbağalar çukura gelmişler cukur baya bi büyükmüş. Çukurdaki kurbağalar zıplıyormuş fakat çıkamıyorlarmış. Çukurun etrafındaki kurbağalar pes edin çıkamazsın orda ölene kadar duracağınız diyorlarmış. Bir tane kurbağa pes etmiş fakat diğeri her ne kadar çıkamasada zıplamaya devam ediyormuş. Baya bir zaman geçtikten sonra kendine güvenmiş ve çıkabilmiş kocaman çukurdan. Kurbağa çıktıktan sonra diğer kurbağalar onun sağır olduğunu anlamış.
Yani demek ostiyorum ki sizin bu ümitsizliğiniz etrafınızda ki kişilerden, usungeclikten, pes etmekten, ozguvensizlkten kaynaklanıyor. Bir şey yapılana kadar her şey imkansiz gorunur. Kim bile bilirdi 1900 lu yillarda bir telefondan diğer telefonla görüntülü aramayı. İnsan inanırsa başaramayacağı şey yok ben buna inanıyorum. Zor olmasına zor ama imkansız değil. Son cümleyi annemin lafiyla bitirmek istiyorum. ''Azimle sıçan mermeri deler" :D
Bu mesaj için Budray adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (29 Tem, 22:50)
Değerlendirme: 1.85%

Çılgın Dahi ♥

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 212 time
Aldığı Beğeniler: 308 time

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 28 Oca, 23:30

Ve şunları da ilava etmek istiyorum. Ben ilk başladığım sıralarda bu sitede element kontrolü grubuna girmiş grup sifreliydi birisine sordum dedim ki ne sonuç elde ettiniz? Oda dedi ki böyle bir şey yok zaten olsaydı adamın biri YouTube a video koyar paraya para demezdi dedi. Ben o günden sonra biraz hayal kırıklığına uğradım. Fakat telekineziyle ilgilnen başka birilerine sordum birisi elektronikinezide usta denecek kadar iyi diğeri toghrul gasanov YouTube da ilerideki adami kendine çekiyor diğeri wattpad yazarı ve bir diğeri ise bu sitenin yöneticisi hepsi de olabilir inanirsan yaparsin dedi sadece yoneticimiz omur yeter mi bilmem diyerek ilave etti. Belki beni küçümser yada dalga gozuyle bakan olur ama avatar aang ve avatar korranin efsani cizgi dizileri çok sır dolu ordaki öğütler deneyimlerim sonucu aaa avatardada bundan bahsediyordu demekki diyeceğim şeyler oldu. Avatar korra da genelde ilkler yasandi metal bükme baya bir gelismisti açmayı sadece şehir efsanesi olarak bilenler sonra bir adam yapinca agzi acik kaldi felan filan daha da var. Bu çizgi dizi sayesinde aslında baya bir bilgi edindim internette Rusça çince ingilizce Türkçe aramalrima rağmen bu cizgi dizide daha cok sey öğrendim. Neyse konumuz bu değil telekinezi yeni yeni öğrenilen bir şey. Pek bir bilgi kaynagi yok daha doğrusu bizim hayellerimizi yapanlar yok olsaydı çoktan azimli olur ve onun gibi olmaya çalışırdık. Zaten başarısızlığın ümitsizliğin en büyük kaynağı budur bana göre. Ve yoneticimiz demistiki ömür yeter mi bilemem demişti. eğer bu cümleyi omur yetmez yetse de 60 70 yaslarinda oluruz gibi algilarsak tabiiki öyle olur çünkü enerjimiz dusunclerimize göre şekillenir. Tutupta 1 gün de de olamaz ama 1 2 yil olabilir bence hayellerimiz. Şu aralar hastayim reiki ile ilgilenen arkadaşım enerjimin dusuk olduğunu söyledi. Yönetici den yardım istedim oda etti ve bir tane tavsiyesinde o günü önceden çok enerjik şekilde hissetmemi söyledi bu tavsiye bana çok mantıklı geldi. Size bir şey daha anlatıcam aklimdakiler susmuyor kusura bakmayın. Geçen sene siyah gözlük almıştım ve yılmaz morgule benzetiliyordum bu baya canımı sıkmıştı. Fakat o zamanlar 11 de yakışıklı olacağım diye kendimi sartlandiriyordum hep fakat 9 dada 11 de yakışıklı olacağım diyordum o zaman Kıbrıslı birisyle tanışmıştım 11. Sınıfta değişmişti baya. Neyse şuan 11 deyim lens takiyorum hafif kilo aldım kilom dengelendi. Ve kendimi övmek gibi olmasın ama adım itiraf sayfalarını da çıkıyor yoldaki kızların konusmalrini ve yandan yana bakmalarını fark ediyorum. Verdiğim mesajda ki dersi anladiniz sanırım iyi günler
Bu mesaj için Budray adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (29 Tem, 22:53)
Değerlendirme: 1.85%

Çılgın Dahi ♥

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir