Biyokinezi

Moderatör: Sai

Cevapla
ksk04ksk
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 2
Yaş: 25
Kayıt: 26 Haz, 12:34
Yaşadığınız İl: 9 Aydın
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Biyokinezi

Okunmamış mesaj gönderen ksk04ksk » 29 Haz, 13:51

Biyokinezi, kinetik enerjiyi beden değişimi veya vücut içindeki kontrol etmeye yarar. Yani zihin gücüyle vücuda hükmetmektir. Eğer Biyokinezide ustalaşırsanız, kendinizi tamamen yeniden programlayıp istediğiniz vücuta sahip olabilirsiniz. Peki bunu yapabilirmiyiz ? Teorik olarak ... EVET !

Kendinizi yeniden kodlayarak, muhtemelen doğaüstü bir canlı formu olabilirsiniz. Herşey sizin için mümkün olabilir. Örnek olarak, eğer göz genlerinizi yeniden kodlarsanız, Daha uzağa ve daha net görmeye ayarlayabilirsiniz. Hatta hareketleri bile bir insanın göremeyeceği gibi görebilirsiniz. Doğa üstü insan olarak, yeniden programlama acı duygusunu yok etme gibi şeyler içerebilir.

Ama burda daha çok yapmanız gereken şey var! EVET, hem de çok. Evrimleşme aylar hatta yıllar alabilir. Herşey değişebilir gözler, kaslar, reflexler, bağışıklık sistemi ( hastalıklardan %0 etkilenerek ölümü engelleme kısacası sadece ecelden ölebilirsiniz ) , epidemik sektörler, vücuttaki hassas bölgeler, hepsi maksimum seviyeye çıkarılabilir. Amacımız fiziksel olarak yok edilemez olmanızdır.

Şimdiki ise daha çok ileri gitmek isteyenler için. İnsanların ölme sebepi ve yaşlanmak, vücutta bulunan ölme ve yaşlanma genleridir, evet doğru duydunuz ölmek bile genlerinizdedir kaderiniz bile genlerinize yazılır. Eğer bu genleri tamir ederseniz, hiç yaşlanmazmısınız ? Ve yaşlanmadığınız için ölmezmisiniz ? Sizin için üzüldüm ama hayır eninde sonunda ölürsünüz istiyorsanız 200-300 yaşına gelin ve 20 yaşında gibi olun yinede ölürsünüz. Buraya kadar ölümsüzlük münkün olabilir, ama şu ana kadar kimse başaramamıştır. Buda başarılma oranı olduğunu gösterir. Ama ölümsüzlük sizi yenilmez yapmaz. Kısacası araba kazası veya beyindeki hasar hala sizi öldürebilir.TEKNİK ( Nerdeyse tüm teknik imajinasyondur )Merak etmeyin ben sırf siz biyokinezi öğrenin diye bir kaç teknik yazdım.. Örnek vermek gerekirse, soğuğu hissetmeme, hastalanma riskini azaltma ve bunu gibi şeyler.

Herneyse işte yapmanız gerekenler;Yarım saatlik bir meditasyon size yeticektir. Meditasyon rahatlığına ve saflığına ulaştığınız zaman, enerjinin üstünüzden ve içinizden geçmesine izin verin. Vücudunuzun içinde bir enerji iğnesi oluşturun. Onu çok sivri yapın ve keskin olsun. Şimdi genleriniz küçük tüpler içinde hücrelerinizde gezindiğini imajine edin.. Bu iğneye onun görevini ve genlerinizi nası değiştreceğinizi söleyiniz/emrediniz bunu bir süre yapınız. Enerjinizi ve düşüncenizi iğneye gönderin ve genlere geçirmesine izin verin. Enerji iğnesinin açtığı deliği kapamak çok önemlidir, yapmazsanız, istediğiniz genlere ulaşamazsanız. İğne bir kez hücrelerin yanına geldimi, iğnenin küçük bir enerji tanesine dönüşmesine izin verin ve gen değişene kadar ona etki etsin.

Burdan sonra, uyanabilir ve gününüze normal bir şekilde devam edebilirsiniz. Ama henüz işiniz bitmedi herhangi bir iş yaparken tüm gün şunu aklınızdan çıkarmayın " Ben ( ne olmak istiyorsanız ) buyum ". Bunu genler gerçekten değişine kadar devam ettirin hatta mükemmellik için nerdeyse tamamen evrimleşene kadar. 1-2 hafta sonra değişimleri görmeye başlayacaksınız ve sonuçları hissedeckisiniz. Bununla lütfen oynamayın genlerinizi yanlış değiştirmek sizin için gerçekten kötü olur.
Gen değiştirme kanıtlanmış bir yetenektir.

Alıntıdır.
Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/parapsikol ... z1zBG1Eo1M
ozzwolf
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 4
Yaş: 28
Kayıt: 10 Haz, 00:27
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

asıl mesele

Okunmamış mesaj gönderen ozzwolf » 01 Tem, 00:07

şunu demek istiyorum peki evrimleşme sürecinde herhangi bir terslikte vücut bu süreci işlerken bir kaza olursa sistemin infilak etmesi yüzdekaçtır

Kullanıcı avatarı
SamedTarik
Mesajlar: 100
Yaş: 20
Kayıt: 26 Eki, 18:05
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Konum: the forgotten land
Teşekkür etti: 10 kez
Teşekkür edildi: 3 kez

Re: Biyokinezi

Okunmamış mesaj gönderen SamedTarik » 03 Tem, 09:43

arkadaşım vücudu kontrol eden dna moleküllerinin yapı taşları olan mükleotitler birbirlerine deoksiriboz denilen yapısından 1 adet karbon eksik olan şeker molekülü ile bağlıdır. bu bağlar en ufak bir etkiyle kopabilir ve yanlış biçimlere girerek kansere neden olabilir. örneğin radyasyon. radyasyon nükleotitleri birbirinden ayırarak yani bağlarını kopararak asıl genetik dizilimin bozulmasına yol açar ve eğer bu mutasyon üreme hücrelerinde meydana gelirse o soy birdaha asla düzeltilemez (şimdilik, eğer dna onarıcı bir mikro-cihaz yapılabilirse tedavi edilebilir). eminim sabırsızlanmışsınızdır, benim söylemek istediğim şu: eğer bu chi enerjisini bu amaçla kullanırsanız radyasyondan çok daha büyük hasara yol açarsınız. benden söylemesi.
"Kimse hayat kadar sert vuramaz." - Rocky


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Sizden Gelenler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir