Tarifsiz - Uykudan uyanamama uyku felci

uyku felci, uykudan uyanamama, karabasan, kabus

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 338 kez

Re: Tarifsiz

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Tem, 16:10

Lycanthropy yazdı:Çok teşekkür ederim çok güzel izah ettiniz dediklerinizi yapacağım. Ancak bu olayın kısmen de olsa cinlerle alakalı olduğuna emin misiniz? Yanılsama dahi olsa ettiğim dualar yada okuduğum surelerin etki etmesi gerekmez mi?
Rica ederim.

Yazıda da bahsettiğim gibi ben sadece Cinlerle ilgili kısmından bahsettim. Yaşadıkların Cinlerle bağlantılı demiyorum anlattığın kadarı ile de zaten ilgisi yok gibi görünüyor.
Ben sadece farklı bakış açısı sunmaya çalıştım. Çünkü korkuya ve yaşadıklarının kötü yanlarına odaklanmışsın unutmamak gerek altında çamurun içinden çıkarılır demir de sen yaşadıklarından veya içinde bulunduğun durumdan altını çıkarmaya çıkarmaya çalış. Yazdıklarımı genelleyerek bir kez daha oku sorununun çözümünü de bulacaksın eminim.

Gene de her ihtimale karşı yatmadan önce yattığın alanı manevi kalkanla çevir eğer bunu yaptığın halde gene tekrarlıyorsa Cinlerle hiçbir ilgisi yoktur.

7 Defa Ayetel Kürsi'yi okuyarak yattığın yatağın etrafını bir çubukla çizgi çizerek dolaş ve her okumadan sonra hem bedenine hem de yatağın etrafına üfle.

Bir hafta boyunca bunu uygula ve abdest alarak yat. Ve okuduğun duayı mutlaka teyid et veya bilen birilerine oku doğruluğunu teyit etsinler. Doğru okuduğundan emin ol.

Her ihtimale karşı psikolojik bir durum olup olmadığını öğrenmen için bir doktora danışmayı da ihmal etme. Gerçi daha sen "Parapsikolojik ile ilgiliyim" dediğin anda çoğu saçmalayacak ama bulabilirsen gerçekten neyin ne olduğunu bilen bir psikolok iyi olur.

İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Tem, 16:13

Bir de eğer namaz kılıyorsan namaz kılmadan veya abdest almadan önce kendini şöyle bir yokla bakalım abdest almamak veya namaz kılmamak için bir baskı hissediyor musun.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Lycanthropy
Yaşadığınız İl: 42 Konya
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Teşekkür etti: 3 kez

Okunmamış mesaj gönderen Lycanthropy » 01 Tem, 17:00

Yatmadan önce eskiden her insanda olduğu gibi ben de namaz kılmak istemezdim ancak son 6 aydır tam aksine sürekli namaz geliyor içimden. Söylediklerinizi harfiyyen uygulayacağım bahsettiğiniz çizgi-ayet-dua yöntemini siyer kitabında okumuştum peygamberimiz bi sahebe efendimizi cinlerden korumak için yapıyordu. Çok doğru bi yöntem keşke daha önce aklıma gelseydi teşekkür ederim.
Çamurdan altın çıkarmaktan behsettiniz burdaki altın kısım lucid ve tabi en önemlisi uyarılar olsa gerek. Aslında itiraf etmem gerekir ki "uyarı" kısmı çok işime yarıyor ve bunu kaybetmemek için hergün böyle uyanmaya razıyım. Acaba bu durum vucuduma yada ruhuma "ağır" geldiği için olabilir mi?
Dünya tarihine adımızı kazıyacağız. Yeryüzü ilk defa Luciferin korktuğuna şahit olacak.
Kurt kadar hızlı ve kurt kadar özgür !

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Tem, 18:28

Bunu şöyle açıklayabiliriz.

Hayatında hiç uzun mesafe koşusuna katılmamış birisinin mecburiyetten katıldığı 10 bin metre yarışındaki halini düşün. Bu adamın bu yarışı normal tempoda tamamlaması mümkün değil zihnin, organların, bedenin ve kasların buna hazır hale gelmesi için uzun bir süre antrenman yapması gerekir.

Senin içinde bulunduğun durumda eğer çalışarak ve isteyerek elde etmemişsen buna benzetilebilir. Doğal olarak ta ağır gelecektir. O yüzden dedim yaşadıklarını izle ve kendi lehine yararlı sonuçlar çıkarmaya çalış diye. Eğer ruhi hassasiyetinden dolayı bunları yaşıyorsan ve hep kurtulunması gereken bir durum gibi yaklaşmaya devam edersen emin ol bir süre sonra bir şekilde bu durumdan kurtulursun. Ama madem ki çoğu insanın elde etmek için yıllarca çabaladığı bir hal sende kendiliğinden oluşmuş neden yararlı hale getirmek için çabalamayasın ki.

Korku filmini ilk defa izleyen birisi ürperir ve uzun süre etkisinden kurtulamaz. Ama üzerine gider sürekli bu tür filmler izlerse artık o hissettikleri ona korku değil heyecan ve zevk vermeye başlar.

100 kiloyu bir anda kaldıramazsın ama çalışırsan az bile gelebilir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Yönetici mesajı için:
Lycanthropy (01 Tem, 18:56)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Lycanthropy
Yaşadığınız İl: 42 Konya
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Teşekkür etti: 3 kez

Re: Tarifsiz (Uykudan uyanamama uyku felci)

Okunmamış mesaj gönderen Lycanthropy » 01 Tem, 18:56

Çok teşekkür ederim. İhtiyacım olan bilgiler bunlardı.
Dünya tarihine adımızı kazıyacağız. Yeryüzü ilk defa Luciferin korktuğuna şahit olacak.
Kurt kadar hızlı ve kurt kadar özgür !

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi

Re: Tarifsiz (Uykudan uyanamama uyku felci)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Tem, 19:41

Rica ederim faydalı olması dileği ile.

kurtuluş yolu

Re: Tarifsiz - Uykudan uyanamama uyku felci

Okunmamış mesaj gönderen kurtuluş yolu » 10 Mar, 11:20

Söyleme ihtiyacı duydum bende bazen kabuslar görüp uyanmak istiyorum o anda da genelde rüyamda ya kuran okundugunu duyuyorum ve öyle uyanabiliyorum yada Allah'ın selam ismini duyuyorum ve yine uyanıyorum ve tabiki nas Felak okumak çok etkili umarım sizde faydalanirsiniz

MüzdaripGenç

Re: Tarifsiz - Uykudan uyanamama uyku felcid

Okunmamış mesaj gönderen MüzdaripGenç » 27 Nis, 11:51

İyi günler bu Lucid rüyamıdır her ne haltsa adını yeni öğrendiğim fakat beni yıllardır perişan eden bir durum özellikle lucidden daha kötüsü olan karabasan bana aynı zamanda başıma şiddetli bir ağrı kulağıma çok ince ve acı bir ses veriyor ama lucidi yendim biraz sapıkça gelebilir fakat benimde uyanmam gerekiyor madem rüyanın kontrolü bende o zaman o rüyada öyle bir şey yapmalıyım ki o etki beni uyandırsın neyse işin özeti ben biriyle ilişkiye giriyorum bu beni anında uyandırıyor bu benim bulmuş olduğum bir çözüm keşke hiç olmasa ama başka çare bırakmadı bu şey