Uyarı!!!

Moderatör: Sai

NaimtrFatihkul

Uyarı!!!

Mesaj gönderen NaimtrFatihkul » 16 Eyl 2010, 22:29

Telekinezi de birşeylere inanıyoruz ve devamlı olması durumunda etkisini görüyoruz ama neden oluyo?!!! Mantık kısmı hiç de boşlanmaması gereken bi kısım beyninizi kendinizi nefsinizi hem mantıken hem de kalben ikna etmek gerekir. Sadece inanarak da bi süre olur ama boş kalan mantık kısmını belki farklı dinlerle doldurmaya çalışırsınız ama tatmin etmezse ya da etmiyosa ve bu yüzden sürekli bi arayış içindeyseniz? Daha uzun ve detaylı yazmak isterdim ama bi süredir sağlıklı düşünemiyorum düzeldiğimde belki daha net ve detaylı yazarım ama şimdilik soru ve görüşlere cevap verebilirim.

netenes

Re: Uyarı!!!

Mesaj gönderen netenes » 17 Eyl 2010, 11:47

Dediğini anladım ama bu yazı türü bana zamanında sitede dolaşan bir ufaklığı hatırlattı. Sanki senin hesabını ele geçirmiş gibi...

NaimtrFatihkul

Mesaj gönderen NaimtrFatihkul » 17 Eyl 2010, 20:35

netenes yazdı:Dediğini anladım ama bu yazı türü bana zamanında sitede dolaşan bir ufaklığı hatırlattı. Sanki senin hesabını ele geçirmiş gibi...
Yo hayır öyle bi durum yok da dedim ya tam sağlıklı düşünemiyorum. Kısaca şu telekinezi vb. durumlar insan psikolojisini nasıl etkiler? Zararları var mıdır?

acar12

Mesaj gönderen acar12 » 21 Eyl 2010, 16:51

arkadaşım özelden yaz bana ben aklındaki '?' lerini dağıtırım.Bende bir zamanlar senin gibi düşünüyordum ve sonunda çoğu şeyi çözdüm kanımca.Bildiklerimi,okuduklarımı,düşündüklerimi,hissettiklerimi sitede paylaşmayı düşünüyorum fakat siteyi ciddiye almayan insanlar var onların yüzünden paylaşmıyorum çünkü anlatacaklarım saatlerce günlerce hatta haftalarca düşünülmesi gerekn konular.. ayrıca çevremizdeki gerçeklere(?) öyle şartlanmışız ki bundan kurtulmak kolay olmuyor..
Ve haykırıyor Kabe;

Hani nerede ordunuz?
Hani gururlanıyordunuz?
Hani kaçış yurdunuz?
Hem nereye kaçaksınız ?

Takip eden Allah...

Kullanıcı avatarı
ikea
Yaşadığınız İl: 15 Burdur
Yaptı Beğeniler: 4 time
Aldığı Beğeniler: 4 time

Mesaj gönderen ikea » 31 Eki 2010, 17:29

tk'nın evet zararları vardır ilk başlayanı baş ağrısıdır sonra burun yada farklı organların ağrıyabilir ve bunlar enerji kaydırmayı bilmeyen için ölüm deil ama felce kadar götürebilir enerji kaydırma konusunu herkesin okumasını isterim işte linki

http://telekinezi.org/telekinezi-teknik ... a-t54.html

(bru-x'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bu konuda , hepsini değil bir kısmını kaydırmayı öğrenince bir yerimizdeki ağrıyı hafifletebiliriz ama hepsini kaydırırsak bu sefer kaydırdığımız taraf kötü olur (biraz saptı konu başka bişi demiom)

ayrıca dediğini anlamış gibiyim ve benim görüşüm tk bir süre sonra yetmez (insana ne yeter ki) yetmeyince de diğer alemlere dalarız bu yüzden bir yerde kendini frenlemeyi bileceksin benim şahsi görüşüm bu ...
Nothing Else ...