Astral seyahat korkuyorum.

Aklınıza Takılan

Moderatör: Yeni Başlayanlar

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
mysteriusanqel
Yaşadığınız İl: 16 Bursa

Astral seyahat korkuyorum.

Okunmamış mesaj gönderen mysteriusanqel » 14 May, 15:10

Arkadaşlar şimdi bana diyorlarki zararı yok tehlikesi yok bende anladım ama ya "VARSA" düşüncesi qeliyor aklıma olmadığını biliyorum herkesde öyle diyor aklıma 1 kere girdi bu kötü varlık hikayesi flan bunu nasıl cıkaracağım ellerim ayaklarım bi tuhaflaşıyor gözümü açamıyorum tam o anda korkup bi anda kalkıyorum yardım edin lütfen şimdiden teşekkürler.

Akıl,Yaşta değil baştadır.

Kullanıcı avatarı
knkemrah64
Yaşadığınız İl: 64 Uşak
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 9 time
Aldığı Beğeniler: 15 time

Re: Astral seyahat korkuyorum.

Okunmamış mesaj gönderen knkemrah64 » 14 May, 15:22

Unutmaya Çalış.
Plus Graphic Designer-
İletişim : emrahhorsunlu@hotmail.com -www.cyber-warrior.org/P.S.D - www.facebook.com/horasan64

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 551 time

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 14 May, 16:19

En basitinden bir örnek veriyim.Sen casper izlemişsindir çocukken.Caspera bişey olmuyodu.Çünkü hayaletti.Yani bizim tabirimizle astral beden gibi bişeydi.Yani o bedende hiçbişey sana bişey yapamaz ki.Anca sen kendi düşüncenle kendini tedirgin edersin.Kim yada ne sana ne yapcak ne düşünüyosun kafanda ne gibi senaryolar kuruyosun bilmiyorum ama zararı filan yok.En kötü zarar bildiğim kadarıyla astral seyahatten sonra biraz başın ağrır.Bunu dışında hiçbişey sana kötü bişey yapamaz.Kötü varlıklar derken neden kastettiğini söylersen içini dahada rahatlatabilirim. :)

TheWatlok
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen TheWatlok » 14 May, 21:17

Ya bide gidipte geri gelememek var :D :D Aslında gerçekten benim tek küçücük minicik içi dolu astralcık korkum o :D :D Bide biraz tembellik var. Çünkü diğelim öteki galaksiye kadar gittik (uzaylılar falan :) ), hani geri dönüş yolu :D :D çok espritüelim biliyorum :D
"Pyrokinezi mi, Hidrokinezi mi?" deseler "Telekinezi" derim. Çünkü Terrakinezi daha kolay. Bu yüzden Aerokinezi diyorum ve Biokinezi yapıyorum! :D

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Yaptı Beğeniler: 127 time
Aldığı Beğeniler: 177 time

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 14 May, 22:31

bu ne lan harry potterdaki yasak ormana mı gidiyoz da giden geri dönemiyo saçmalamayın :D D
pixies forever <3<3

Kullanıcı avatarı
onlymerthy
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Yaptı Beğeniler: 66 time
Aldığı Beğeniler: 322 time

Okunmamış mesaj gönderen onlymerthy » 14 May, 23:01

http://telekinezi.org/telekinezi-teknik ... t4506.html

Konuma bakmalısın .. baştan sona oku .. çok zevkli bişey .. korkma .. yapılabilecek en kolay şeylerden birisidir ... kendine güven :) basarılar :)

HealerQueen
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 42 Konya
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart

Okunmamış mesaj gönderen HealerQueen » 28 Haz, 18:39

Merhaba ben satral seyehat yapmak ıstıyorum ancak basarılı olduktan sonra yukarıda kendı bedenımı gordugumde cok korkacagımı dusunuyorum yada kendı bedenım bana saldırırsa dıye dusundugum ıcın yapmaktan korkuyorum ayrıca ben HICBIR YONTEM UYGULAMADIGIM HALDE ruyalarımı kontrol edebılıyorum ancak cok aralıklarla 2 ayda bır felan ıstedıgımıyapıyorum cok uzun surmuyor ancak dedıgım gıbı astral seyehatten korkuyorum bırde eskı bedenıme nasıl donecegımı bılmıyorum mesela seyı cok merak edıyorum odaya bırı gırerse ruyadan uyanırmıs gıbı anıden eskı bedenıme mı do nerım bırde başkaları bizim astralbedenımızı gorebılırmı ???? tskkr edrm

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 129 time
Aldığı Beğeniler: 171 time

Okunmamış mesaj gönderen turab » 28 Haz, 20:35

kendi bedenin sana nasıl saldırsın, hatta saldıracak mecali var mı sor bi :)))
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

blackodessa
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 17 Çanakkale
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen blackodessa » 29 Haz, 12:33

Tekniği uygulamaktan korkanlar için telkin yöntemleri var 1 hafta boyunca günde üç defa üç farkli zamanda kendinize telkin verin perşembe akşami astral seyahata çıkacağım korkmayacağım gibi hani halk arasinda bir söz vardir birşeyi kırk kere söylersen gerçek olur diye.Bu söz gerçekten doğrudur.2 arkadaşım bu teknikler kolay ve korkmadan astral seyahate çıktı iyi forumlar :)

memetss
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül

Okunmamış mesaj gönderen memetss » 25 Eyl, 18:27

arkadaşlar ben de herkes gibi astral seyahat yapmak istiyorum ..aslında ben orda başıma bişey gelir felan fistandan korkmuyorum benım tek korktugum sey bedenden cıkınca kendı bedenı orda gormek benı cok korkutur :// ayrıca size saçma gelebilir ama olurda yaparsam ve cok korkarsam kı neyden oldugunu söyledim geceleri basıma istemsiz bi şekilde tekrar gelmesinden de korkuyorum ...aslında sadece güven dolu sözlere ihtiyacım var sanırım anca öyle yaparım ( bunu yapmayı cok ısıtoyrum)) :)) şimdiden yazanlara teşekkür ediyorum