Bunun gibi işlere yatkınmıyım?

Aklınıza Takılan

Moderatör: Yeni Başlayanlar

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
Castiell
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Bunun gibi işlere yatkınmıyım?

Okunmamış mesaj gönderen Castiell » 29 Ara, 12:13

Öncelikle her birinize selam olsun Ben hayatımın bu zamanlarında en çok merak ettiğim şeylerden biriydi bu güçler ve araştırmalarımın sonucunda bunların gerçeliğini kabul ettim ve bende denemek istedim ama hep aklıma takılan bir soru vardı bunları yapmak için doğuştan gelen bir şeye mi ihtiyaç var? Forumda göz gezdirdiğim kadarıyla bunu yapan çoğu kişiden başlarından beri bazı belirtiler olmuş :D Benim başıma sadece küçükken hiç yaşamadığım bir olay çok gerçekmiş gibi gelmiştir yani (çoğu kez oldu) ama işte şimdi öyle şeylerde olmuyor herneyse soruma geri geleyim bunu yapmak için doğuştan bir özellikmi gerekekir? Ne kadar zamanda etki gösterir? birde Elektrokinezide neler yapmam gerek? Elektrokineziyi ampule uygulamaya çalışıyorum artış görüyorum acaba bu ben öyle görmek istediğim veya göz yanlımasımı yoksa gerçekten başarabiliyormuyum?

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1374 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Re: Bunun gibi işlere yatkınmıyım?

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 29 Ara, 16:39

Aleyküm Selam kardeş hoşgeldin ..
Doğuştan gelen bir özellik değit bu yaptıklarımız.Sıkıntı etme yani çalışarak olacak şeyler.Etki göstermesi senin çalışmana bağlı bunu biz bilemeyiz.Ampulde artma-azalma oluyor olmuştur,kendinden şüphe etme.Ee başka ne kaldı elektrokinezi den çok anlamam altta konuları vericem onlara bakarsın.Elektrokinezi meditasyonu konusuna bak adamın yazdığına takılma sallamasyon yapıyo 6 saat şehrin elektriğini kesmiş :) ama o meditasyon yararlı olur.Birde kapak tekniğini yaparsın hergün 1 saat sonra kimse tutamaz seni .. :)

http://telekinezi.com/koruyucu/elektrokinezi-t3497.html
http://telekinezi.com/telekinezi-teknik ... 40-10.html
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Castiell (01 Oca, 11:37)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Castiell
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Okunmamış mesaj gönderen Castiell » 01 Oca, 11:36

Yorumun için teşekkürler.
Bu mesaj için Castiell adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (01 Oca, 18:51)

Kullanıcı avatarı
Clairvoyant
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Aldığı Beğeniler: 116 time

Okunmamış mesaj gönderen Clairvoyant » 04 Oca, 17:14

Kardeşim sana tek tavsiyem kinezileri birbirinden ayrı tutma. Hepsi temelde aynıdır. Sonuçta maddeye etki ediyosun. Bu çizgi romanlarda ki süper güçlere benzemez. Hepsinin temeli aynıdır işte. Telekineziye nasıl çalışıyorsan öyle çalışmalısın ona da. Kâğıt yerine elektriği düşüneceksin. O da senin hayal gücüne kalmış bir olay.
Bu mesaj için Clairvoyant adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Castiell (06 Oca, 20:52)

victorysan
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 1 Adana

Okunmamış mesaj gönderen victorysan » 05 Oca, 02:12

Clairvoyant yazdı:Kardeşim sana tek tavsiyem kinezileri birbirinden ayrı tutma. Hepsi temelde aynıdır. Sonuçta maddeye etki ediyosun. Bu çizgi romanlarda ki süper güçlere benzemez. Hepsinin temeli aynıdır işte. Telekineziye nasıl çalışıyorsan öyle çalışmalısın ona da. Kâğıt yerine elektriği düşüneceksin. O da senin hayal gücüne kalmış bir olay.
Abi ben yeni basladun bana ne önerirsin hatta biraz anlatırmısın telekinezi yada kinezimi nelerse?

victorysan
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 1 Adana

Okunmamış mesaj gönderen victorysan » 05 Oca, 02:12

Clairvoyant yazdı:Kardeşim sana tek tavsiyem kinezileri birbirinden ayrı tutma. Hepsi temelde aynıdır. Sonuçta maddeye etki ediyosun. Bu çizgi romanlarda ki süper güçlere benzemez. Hepsinin temeli aynıdır işte. Telekineziye nasıl çalışıyorsan öyle çalışmalısın ona da. Kâğıt yerine elektriği düşüneceksin. O da senin hayal gücüne kalmış bir olay.
Abi ben yeni basladun bana ne önerirsin hatta biraz anlatırmısın telekinezi yada kinezimi nelerse?

Kullanıcı avatarı
Clairvoyant
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Aldığı Beğeniler: 116 time

Okunmamış mesaj gönderen Clairvoyant » 05 Oca, 21:13

Özelden ya da twitterdan ulaşırsan elimden geldiğince yardımcı olurum

yusufgezer1997,
Yaşadığınız İl: 26 Eskişehir
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran