genel yardım. görüşlerinizi almak istiyorum.

Aklınıza Takılan
Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
baytar54
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Teşekkür etti: 10 kez

genel yardım. görüşlerinizi almak istiyorum.

Okunmamış mesaj gönderen baytar54 » 15 Mar, 23:16

arkadaşlar öncelikle siteye yeni üye oldum kendimi tanıtıyım ismim sefa, sakaryalıyım 25 şubat doğumluyum.
1.) daha önce benzer sitelerdeki testleri uyguladım kendime en yakın olan element su çıkmıştı gerçekten suyu çok severim çocuklugumdan beri denize bile gittiğimde hiç güneşlenmeden yüzerim, duşta saatlerce su altında durur kendimi dinlenmiş hissederim. fakat suyla yaptıgım telkinlerden aylarca bi yanıt alamadım.
2.) rüyamda gördüğüm şeyleri 1 hafta içinde gerçek hayatta yaşıyorum fakat rüyamda sesleri duymuyorum. astral seyahat deniyim dedim telkin sıralarında kalbim aşırı hızlanıyor ve bedenim uyuşuyor fakat bi yerlere gittimi bilinçli bir şekilde görebiliyorum ve yönlendirebiliyorum. uyanmak için ise astral seyahat sırasında intiharı kullanıyorum (Örn. yüksek bi yerden atlamak, kesici delici şeyle kendimi öldürmek gibi.) fahat bir süre sonra içimde psikolojik bi korku oluşmaya başladı telkinleri bırakmış durumdayım.
3.) yanımda olmayan kişiler hakkında hisler duyuyorum. mesela sevgilim bana sınıfta oldugunu söylüyor fakat içimden bi ses kantinde diye sayıklıyor arkadaşına msj atıyorum sevgilim nerde diye kantinde diyor. başka bi örnek vermek gerekirse mesela bir yere gidiyorum orası için içimde kötü bi his oluştu oraya gittiğimde mutlaka başıma kötü birşey geliyor.
4.) son olarak ise bilinçli olarak hangi konuya el atarsam telekinezi, astral seyahat gibi hiçbir ilerleme kat edemiyorum aksine geriye gidiyorum bunlar istem dışı oluyor. sizce bunlar neyden kaynaklanıyor ve neden bilinçli olarak başaramıyorum? şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti baytar54 mesajı için:
turab (16 Mar, 21:03)
Değerlendirme: 1.85%

Hayat; önüne gelen fırsatları değerlendirip kullanan cesur insanların sahnesidir. Korkaklara yer yoktur. Korkaklar sadece sahneyi tamamlayan dekorlardır.
"BENDE ONLARDAN BİRİYİM SADECE…"

erkan
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 21 Diyarbakır
Teşekkür etti: 0

Re: genel yardım. görüşlerinizi almak istiyorum.

Okunmamış mesaj gönderen erkan » 16 Mar, 14:29

aynı durumdayım
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti erkan mesajı için:
baytar54 (16 Mar, 17:16)

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 129 kez

Okunmamış mesaj gönderen turab » 16 Mar, 16:52

wow dostum fikrim yok fakat Allah sabır versin..Ama namaza baslayıp ibadeet edebilirsin
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turab mesajı için:
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Teşekkür etti: 87 kez

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 16 Mar, 17:15

Öncelikle gerileme kaydetmiyosun.Bu işler basit işler olmadığı için tabikide çeşitli zorlukları ve korku unsurları vardır.Sendede böyle bir unsur oluşmuş olabilir.Yazdıklarından ben senin gerileme değil ilerleme kaydettiğini düşünüyorum.Ayrıca sezgilerin çok güçlenmiş.Sevgilinin kantinde olduğunu bilmen gibi.Tehlikeyi hissetmen gibi.Keşke benimde böyle sezgilerim olsa :) Kıskandım şimdi seni bak ya :) NEyse yani bende bu işe başladığımda çeşitli unsurlardan kendi kendimi korkutuyodum.Hatta 3 ay mücadele ettim bu korkularla.Ama sabrettim.ALLAH'a şükür ALLAH sabredene hakkettiği ödülü veriyo.Bu yüzden eğer sen bu işlere gerçekten gönülden bağlıysan sana derim ki ne kadar terslik yaşadıysan elinin tersiyle it.Ve olumsuluklara karşı inadına bu iş üstünde çalış.Ben telekinezide 1 ileri 2 geri ilerliyorum :) Yani bende çok sinir oluyodum ama alıştım artık :) Yani bu işlerde bir aşama kaydettinmi ertesi gün o kaydettiğin aşamanın altına düşebiliyosun.Beyin alışmaya çalışıyo.Bunlar normal şeyler değil.Dediğim gibi eğer bu işe gönülden bağlıysan ve 3-4 aylık heves olmadığına inanıyosan ne kadar terslik,olumsuzluk,gerileme ve korku yaşarsan yaşa devam et.Sabret.Azim et.Ve en önemlisi.Bu enerjinin ve bu yeteneklerin ALLAH tarafından verildiğini unutma.Şükret.ALLAH'a dua et.ALLAH'a teşekkür et.Ve sakın unutma Yüce ALLAH kuluna taşıyamayacı bir yük yüklemez :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti UsTr mesajı için:

baytar54

Okunmamış mesaj gönderen baytar54 » 16 Mar, 20:08

erkan yazdı:aynı durumdayım
çözüm bulursan banada haber ver kardeşim çok kötü bi durum :S Gerçi Saolsun yönetici Sai Yardımcı oldu şimdi birazdaha farklı bi dala yönelmiş durumdayım =)

turab yazdı:wow dostum fikrim yok fakat Allah sabır versin..Ama namaza baslayıp ibadeet edebilirsin
Saol kardeşim amin. başlamayı düşünüyorum aslında ama bakalım hayırlısı.

UsTr yazdı:Öncelikle gerileme kaydetmiyosun.Bu işler basit işler olmadığı için tabikide çeşitli zorlukları ve korku unsurları vardır.Sendede böyle bir unsur oluşmuş olabilir.Yazdıklarından ben senin gerileme değil ilerleme kaydettiğini düşünüyorum.Ayrıca sezgilerin çok güçlenmiş.Sevgilinin kantinde olduğunu bilmen gibi.Tehlikeyi hissetmen gibi.Keşke benimde böyle sezgilerim olsa :) Kıskandım şimdi seni bak ya :) NEyse yani bende bu işe başladığımda çeşitli unsurlardan kendi kendimi korkutuyodum.Hatta 3 ay mücadele ettim bu korkularla.Ama sabrettim.ALLAH'a şükür ALLAH sabredene hakkettiği ödülü veriyo.Bu yüzden eğer sen bu işlere gerçekten gönülden bağlıysan sana derim ki ne kadar terslik yaşadıysan elinin tersiyle it.Ve olumsuluklara karşı inadına bu iş üstünde çalış.Ben telekinezide 1 ileri 2 geri ilerliyorum :) Yani bende çok sinir oluyodum ama alıştım artık :) Yani bu işlerde bir aşama kaydettinmi ertesi gün o kaydettiğin aşamanın altına düşebiliyosun.Beyin alışmaya çalışıyo.Bunlar normal şeyler değil.Dediğim gibi eğer bu işe gönülden bağlıysan ve 3-4 aylık heves olmadığına inanıyosan ne kadar terslik,olumsuzluk,gerileme ve korku yaşarsan yaşa devam et.Sabret.Azim et.Ve en önemlisi.Bu enerjinin ve bu yeteneklerin ALLAH tarafından verildiğini unutma.Şükret.ALLAH'a dua et.ALLAH'a teşekkür et.Ve sakın unutma Yüce ALLAH kuluna taşıyamayacı bir yük yüklemez :)
inş. Dediğin gibi ilerleme vardır kardeşim ilerlediğimin farkında değilim çünkü =) evet 6. hissim falan çok güçlü kardeşim şimdi Sai den aldıgım görüşler sonucunda duru görüye yönelmeyi planladım telkinlere başladım :D bu korku aslında astral seyahatten oluştu çünkü insanın kendini hergün öldürmesi kolay olmasa gerek ama şuanda bu durumuda aşmış durumdayım :) yok bi heves değil kardeşim heves olsa çabalayıp durumları bu hale getirip kendi üzerimde bi psikolojik baskı yaratmaz bırakırdım :D evet öyle şükrediyorum namaza da en yakın zamanda başlamayı düşünüyorum =) düşüncelerinizi paylaştıgınız için teşekkür ederim kardeşlerim =)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti baytar54 mesajı için:
turab (16 Mar, 21:03)
Hayat; önüne gelen fırsatları değerlendirip kullanan cesur insanların sahnesidir. Korkaklara yer yoktur. Korkaklar sadece sahneyi tamamlayan dekorlardır.

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Teşekkür etti: 129 kez

Okunmamış mesaj gönderen turab » 16 Mar, 20:48

Önemli değil kardesim..bende ustr dostuma hak veriyorum sezgilerin güçlü ve sainin dediğine devam et durugörü veya sifa ya da basla dostum..Yolun Açık Olsun..

Bu Arada Astral Seyahati tam anlamıyla yapabiliyormusun?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turab mesajı için:
baytar54 (16 Mar, 21:07)
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

baytar54

Okunmamış mesaj gönderen baytar54 » 16 Mar, 21:13

turab yazdı:Önemli değil kardesim..bende ustr dostuma hak veriyorum sezgilerin güçlü ve sainin dediğine devam et durugörü veya sifa ya da basla dostum..Yolun Açık Olsun..

Bu Arada Astral Seyahati tam anlamıyla yapabiliyormusun?
devam ediyorum fakat durugörü'yü ilkkez yapıcam için şuanda bilgi ediniyorum edindiğim bilgilerle yavaş yavaş telkin yapıyorum =) Saol kardeşim =) şu kadarını söyleyebilirim kardeşim kalbim aşırı hızlanıyor ve bedenim aşırı uyuşuyo bi süre sonra astrala geçiyorum fakat ilk imajın oluştugu yeri ben belirleyemiyorum sadece hareketleri yönlendirip olayları izleyebiliyorum kardeşim koku ve tatlarıda az çok alabiliyorum ama sesleri duymuyorum.