Judo Sporunun Çalışmalarıma Etkisi Olur mu?

Aklınıza Takılan

Moderatör: Yeni Başlayanlar

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
serons252
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1 time

Judo Sporunun Çalışmalarıma Etkisi Olur mu?

Okunmamış mesaj gönderen serons252 » 25 Oca, 09:21

SELAMIN ALEYKÜM arkadaşlar bir süredir söylemek istediğim ama zaman bulamadığım bir sorum var şimdi ben bir süredir judo kursuna gidiyorum fakat benim için iyi olacakmı pek tahmin yürütemiyorum sizce iyi olurmu yoksa zararlı olabilir mi

ayrıca havas ne demek ?

Sadece İNAN

Kullanıcı avatarı
Shrbz
Yaşadığınız İl: 23 Elazığ
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 108 time
Aldığı Beğeniler: 34 time

Re: Soru

Okunmamış mesaj gönderen Shrbz » 25 Oca, 10:05

Başlıkları böyle yapmayın dediler bin defa
[size=200][color=red][b]Oyun bitince şahda piyonda aynı kutuya koyulur[/b][/color][/size]

Salt01
Yaşadığınız İl: 21 Diyarbakır
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen Salt01 » 25 Oca, 12:24

Forum Telekinezi ile ilgili forum Judo ne alaka onu çakamadım. ve havas ' google icad edildi ordan arayabilirsin

Kullanıcı avatarı
Telekinezistm
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Yaptı Beğeniler: 11 time
Aldığı Beğeniler: 25 time

Okunmamış mesaj gönderen Telekinezistm » 25 Oca, 13:00

Havasla uğraşmaman dileğiyle .Bu arada konu yanlış yerde .
@Kuupa7

telekinezi61
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen telekinezi61 » 25 Ağu, 03:42

Telekinezistm yazdı:Havasla uğraşmaman dileğiyle .Bu arada konu yanlış yerde .
niye uğraşmayacakmış ?
Cafer-i Sadık gibi büyük evliyalar uğraşmamış mı Allah Allah
Bu mesaj için telekinezi61 adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (25 Ağu, 09:44)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1384 time
Aldığı Beğeniler: 524 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 25 Ağu, 09:48

Salt01 yazdı:Forum Telekinezi ile ilgili forum Judo ne alaka onu çakamadım. ve havas ' google icad edildi ordan arayabilirsin
Ne alakası var siteyi gezmedin herhalde.
Öbür arkadaşlarda uyardınız tamam ama adamın sorusuna cevap vermeden yazı yazmayın kirlilik yapıyorsunuz.Cevap yazın sonra yanlış yerde başlık öyle açılmaz felan deyin.

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 87 time
Aldığı Beğeniler: 550 time

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 25 Ağu, 17:25

Judo sporu ile telekinezinin alakasını yada sakıncasını arkadaş şu şekilde kafasında bağdaştırmış olabilir.Şimdi judo sporu karşındaki bir kişiyi kendi ağırlığınca kaldırıp fırlatmaktır.Yani temeli bu.Ama bu sporda atmaktan çok düşmeye ağırlık veriliyor.Nasıl düşeceğini gösteriyorlar önce.Bunu yaparken telekinezi açısından beynimiz bir zarar görebilirmi gibi bir soru somak istiyor olabilir.Daha doğrusu benim çözebildiğim bu başka bir soru göremedim.Neyse bu sorunun cevabı bence bir sakıncası olmaz.Çünkü judoda nasıl düşeceğini öğrenirken vücuduna herhangi bir zarar vermemen için öğrendiğin için hiçbir şekilde telekineziye eksi bir zararı olmaz diye düşünüyorum ama tam emin değilim.
Havasa gelince.Bence Telekinezistm arkadaşımızın tavsiyesine uymanı öneririm ki benim dileğimde bu yöndedir.
Bu arada judo ve telekinezi sorusunu açarsan daha da yardımcı olacaklar çıkar bence...
Bu mesaj için UsTr adlı kullanıcıya teşekkür eden:
krebk (26 Ağu, 10:29)

Kullanıcı avatarı
TriGonoMetri
Medya-Tanıtım Yönetici
Medya-Tanıtım Yönetici
Yaşadığınız İl: 72 Batman
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Yaptı Beğeniler: 172 time
Aldığı Beğeniler: 249 time

Re: Judo Sporunun Çalışmalarıma Etkisi Olur mu?

Okunmamış mesaj gönderen TriGonoMetri » 26 Ağu, 08:04

serons252 yazdı:SELAMIN ALEYKÜM arkadaşlar bir süredir söylemek istediğim ama zaman bulamadığım bir sorum var şimdi ben bir süredir judo kursuna gidiyorum fakat benim için iyi olacakmı pek tahmin yürütemiyorum sizce iyi olurmu yoksa zararlı olabilir mi

ayrıca havas ne demek ?
Günlük yaşantımızda sıkça duyduğumuz bir cümleyi cevap olarak verebilirim; 'Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur'.Judo veya başka bir sporla uğraşman sana zarar vermez bilakis vücudunu kuvvetlendirdiği için psikolojine de iyi etki eder.Fakat spor sonrası yorgunluk haliyle parapsikolojik çalışma yapmanı önermem.Diğer bir soruna gelince Havas;Kelimelerin,nesnelerin ve duanın,ayetlerin sırasının,sayıların,bilinen ve bilinmeyen birçok yöntem kullanılarak yapılan etki etme veya tedavi etme vb birçok isim verebileceğiniz hepsini bir anda kullanabileceğiniz bir ilimdir.İçinde vefk,ebced vb bir çok konuyu barındırır.Bu konu hakkında baya araştırma yapmıştım hatta ebced hesabı yapmasınıda öğrendim.Fakat konu hakkında teorik bilgilere sahip olmak o ilmi yapabileceğin anlamına gelmez.Havas ilminde ilerlemiş olan alimler ayetlerin,Esmaların ve sayıların esrarından faydalanırlar.Bu ilmi uygulamak için dini olarakta ilerlemiş olmanın faydalı olacağı kesindir.
Bu mesaj için TriGonoMetri adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Yönetici (26 Ağu, 13:45)

Ne zaman şah desem herşey mat olur!

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 284 time
Aldığı Beğeniler: 735 time

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 26 Ağu, 13:48

+ Tüm bedensel faaliyetler kaslardaki birikmiş enerjileri deşarj ettiği için (Aşırı olmaması kaydıyla) enerji sirkülasyonunu güçlendirir, kan akışını hızlandırır, enerjiyi çok daha yoğun ve verimli kullanırsın psikolojik etkisi ile güven verir güven de olmazsa olmazlardandır.
Bu mesaj için Yönetici adlı kullanıcıya teşekkür eden:
serons25 (28 Ağu, 00:52)

İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
NotAfraid
Yaşadığınız İl: 23 Elazığ
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 31 time
Aldığı Beğeniler: 16 time

Okunmamış mesaj gönderen NotAfraid » 27 Ağu, 01:55

nefes alış tarzın bile etkiler çünkü telekinezi için chi gerekir chi de yaşam enerjisidir
ÇOK FAZLA SAVAŞIRSAN MUTLAKA BİR GÜN KAYBEDERSİN