telekineziye basladığım günden beri tuhaflıklar oluyor

Aklınıza Takılan

Moderatör: Yeni Başlayanlar

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Alihan
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 24 time
Aldığı Beğeniler: 12 time

Re: telekineziye basladığım günden beri tuhaflıklar oluyor

Okunmamış mesaj gönderen Alihan » 09 Haz, 14:30

Bende de her telekineziye tekrar başlama hevesiyle 1-2 gün psiwell yaptığımda olur. -Ampuller için affet baba :D- Buna ek olarak daha bir çok yan etkisi de oluyor bende, bunlar için endişelenmene gerek yok :)

Yazık ki insanlar doğayı yok ederken birşeyi hep unutuyorlar : İnsan da doğanın bir parçası !!!

Kullanıcı avatarı
KaraHilal
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 3 Afyonkarahisar
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül

Bir senede bir arpa boyu yol kat edememe

Okunmamış mesaj gönderen KaraHilal » 16 Haz, 05:52

Yaklaşık 1-1.5 senedir telekinezi ile uğraşıyorum şu ana kadar hiç bir ilerleme kaydedemedim . Pyrokinezi , elektrokinezi , aerokinezi ve biyokinezi gibi alanlarla uğraştım ama en ufak bir başarı elde edemedim . Herşeye sıfırdan başlamak istiyorum bir yol gösterir misiniz.

Kullanıcı avatarı
Darknesspromise
Yaşadığınız İl: 46 Kahramanmaraş
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Re: Bir senede bir arpa boyu yol kat edememe

Okunmamış mesaj gönderen Darknesspromise » 18 Haz, 15:57

KaraHilal yazdı:Yaklaşık 1-1.5 senedir telekinezi ile uğraşıyorum şu ana kadar hiç bir ilerleme kaydedemedim . Pyrokinezi , elektrokinezi , aerokinezi ve biyokinezi gibi alanlarla uğraştım ama en ufak bir başarı elde edemedim . Herşeye sıfırdan başlamak istiyorum bir yol gösterir misiniz.
İlk başta meditasyonu benimsemeli ve hayatında günlük bir uygulama haline getirmelisin ardından farkındalık, belki bunlara inanan farkındalık sahibi görülür ama her şey "Aaa pyrokinezi diye bir şey var ben yapabilirim" demeyle bitmiyor önce ruhsal bilinç ve farkındalık lazım, dünyadaki amacın ne önce onu sorgulamalısın. Zaten 1 yıldır uğraşıyormuşsun ben daha yeniyim ve zaten dediklerimin farkındasındır ama meditasyon ve bilinç ile sık sık uygulama sayesinde her şey başarılır bir gün önceki günden daha iyi ise ilerleme vardır zaten ki ben bu şekilde yavaş yavaş ilerliyorum enerji kontrolü sorunun varsa meditasyon önerisi verebilirim zaten açabilirsem konu açacağım oradan bakabilirsin.
Believe in yourself...

Kullanıcı avatarı
Yashida_TR
Yaşadığınız İl: 47 Mardin
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Yaptı Beğeniler: 18 time
Aldığı Beğeniler: 13 time

Re: Bir senede bir arpa boyu yol kat edememe

Okunmamış mesaj gönderen Yashida_TR » 02 Kas, 08:59

KaraHilal yazdı:Yaklaşık 1-1.5 senedir telekinezi ile uğraşıyorum şu ana kadar hiç bir ilerleme kaydedemedim . Pyrokinezi , elektrokinezi , aerokinezi ve biyokinezi gibi alanlarla uğraştım ama en ufak bir başarı elde edemedim . Herşeye sıfırdan başlamak istiyorum bir yol gösterir misiniz.
6 gün önce ilk denememde psi Wheel yaptım önceden hiç inanmazdım nazar büyü gibi seylere fakat bu forumda yeterli bilgiyi öğrenince büyük tabloyu görmeye başladım düzenli çalışma azim sabır ve inançla yapamayacağını şey yok başarılar dilerim :)

avcı
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Yaptı Beğeniler: 1 time

Re: telekineziye basladığım günden beri tuhaflıklar oluyor

Okunmamış mesaj gönderen avcı » 19 Kas, 19:21

enejini tam olarak tontrol edemiyorsun her yere kontrolsüz şekilde enerji yayıyorsun
kontrölü ele al enerji ile beslenen yaratıklar var dikkatli ol derim :)