Telepatide Bu Mümkün Mü ?

Aklınıza Takılan
Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
PSH
Yaşadığınız İl: 18 Çankırı
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 2 kez

Re: Telepatide Bu Mümkün Mü ?

Okunmamış mesaj gönderen PSH » 02 Nis, 09:48

Push(darbe) filminde kız silahı al kafana sık diyordu oda sıkıyordu yapmak istemediği bir şey
(Çok gerçekçı bir filmdi)

Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Teşekkür etti: 146 kez

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 02 Nis, 14:14

PSH yazdı:Push(darbe) filminde kız silahı al kafana sık diyordu oda sıkıyordu yapmak istemediği bir şey
(Çok gerçekçı bir filmdi)
Evet o filmin yarısını izlemiştim.Bir kaç kez deniycem telepatiyi olmazsa konuşcam.
Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Teşekkür etti: 129 kez

Okunmamış mesaj gönderen turab » 02 Nis, 16:35

ozzzyyy yazdı:
turab yazdı:
ozzzyyy yazdı:Mümkün değil. Telepatiyle kimseye yapmak istemediği birşeyi yaptıramazsınız. Telepatiyle sadece düşünce alışverişi yapılabilir.

eminmisin ? Telepatinin bir çok alt alanları var. zorla yaptırabilirsin ama o kendi isteğimle yaptım sanar. Bir nevi vesvesedir :)
Telepatinin işleyişini zaten yazdım. Bir kişi bilgiyi gönderir, diğer bir kişi de alır. Karşıdaki bu bilgiyi(veya telkini) almak istemedikçe ona iletmenin bir yolu yoktur. Telepatiyle telkin vermek yerine normal bir şekilde telkin vermek çok daha kolay ve olasıdır.

telepati yaptığım için söylüyorum hiç bahsetmediğim kişiye bile uygulayabiliyorum. yani telepatinin anlamını bilmeyen birine bile. sen gidip sana telepati yapcam istermisin diye sorarsan istemem der tabikide :)
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 02 Nis, 17:09

telepati yaptığım için söylüyorum hiç bahsetmediğim kişiye bile uygulayabiliyorum. yani telepatinin anlamını bilmeyen birine bile. sen gidip sana telepati yapcam istermisin diye sorarsan istemem der tabikide :)[/quote]
Yani yeniysek telepati yapmadan önce onu haberdar mı etmemiz gerekiyor ?
Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Teşekkür etti: 129 kez

Okunmamış mesaj gönderen turab » 02 Nis, 18:32

kimsetutamaz yazdı:telepati yaptığım için söylüyorum hiç bahsetmediğim kişiye bile uygulayabiliyorum. yani telepatinin anlamını bilmeyen birine bile. sen gidip sana telepati yapcam istermisin diye sorarsan istemem der tabikide :)
Yani yeniysek telepati yapmadan önce onu haberdar mı etmemiz gerekiyor ?[/quote]

hayır tabikide xd :D yani ozzyy orda istemezse yapamazsın dedi bende haber verme diyorum ;)
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 02 Nis, 20:28

turab yazdı:
kimsetutamaz yazdı:telepati yaptığım için söylüyorum hiç bahsetmediğim kişiye bile uygulayabiliyorum. yani telepatinin anlamını bilmeyen birine bile. sen gidip sana telepati yapcam istermisin diye sorarsan istemem der tabikide :)
Yani yeniysek telepati yapmadan önce onu haberdar mı etmemiz gerekiyor ?

hayır tabikide xd :D yani ozzyy orda istemezse yapamazsın dedi bende haber verme diyorum ;)[/quote]
:D tm

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 352 kez

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 02 Nis, 22:34

kimsetutamaz yazdı:Arkadaşlar ben eğer annemi ve babamı ikna edebilirsem telefonumu yenileyeceğim.Ama babam almamakta kararlı.Telepatiyle onu ikna edebilir miyim ? Yani telepatiyle birisine yapmak istemediği bir şey yaptırılabilir mi ?
Bu seviyede bir etki için uzun süredir ciddi anlamda telepati yapıyor olman gerekiyor. İnsanların normalde yaptıklarını yaptırmak kolaydır ayağa kaldırmak, başını sağa sola hareket ettirmek, ellerini hareket ettirmek, her zaman söylediği şeyleri söylettirmek... Ancak İşin içerisine otokontrol girince sadece telepati yeterli değildir. Telepati ile birlikte farklı teknikler uygulamak gerekir ki burada yazmak sanırım pek uygun düşmez.

Bu konuda telepatide belli bir seviyeye gelmeyi bekleyecek kadar zamanın yoksa "Neden sana telefon alınması gerekir" onu kabul ettirmen daha kolay bir çözüm olur. Konuyla ilgili şu linke bakabilirsin. Olumlu yönde ele almanı dilerim... Manipülasyon Ama Nasıl? : http://akreportal.net/insanlari-etkilem ... -t751.html
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Yönetici mesajı için (toplam 2):
rolex (02 Nis, 23:01) • kimsetutamaz (04 Nis, 21:30)
Değerlendirme: 3.7%
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Lord_of_Hackland
Yaşadığınız İl: 12 Bingöl
Teşekkür etti: 58 kez

Okunmamış mesaj gönderen Lord_of_Hackland » 03 Nis, 08:10

Peki ya gece onlar uyurken gizlice telinler ile yapa biir mi?
Mucizeyi yaratan inanmakdir
inanmayi bilmeyen,umud edemeyen hayatta boşluktan başka hic bir şey alamaz.hem de öyle bir boşluk ki,o boşluğu kimse dolduramaz...

http://www.facebook.com/pages/Tanri_ve_Biz/400593433321808

Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 04 Nis, 21:29

AkrepKral yazdı:
kimsetutamaz yazdı:Arkadaşlar ben eğer annemi ve babamı ikna edebilirsem telefonumu yenileyeceğim.Ama babam almamakta kararlı.Telepatiyle onu ikna edebilir miyim ? Yani telepatiyle birisine yapmak istemediği bir şey yaptırılabilir mi ?
Bu seviyede bir etki için uzun süredir ciddi anlamda telepati yapıyor olman gerekiyor. İnsanların normalde yaptıklarını yaptırmak kolaydır ayağa kaldırmak, başını sağa sola hareket ettirmek, ellerini hareket ettirmek, her zaman söylediği şeyleri söylettirmek... Ancak İşin içerisine otokontrol girince sadece telepati yeterli değildir. Telepati ile birlikte farklı teknikler uygulamak gerekir ki burada yazmak sanırım pek uygun düşmez.

Bu konuda telepatide belli bir seviyeye gelmeyi bekleyecek kadar zamanın yoksa "Neden sana telefon alınması gerekir" onu kabul ettirmen daha kolay bir çözüm olur. Konuyla ilgili şu linke bakabilirsin. Olumlu yönde ele almanı dilerim... Manipülasyon Ama Nasıl? : http://akreportal.net/insanlari-etkilem ... -t751.html
Teşekkürler :)

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Teşekkür etti: 352 kez

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 05 Nis, 00:55

Lord_of_Hackland yazdı:Peki ya gece onlar uyurken gizlice telinler ile yapa biir mi?
Yapılabilir bir müzik arkasına telkin gizlenerek yapılabilir anlamazlar ama telkin etkili olur ancak mesele böyle birşey yapabilmek değil ne kadar etik bir davranış olur?
Önemli olan istenilen bir şeyin normal iletişim kurularak elde edilebilmesidir. Bu daha sağlıklı olur. İleride çocuklarınızın aynı şeyi size yapmasını istemediğiniz şeyleri anne babanıza da yapmayın. Hiçbir anne baba çocuklarının kötülüğünü istemez onların tarafından bakıldığında "doğru" olan sizin tarafınızdan "yanlış" olarak görülebilir. Oturup konuşarak halletmek daha doğru bir davranış olur.
İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.