Telepatide Bu Mümkün Mü ?

Aklınıza Takılan
Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 290 time
Aldığı Beğeniler: 746 time

Re: Telepatide Bu Mümkün Mü ?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 05 Nis, 00:56

kimsetutamaz yazdı:
AkrepKral yazdı:
kimsetutamaz yazdı:Arkadaşlar ben eğer annemi ve babamı ikna edebilirsem telefonumu yenileyeceğim.Ama babam almamakta kararlı.Telepatiyle onu ikna edebilir miyim ? Yani telepatiyle birisine yapmak istemediği bir şey yaptırılabilir mi ?
Bu seviyede bir etki için uzun süredir ciddi anlamda telepati yapıyor olman gerekiyor. İnsanların normalde yaptıklarını yaptırmak kolaydır ayağa kaldırmak, başını sağa sola hareket ettirmek, ellerini hareket ettirmek, her zaman söylediği şeyleri söylettirmek... Ancak İşin içerisine otokontrol girince sadece telepati yeterli değildir. Telepati ile birlikte farklı teknikler uygulamak gerekir ki burada yazmak sanırım pek uygun düşmez.

Bu konuda telepatide belli bir seviyeye gelmeyi bekleyecek kadar zamanın yoksa "Neden sana telefon alınması gerekir" onu kabul ettirmen daha kolay bir çözüm olur. Konuyla ilgili şu linke bakabilirsin. Olumlu yönde ele almanı dilerim... Manipülasyon Ama Nasıl? : http://akreportal.net/insanlari-etkilem ... -t751.html
Teşekkürler :)
Rica ederim. Olumlu yönde alıp faydalanman dileği ile

İlmin Kaynağı Allah'tır. O'na Uzak Olan Şeytana Yakın Olur. Allah'a Yakın Olan ise Tüm İlimlere Layıkıyla Vakıf Olur.

Kullanıcı avatarı
Secular
Yaşadığınız İl: 46 Kahramanmaraş
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 21 time

Okunmamış mesaj gönderen Secular » 07 Nis, 17:24

Bunu yapabilmen ifin öncelikle sana bir kaç tavsiyem var. Baban üzerinde etkili olman daha kolaydır. Çünkü aranızdaki bağ işini kolaylaştırır. Aranızdaki bağın gücü artarsa, yaptığın telepatinin de etkisi artar. Bunun için babanın bol bol gözüne girmeli ve onu telefonu hak ettiği ni davranışlarinla göstermelisin. Ama elbetteki bu yeterli olmayacaktır. Telepati genellikle gece uyumadan önce -beyin gün içinde yaşadığı olayları düşünürken - daha etkilidir. Baban tam bu moddayken ona bu telkini gondermelisin. Ve onu ikna etmek için babana uygun ikna cümleleri kurmalisin. Bu cümleleri etkili bir ses tonuyla -beynindeki sesle tabi- babanın beynine aktarmalisin. Gün içinde babanla otururken yada onun sana odaklandigini hissettigin anlarda babana bu ikna cumlelerini aktarmalisin. Yaparken asla pes etmemeli ve olacağına inanmalisin. Ve sakın unutma. Babanı en iyi tanıyan sensin. Bu yüzden cümlelerini ona göre sen ayarla. Babani beyninden ikna ettigini düşün. Onun sana telefon almayı kabul etmesini sagla. Bir iki hafta dene bunu. Düzenli denersen etkisini göreceksin elbette. Babanın sozlerindeki degismeyi bile fark ediceksin ama acele etme :) Zamanla oda ikna olucak, önemli olan pes etmeyip denemen ;)
Bu mesaj için Secular adlı kullanıcıya teşekkür eden:
kimsetutamaz (08 Nis, 18:13)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
starscream936
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Yaptı Beğeniler: 36 time
Aldığı Beğeniler: 16 time

Okunmamış mesaj gönderen starscream936 » 07 Nis, 17:35

ben bugün yaptım babama berbere gidecektim para ver dedim yok dedi gitti bende ona kilitlendim ve şöyle geçirdim içimden çünkü onun öyle diyeceğini biliyordum vereyimde kurtulayım gitsin başımdan dedim geldi baktı bozuk yok ben gittim gitmiş ben berbere gitmeden parasını vermiş sonra gittim traş oldum =)
αzιмℓє ѕ●çαη ∂αğℓαяı ∂єℓєя

Kullanıcı avatarı
Elements
Yaşadığınız İl: 21 Diyarbakır
Yaptı Beğeniler: 11 time
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen Elements » 07 Nis, 19:17

starscream936 yazdı:ben bugün yaptım babama berbere gidecektim para ver dedim yok dedi gitti bende ona kilitlendim ve şöyle geçirdim içimden çünkü onun öyle diyeceğini biliyordum vereyimde kurtulayım gitsin başımdan dedim geldi baktı bozuk yok ben gittim gitmiş ben berbere gitmeden parasını vermiş sonra gittim traş oldum =)
İyiymiş :)
Beni 3 şey güçlendirir. 3 şey ise zayıflatır
1-nefret etmek 1-merhamet etmek
2-acı çekmek. 2-sevmek
3-intikam. 3-borçlu olmak

M.E

Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Yaptı Beğeniler: 146 time
Aldığı Beğeniler: 57 time

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 08 Nis, 18:14

Secular yazdı:Bunu yapabilmen ifin öncelikle sana bir kaç tavsiyem var. Baban üzerinde etkili olman daha kolaydır. Çünkü aranızdaki bağ işini kolaylaştırır. Aranızdaki bağın gücü artarsa, yaptığın telepatinin de etkisi artar. Bunun için babanın bol bol gözüne girmeli ve onu telefonu hak ettiği ni davranışlarinla göstermelisin. Ama elbetteki bu yeterli olmayacaktır. Telepati genellikle gece uyumadan önce -beyin gün içinde yaşadığı olayları düşünürken - daha etkilidir. Baban tam bu moddayken ona bu telkini gondermelisin. Ve onu ikna etmek için babana uygun ikna cümleleri kurmalisin. Bu cümleleri etkili bir ses tonuyla -beynindeki sesle tabi- babanın beynine aktarmalisin. Gün içinde babanla otururken yada onun sana odaklandigini hissettigin anlarda babana bu ikna cumlelerini aktarmalisin. Yaparken asla pes etmemeli ve olacağına inanmalisin. Ve sakın unutma. Babanı en iyi tanıyan sensin. Bu yüzden cümlelerini ona göre sen ayarla. Babani beyninden ikna ettigini düşün. Onun sana telefon almayı kabul etmesini sagla. Bir iki hafta dene bunu. Düzenli denersen etkisini göreceksin elbette. Babanın sozlerindeki degismeyi bile fark ediceksin ama acele etme :) Zamanla oda ikna olucak, önemli olan pes etmeyip denemen ;)
Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)

Kullanıcı avatarı
Secular

Okunmamış mesaj gönderen Secular » 08 Nis, 18:59

starscream936 yazdı:ben bugün yaptım babama berbere gidecektim para ver dedim yok dedi gitti bende ona kilitlendim ve şöyle geçirdim içimden çünkü onun öyle diyeceğini biliyordum vereyimde kurtulayım gitsin başımdan dedim geldi baktı bozuk yok ben gittim gitmiş ben berbere gitmeden parasını vermiş sonra gittim traş oldum =)
Bu güzel bir örnekti mesela... (:
Bu mesaj için Secular adlı kullanıcıya teşekkür eden:
starscream936 (08 Nis, 19:37)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Secular

Okunmamış mesaj gönderen Secular » 08 Nis, 18:59

kimsetutamaz yazdı:
Secular yazdı:Bunu yapabilmen ifin öncelikle sana bir kaç tavsiyem var. Baban üzerinde etkili olman daha kolaydır. Çünkü aranızdaki bağ işini kolaylaştırır. Aranızdaki bağın gücü artarsa, yaptığın telepatinin de etkisi artar. Bunun için babanın bol bol gözüne girmeli ve onu telefonu hak ettiği ni davranışlarinla göstermelisin. Ama elbetteki bu yeterli olmayacaktır. Telepati genellikle gece uyumadan önce -beyin gün içinde yaşadığı olayları düşünürken - daha etkilidir. Baban tam bu moddayken ona bu telkini gondermelisin. Ve onu ikna etmek için babana uygun ikna cümleleri kurmalisin. Bu cümleleri etkili bir ses tonuyla -beynindeki sesle tabi- babanın beynine aktarmalisin. Gün içinde babanla otururken yada onun sana odaklandigini hissettigin anlarda babana bu ikna cumlelerini aktarmalisin. Yaparken asla pes etmemeli ve olacağına inanmalisin. Ve sakın unutma. Babanı en iyi tanıyan sensin. Bu yüzden cümlelerini ona göre sen ayarla. Babani beyninden ikna ettigini düşün. Onun sana telefon almayı kabul etmesini sagla. Bir iki hafta dene bunu. Düzenli denersen etkisini göreceksin elbette. Babanın sozlerindeki degismeyi bile fark ediceksin ama acele etme :) Zamanla oda ikna olucak, önemli olan pes etmeyip denemen ;)
Ne demek (;

Kullanıcı avatarı
starscream936
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Yaptı Beğeniler: 36 time
Aldığı Beğeniler: 16 time

Okunmamış mesaj gönderen starscream936 » 08 Nis, 19:37

daha çok var annem de yapıyor telepati ama telepati demiyor o ben senin kalbini okuyorum diyor anlatayım
aynı olaydan önce yine aynı gün sabah kahvaltısında bişey anlatıyordu aklına gelmedi metro diyecek o düşünüyordu benim aklıma geldi gelir gelmez o da söyle böyle bi iki şey daha söyledi benim içimden geçen babam gidince ben ona güldüm dedim sen benim içimi mi okuyon dedim hayır dedi ben senin kalbini okuyorum =)
αzιмℓє ѕ●çαη ∂αğℓαяı ∂єℓєя

Kullanıcı avatarı
kimsetutamaz
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Yaptı Beğeniler: 146 time
Aldığı Beğeniler: 57 time

Okunmamış mesaj gönderen kimsetutamaz » 09 Nis, 14:24

Telepati çok ilgimi çekti telepatiye başladım bir kaç gündür deniyorum :) Telefona gelince:İşi eski yöntemlerle hallettik :D karnem hepsi 5 olursa telefon :D
Telekineziyle ilgilenmemin nedeni:Yüce Rabb'imizin bizlere vermiş olduğu yetenekleri keşfedebilmek.Ve onun yüceliğini her telekinetik çalışmamda bir kez daha hatırlamak. :)

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1414 time
Aldığı Beğeniler: 535 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 09 Nis, 16:20

kimsetutamaz yazdı:Telepati çok ilgimi çekti telepatiye başladım bir kaç gündür deniyorum :) Telefona gelince:İşi eski yöntemlerle hallettik :D karnem hepsi 5 olursa telefon :D
lisede olsaydın o 5ler zor olurdu biraz :D
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain