Yardım edebilecek birisi varmı ?

Aklınıza Takılan

Moderatör: Yeni Başlayanlar

Forum kuralları
* Açacağınız başlıkları konuya uygun olarak açınız, "Bakar mısınız", "Bir sorum olacaktı", "Biri baksın", "Yardım Edin" tarzı başlıklar açmayınız. Konuda bahsettiğiniz içeriğe uygun başlıklar açmanız soru veya sorununuzun kısa sürede cevap bulmasına yardımcı olacaktır. Gereksiz başlıklar herhangi bir uyarı verilmeden silinebilir.
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Uzumaki_Arda
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Yardım edebilecek birisi varmı ?

Okunmamış mesaj gönderen Uzumaki_Arda » 10 Nis, 19:14

Daha 12 Yaşındayım Ve Telekineziye Çok Fena Bir Şekilde Taktım Ama Nasıl Başlayacağımı Bilmiyorum Psi Ball Yapmaya Çalışırken Elimin Üşüdüğünü Ve Sanki Rüzgar Esiyormuş Gibi Bir Akım Hissediyorum Fakat Atıyormuş Gibi Yaptığımda Hiç Bir Şey Olmuyor Sizce Nerden Başlayabilirim Psi Wheel V.b Şeyleri Denedim Fakat Olmuyor Chakra Filan Olayları Varmış Bilen Birisi Anlatabilirse Sevinirim Anlatan Arkadaşlara Şimdiden Teşekkürler.

elentari_varda
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: Yardım edebilecek birisi varmı ?

Okunmamış mesaj gönderen elentari_varda » 11 Nis, 17:11

Çakralar vücudumuzun enerji merkezleridir. Farklı renklerle temsil edilmek üzere 7 tane çakramız vardır. Eğer enerjini tam anlamıyla kullanmak istiyorsan çakralarını açman gerekir. Çakraları açmak için farklı yöntemler vardır. Bazıları mantralarını söyleyerek açar bazıları mantralarla beraber parmaklarıyla şekiller yapar. Ben müziklerini dinliyorum. Youtube'da Mei Aspen adlı bir kanalda her çakranın açılmasıyla ilgili ayrı ayrı müzikler bulunuyor. Onları dinleyebilirsin.

Psi ball yapmadan önce psi wheel yapman daha uygun olur bence. Enerjinin hangi elinden aktığını ve enerjiyi nasıl yönlendireceğini görmüş olursun. Üstelik psi wheel psi balldan daha kolay bana kalırsa. Telekineziye yeni başladıysan ve çakra açma çalışması yapmadıysan hemen psi ball yapamaman gayet doğaldır. Öncelikle psi ball yapma üzerine birkaç hafta çalış atmaya çalışma. Psi ball oluşturmaya alıştığın zaman atmak daha kolay olacaktır.

Psi ball yaptığında ellerinin arasında aynı kutuplu mıknatıslar varmış gibi bir itme hissedersin. Elinin üşümesi bununla alakalı mı bilmiyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Çakralarla ilgili merak ettiğin bir şey olursa her zaman sorabilirsin.
Biz dağları devirirken ardında cennetler hayal ettik. Oysa her yer cehennemmiş, dağları devirdikten sonra fark ettik.

Uzumaki_Arda
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen Uzumaki_Arda » 11 Nis, 18:24

Özel Mesaja Gelebilir Misin ?_? Çakraları açmak için 1 saat boyunca bu müzikleri dinlemek mi gerekli Ve Aklımda Bir Kaç Soru Daha Var

elentari_varda

Okunmamış mesaj gönderen elentari_varda » 11 Nis, 19:19

Geldim
Biz dağları devirirken ardında cennetler hayal ettik. Oysa her yer cehennemmiş, dağları devirdikten sonra fark ettik.

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1374 time
Aldığı Beğeniler: 523 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 13 Nis, 14:15

Bu çakra olayı karışık.Sen müzikle,meditasyonla temizlersin ama günlük hayatta yaşadığın olumsuzluklar onların tekrar kirlenip,tıkanmasına neden olabilir.
Psi ballı atamazsın ki.Bizim oluşturduğumuz psi ball çok yoğun olmadığı için havanın etkisi ile dağılıyor.Atılabilmesi için çok yoğun olması lazım ama atılabilecek kadar yoğununu yapanı görmedim.
Naruto izliyorsun herhalde, rasengan gibi düşün.Rasen shuriken fırlatılabiliyor ama ondada çok yoğun enerji kullandığı için 3 den fazlası neredeyse narutoyu öldürüyordu.(Bu gerçekte olmaz tabii sınırsız hakkın var :) )

Neyse konuyu saptırdım.Anime de olsa psi ball ın en güçlüsü rasengan dır.Tekniği söyleyeyim hemen.Su balonu alıyorsun,küçük birşey zaten onlar.Suyla doldur içini ve avucuna al.Enerjinle içindeki suyu döndürmeye çalış.Zamanla su dönerse.... dönerse sonrasına bakarız :)
Suyu az koy fazla koyma zorlaştırmayalım .. :)
Bu mesaj için Uchiha Sasuke adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
Cavasta (13 Nis, 20:43) • elentari_varda (18 Nis, 06:38)
Değerlendirme: 3.7%

elentari_varda

Okunmamış mesaj gönderen elentari_varda » 13 Nis, 20:35

Çakra günlük yaşadığımız olaylarla tıkanıyor tıkanmasına da düzenli olarak mantrasını söylediğin zaman ya da müziğini dinlediğin zaman yine açılıyor -veya her ne yapıyorsan-.

Hem eğer her gün her gün yaşadığımız negatif olaylarla çakra tıkansaydı çakrası açık bir insan kalmazdı :)

Rasengan tekniğini de ilk duyuyorum ama deneyeceğim. Amaç hydrokinezi kullanarak döndürmek mi yoksa enerjiyle mi? Gerçi ikisi de aynı kapıya çıkıyor.

Oluşturduğumuz psi ball yoğun değil demişsin ya yoğun bir duygu hissettiğinde (örneğin öfke) enerjiyi biriktirmek daha kolay oluyor. Ben psi balldan farklı şeyler yapıyorum ama bence psi ballı sinirliyken bir dene. Belki bu kez dağılmaz :) Bir de sınırsız hakkın var demişsin. Bana kalırsa asıl hak enerjin bitene kadar :D

Kullanıcı avatarı
Cavasta
Yaşadığınız İl: 27 Gaziantep
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Yaptı Beğeniler: 25 time
Aldığı Beğeniler: 95 time

Okunmamış mesaj gönderen Cavasta » 13 Nis, 20:43

Yada enerjinin bittiğini düşünene kadar (:
Bu mesaj için Cavasta adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (14 Nis, 13:34)
Değerlendirme: 1.85%

elentari_varda

Okunmamış mesaj gönderen elentari_varda » 14 Nis, 06:36

Bitmiyor olamaz, değil mi?

Kullanıcı avatarı
Cavasta
Yaşadığınız İl: 27 Gaziantep
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Yaptı Beğeniler: 25 time
Aldığı Beğeniler: 95 time

Okunmamış mesaj gönderen Cavasta » 14 Nis, 06:46

Sanırım bitebilir ama düşündüğümüz kadar kolay olmayacağını hesaplayabiliriz.Psikolojik herşey.Neye inandığına bağlı.Nasıl yaptığına değil...
Bu mesaj için Cavasta adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Uchiha Sasuke (14 Nis, 13:34)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1374 time
Aldığı Beğeniler: 523 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 14 Nis, 13:38

elentari_varda yazdı:Çakra günlük yaşadığımız olaylarla tıkanıyor tıkanmasına da düzenli olarak mantrasını söylediğin zaman ya da müziğini dinlediğin zaman yine açılıyor -veya her ne yapıyorsan-.

Hem eğer her gün her gün yaşadığımız negatif olaylarla çakra tıkansaydı çakrası açık bir insan kalmazdı :)

Rasengan tekniğini de ilk duyuyorum ama deneyeceğim. Amaç hydrokinezi kullanarak döndürmek mi yoksa enerjiyle mi? Gerçi ikisi de aynı kapıya çıkıyor.

Oluşturduğumuz psi ball yoğun değil demişsin ya yoğun bir duygu hissettiğinde (örneğin öfke) enerjiyi biriktirmek daha kolay oluyor. Ben psi balldan farklı şeyler yapıyorum ama bence psi ballı sinirliyken bir dene. Belki bu kez dağılmaz :) Bir de sınırsız hakkın var demişsin. Bana kalırsa asıl hak enerjin bitene kadar :D
Aslında çakra kapanması diye bir olay yok, ben tıkandı diyorum sen kapandı diyorsun.Çakrası kapalı olan insan ölür zaten sadece kirlenir ama dediğin hergün çalışacaksa bi sıkıntı olmaz.
Rasenganı ben uydurdum çünkü :D İkisi de aynı zaten ..
Vee son olarak ben artık çalışma yapmıyorum ama yoğun kastım tabii yoğun oluyor ama fırlatılacak kadar yoğun değil ..