ASTRAL SEYAHAT BAŞKA GEZEGENLERE GİTME

Moderatörler: Medya-Tanıtım, Medya - Tanıtım Yönetici

OGUZHAN37
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek

ASTRAL SEYAHAT BAŞKA GEZEGENLERE GİTME

Okunmamış mesaj gönderen OGUZHAN37 » 06 Şub, 20:19

Arkadaşlar astral seyahatla başka gezegenlere gideniniz oldumu uzaylı gören var mı lütfen çok merak ediyorum birde astral seyahatta başka yere düşünerek mi gidiliyor?

Kullanıcı avatarı
PsycCix
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 28 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Re: ASTRAL SEYAHAT BAŞKA GEZEGENLERE GİTME

Okunmamış mesaj gönderen PsycCix » 08 Şub, 23:19

Bak arkadaşım madem merak sardı ben anlatayım. Benim yaşadığım hiçte anlatılanlar gibi olmadı belki astral belki değil ama ben yaşadım ve birşeyler oldu. Sanki yattığım yerde vücudum havaya kalktı ve bütün odayı görebildim ama tek bir şeye odaklanmıştım. Öyle hayal etmek felan gezmek olmadı bu kadar sürdü. Başka seferde diğer odadakilerin sesini duydum ama sanki herkez aynı anda konuşuyordu kimse dinlemiyordu. Yani benimkisinde gezinmek yoktu görmekte denemez ama görmüş kadar oluyorsun
Destiny is all

Hayaletrepci
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs

Okunmamış mesaj gönderen Hayaletrepci » 27 Nis, 20:23

PsycCix yazdı:
08 Şub, 23:19
Bak arkadaşım madem merak sardı ben anlatayım. Benim yaşadığım hiçte anlatılanlar gibi olmadı belki astral belki değil ama ben yaşadım ve birşeyler oldu. Sanki yattığım yerde vücudum havaya kalktı ve bütün odayı görebildim ama tek bir şeye odaklanmıştım. Öyle hayal etmek felan gezmek olmadı bu kadar sürdü. Başka seferde diğer odadakilerin sesini duydum ama sanki herkez aynı anda konuşuyordu kimse dinlemiyordu. Yani benimkisinde gezinmek yoktu görmekte denemez ama görmüş kadar oluyorsun
Kardeş başka varlıklar da gördünmü ?? Benim kardeşime yaptırdım başardı (ben yapamıyorum). Dedi odanın içinde 2 tane yabancı ruh vardı dedi kendini de görmüş falan. Baska varlıkları görüyormusun ? ruh falan 3 harfli vs

Kullanıcı avatarı
Yashida_TR
Yaşadığınız İl: 47 Mardin
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Yaptı Beğeniler: 18 time
Aldığı Beğeniler: 13 time

Okunmamış mesaj gönderen Yashida_TR » 04 May, 07:58

ben bilinçsiz olarak yaptım vücudumu hareket ettiremiyordum karşımda bir şey vardı yeşil sarı gibi renklerle değişiyordu çok korkmuştum böyle 3 kere kendini yoğunolarak hissettirdi

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1374 time
Aldığı Beğeniler: 523 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 05 May, 10:21

Kimsenin bize astral seyahat gerçek mi diye kanıtlama gibi bir zorunluluğu yok ama sadece kişiye özel olduğu için sadece bunları astral seyahat yapanlar biliyor.. Tabii gerçekten yapan varsa..
Bunca zaman astral seyahat ile uzun süre ilgilenen bir sür insanla konuştum.. Dünya dışına çıkabiliyor musunuz, gerçekten yapabılabiliyorsa istihbarat için kullanan var mı, bermuda şeytan üçgenine gidebiliyor musunuz diye birçok soru sordum hep kaçamak cevap verip güya benim aklımı başka noktaya çekecekler.. Tabii ben yer miyim yemem :)
Hep evin içinde dolanıyorlarmış uzaklara gitmek için çok uğraşmaları lazımmış vs vs.. Adam bir de 5 yıldır yapıyormuş hala evinden çıkamamış.. :)
Biz yapamadığımız için neyin doğru olduğunu da bilmiyoruz belki de yok öyle birşey..
Hep bir muamma olarak kalacak, bence..