4 gün oldu ve hala bi hareket yok

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
melisanddre
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Kadın

4 gün oldu ve hala bi hareket yok

Okunmamış mesaj gönderen melisanddre » 02 Şub, 19:24

Biran once sonuc vermesini istiyorum. Vermedikce sinirleniyorum. Çünkü olmaması için hicbi sebep yok.Inanıyorum,odaklanıyorum ve muhtesem sekilde imajine ediyorum.Fakat milim bile oynamıyor.Daha ne kadar devam etmeliyim buna. Eksik yaptığım bi şey mi var yoksa? :oops:

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 239 time
Aldığı Beğeniler: 354 time

Re: 4 gün oldu ve hala bi hareket yok

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 02 Şub, 20:36

melisanddre yazdı:
02 Şub, 19:24
Biran once sonuc vermesini istiyorum. Vermedikce sinirleniyorum. Çünkü olmaması için hicbi sebep yok.Inanıyorum,odaklanıyorum ve muhtesem sekilde imajine ediyorum.Fakat milim bile oynamıyor.Daha ne kadar devam etmeliyim buna. Eksik yaptığım bi şey mi var yoksa? :oops:
İnanıyorum odaklanıyorum imajine ediyorum diyorsun da neye göre? Daha önceden yapmadın bilemezsin nasıl olduğunu. Sabırlı ol, bir şey düşünme psi wheele boş boş bak. Bir şey imaje etme onda hafiften kıpırdama olur sonradan o zaman döndürmeye çalış. Meditasyon yapıp beynini rahatlatman, gereksiz düşünce ve endişlerinden kurtulman durumu hızlandırır. Zorlanıyorsan psi ball ı yapmayı dene. Ama psi ball ı da atmayı deneme elinde enerjiyi büyültmeyi hissetmeye çalış.
Olduğunuzdan daha fazlasını başarabileceğinize inanın.

Kullanıcı avatarı
melisanddre

Okunmamış mesaj gönderen melisanddre » 02 Şub, 20:47

Psi ball yapmaya çalışıyorum ama elimde olusan şeyi göremiyorum

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 02 Şub, 21:26

melisanddre yazdı:
02 Şub, 20:47
Psi ball yapmaya çalışıyorum ama elimde olusan şeyi göremiyorum
Bizde göremiyoruz merak etme sadece hissederek buyult küçült yön vermeye çalış.Biraz daha araştırma yap bana kalırsa.

Kullanıcı avatarı
melisanddre

Okunmamış mesaj gönderen melisanddre » 02 Şub, 21:43

Psiball konusunu okudum 3 4 yerden. Düşünüyorum imajine etmeye çalışıyorum ama acayip yoruyo bi zamandan sonra. Bi kağıda atıyorum mesela kağıt sabit duruya aynı yerde.

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 02 Şub, 23:26

melisanddre yazdı:
02 Şub, 21:43
Psiball konusunu okudum 3 4 yerden. Düşünüyorum imajine etmeye çalışıyorum ama acayip yoruyo bi zamandan sonra. Bi kağıda atıyorum mesela kağıt sabit duruya aynı yerde.
O kadar yorulmana gerek yok. Kağıda atmamanı yazmıştım. Çünkü daha enerjiyi yönlendirilmiyor. Enerjiyi yönlendirip nesneye odaklanıp odaklaninca nesneye akan enerjiyi nesne üzerinde etki ettirecek bi imajinasyon gerektirir. Diğerleri havadır. Yaparsan yaptığını bilip istediğin zaman yapabilirsin diğerleri kandırmaya girer. Anladığım kadarıyla kendini kasıyorsun bu kadar kasma kendini rahatlat beyninin boş olduğu zaman nesneye boş boş bakınca etkilerini görürsün altında bi neden veya düşünce aramaya gerek yok.

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 02 Şub, 23:29

Ayrıca bu konuyu okumanı verilen linkleri okumanda fayda var. yeni-baslayanlar/telekineziye-baslarken ... t4831.html

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Yaptı Beğeniler: 1432 time
Aldığı Beğeniler: 547 time

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 03 Şub, 03:03

melisanddre yazdı:
02 Şub, 19:24
İlk sorum neyde hareket yok ?
İkincisi ne kadar süre çalıştınız, kaç dk ?
Üçüncüsü ki bu soru değil bu yapıyla istediğiniz kadar çalışın bir şeyi oynatamazsınız..
Kendinize güvenmeniz güzel ama şöyle bir söz vardır "hasta olduğunu kabul etmeyen kişi tedavi olamaz" diye. Ya da öyle bir şey. O saydığınız üç şeyi muhteşem bir şekilde yapıp sonuç alamıyorsanız sıkıntı kendinizi sıkıp, beklenti içine girmenizdir. Beklenti içine girmeden yapmayı deneyin. Öylesine yapıyormuş gibi. Eğer bizim dediğimiz gibi değilse demek ki o saydığınız üç şeyi muhteşem şekilde yapmıyorsunuzdur. Siz öyle zannetseniz bile.. O yüzden ilk önce onları düzeltmeniz gerekiyor..

(Yazım sert gelmiş olabilir yanlış anlamayın sert yazmadım nedense sert yazılmış gibi duruyor..)

Ya da tüm bunları bir kenara bırakıp acı gerçeği söyleyeyim mi ?
4 günde hiç bir şey beklemeyin.. :lol: Siz 4 gün çalışıp bir şey olmadığı için bu haldeyseniz ilerisini düşünemiyorum bile. İlerisini düşünemiyorum derken ilerde ne yaparsınız bu sabırsızlıkla anlamında değil ileriniz olmaz, telekineziyi bırakırsınız anlamında..

Budrayın verdiği linki okumanızı tavsiye ediyorum..
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain

Kullanıcı avatarı
melisanddre

Okunmamış mesaj gönderen melisanddre » 03 Şub, 14:26

Boş boş en fazla 1 dakika bakabiliyorum. Nedense çok sabırsızım. Ve aynı zamanda kendimi kasmasam bile yoruluyorum beynimde yoruluyor. Valla ben de pes etmekten korkuyorum ama pes etmek istemiyorum çünkü gerçekten yapmayı istediğim bi şey. Çok çabuk sonuç almayı bekliyorum sorun bu.Düne kadar hiç kasmadim kendimi ama dünde olmayınca sinirlendim. Daha farklı yöntemleri de vardır belki. Yani mesela ruhanilestikce,kendinin farkına vardıkca bu özellikleri de doğal olarak kazanırsın

Kullanıcı avatarı
Budray

Okunmamış mesaj gönderen Budray » 03 Şub, 18:30

melisanddre yazdı:
03 Şub, 14:26
Boş boş en fazla 1 dakika bakabiliyorum. Nedense çok sabırsızım. Ve aynı zamanda kendimi kasmasam bile yoruluyorum beynimde yoruluyor. Valla ben de pes etmekten korkuyorum ama pes etmek istemiyorum çünkü gerçekten yapmayı istediğim bi şey. Çok çabuk sonuç almayı bekliyorum sorun bu.Düne kadar hiç kasmadim kendimi ama dünde olmayınca sinirlendim. Daha farklı yöntemleri de vardır belki. Yani mesela ruhanilestikce,kendinin farkına vardıkca bu özellikleri de doğal olarak kazanırsın
Yapmak istediğim şeylerde az çok başarılı oldum. Ve gerçekten de sabır gerektiriyor. Başarma isteğinizi anlıyorum. Başka bir teknikle çalışıp onu da geliştirebilirsiniz. Uchihanin dediği gibi öylesine yapınca oluyor. Odaklanmanızda sorun var büyük ihtimalle. Transa geçmeyi deneyebilirsiniz. Son cümlenize katılıyorum fakat çalışmadan olmuyor yani ruhani olsan bu hızlandırıcı görevi görür. Odaklanma önemlidir. Kendinizi çok sıkmayın. Bu video bana yardımci olmuştu
psi wheel yaparken.

Bu arada verdiğim linkte ki yazıları okudunuz mu?