5. Temel element nedir?

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
UsTr
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 87 kez

Re: 5. Temel element nedir?

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 17 Eyl, 00:04

TTmF## yazdı:
UsTr yazdı:
UsTr yazdı:Evet turab a göre akaşa.Bazılarına göre ruh.Günümüz modern bilimine göre plazma.Uchiha ya göre tahta.Tabi canım araştırınca ortaya 10 küsur 5.element çıkarmak mümkün :)
Bu arada birşey daha eklemeye gerek duyuyorum.Turabın dediği sözde 4 elementi içinede barındıran 5. elementimiz AKAŞA yı nerede araştırırsanız araştırın 5. element olarak kabul edilmektedir ve görülmektedir yazar.Kesin birşey değildir.Yani bu beşinci element olayı kişiden kişiye değiştiği gibi toplumdan topluma da değişebiliyomuş.Turab sayesinde bunuda öğrenmiş olduk. :)

ve bu gibi arkadaşlar da gerçeklerle pek alakasi Olmayan kendi gerçeği olan insanlardır kulak asma. Çünkü kendi tabusunda ilerleyemedi hâlâ
Ben ilerleyip insanları ezmek yerine olduğum yede kalıp insanlarla düzgün geçinmeyi tercih ederim.Sen üstün bilgi deposu zihnin sayesinde insanları ezip onlardan üstün olduğunu her kelimende söyelyebilirsin.Çok şükür benim senin durdun yüksek yerlerde gözüm yok.aaa pardın sen dedim.Çok özür dilerim öğretmenim....
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti UsTr mesajı için:
Uchiha Sasuke (17 Eyl, 18:48)
Değerlendirme: 1.85%

Kullanıcı avatarı
TTmF##
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Teşekkür etti: 7 kez

Okunmamış mesaj gönderen TTmF## » 17 Eyl, 13:35

UsTR , bak 7 yıldır bu tarz şeylerle ilgileniyorum Evet öğrencilerim bile var ama senin kadar inatçı bildiğini okuyan Birisini Görmedim. Doğru bilgi olduğu halde çoğu seyi hiçe sayıp kendince çürütüp millete yanlış anlatıyorsuun. Ya da bizlerin bunları uydurduğumuzu düşünmekten öte geçemiyorsun. En basiti Elementler. Ya su foruma geldiğimden Beri anlatıyorum doğrulari hâlâ anlamıyorsun uzmanlık alanım Diyorum ona da yok çekiyorsunuz. Bu tarz forumlar Siiz dalgaya vurdukca öğrenmek isteyenlere yardımcı olmayacak hiç bir zaman.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti TTmF## mesajı için:
turab (17 Eyl, 16:03)
Aradağın çok uzakta değil aslında, gözlerini kapat ve dinle ...

Ziqox
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Teşekkür etti: 0

Okunmamış mesaj gönderen Ziqox » 17 Eyl, 14:26

TTmF# ve dalgaya vurmadan anlatmaya çalışan herkese teşekkürler!

Kullanıcı avatarı
UsTr

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 17 Eyl, 14:59

TTmF## yazdı:UsTR , bak 7 yıldır bu tarz şeylerle ilgileniyorum Evet öğrencilerim bile var ama senin kadar inatçı bildiğini okuyan Birisini Görmedim. Doğru bilgi olduğu halde çoğu seyi hiçe sayıp kendince çürütüp millete yanlış anlatıyorsuun. Ya da bizlerin bunları uydurduğumuzu düşünmekten öte geçemiyorsun. En basiti Elementler. Ya su foruma geldiğimden Beri anlatıyorum doğrulari hâlâ anlamıyorsun uzmanlık alanım Diyorum ona da yok çekiyorsunuz. Bu tarz forumlar Siiz dalgaya vurdukca öğrenmek isteyenlere yardımcı olmayacak hiç bir zaman.
Peki öğretmenim haklısınız.....
Uchiha Sasuke (17 Eyl, 18:49)

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Teşekkür etti: 129 kez

Okunmamış mesaj gönderen turab » 17 Eyl, 16:00

TTmF## yazdı:UsTR , bak 7 yıldır bu tarz şeylerle ilgileniyorum Evet öğrencilerim bile var ama senin kadar inatçı bildiğini okuyan Birisini Görmedim. Doğru bilgi olduğu halde çoğu seyi hiçe sayıp kendince çürütüp millete yanlış anlatıyorsuun. Ya da bizlerin bunları uydurduğumuzu düşünmekten öte geçemiyorsun. En basiti Elementler. Ya su foruma geldiğimden Beri anlatıyorum doğrulari hâlâ anlamıyorsun uzmanlık alanım Diyorum ona da yok çekiyorsunuz. Bu tarz forumlar Siiz dalgaya vurdukca öğrenmek isteyenlere yardımcı olmayacak hiç bir zaman.

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ BAZI SALAKLAR ANLIYAMIYOR O YÜZDEN CİDDİ OLAMIYORLAR MAALESEF ADAM BURDA 7 SENEDİR ELEMENT ÇALIŞIYOR AMA HAYATINDA PSİ WHELL YAPAMAYAN ADAM ATIP TUTUYOR WAY MQQQQQQQ :D
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...

Kullanıcı avatarı
UsTr

Okunmamış mesaj gönderen UsTr » 17 Eyl, 16:58

turab yazdı:

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ BAZI SALAKLAR ANLIYAMIYOR O YÜZDEN CİDDİ OLAMIYORLAR MAALESEF ADAM BURDA 7 SENEDİR ELEMENT ÇALIŞIYOR AMA HAYATINDA PSİ WHELL YAPAMAYAN ADAM ATIP TUTUYOR WAY MQQQQQQQ :D
Çok doğru söyledin.Helal olsun. :)
Uchiha Sasuke (17 Eyl, 18:49)

cehalet
Teşekkür etti: 8 kez

Okunmamış mesaj gönderen cehalet » 17 Eyl, 18:15

TTmF## yazdı:Majikal bilgilere göre akasa 5.elementtir. Bunu Herkes bilir. Yani bu yolda ilerlemek isteyen ciddi kişiler bilebilir. Bu akasa yani kutsal ruh ya da 4 Elementin birleşimi olarak bilinir. Uydurma bir şey değildir binlerce yıldır bilinen birşeydir. Ve elementi seçemezsiniz. Zaten Bunlar senin vücutta bulunur sadece biri daha baskındır ama Önemli olan bunları dengede tutmaktır. Yani kısaca sen bu forumda doğru düzgün bilgi alamazsın çünkü gördüğün gibi çok fazla Dalga konusu Bunlar. Bir sıkıntın olursa bana ulaşabilirsin
Majikal birikime göre dedikleriniz doğrudur.Majikal veriler bunları söyler.Doğrudur.Ancak majikal verilerin nesnel bir dayanağı olmadığı için 5. element akaşadır veya ruhtur veya aşktır demek yanlış olmaz.Sadece majikal birikime aykırı olur...
Sınanıyorsunuz...

MorfeuS
Yaşadığınız İl: 63 Şanlıurfa
Teşekkür etti: 0

Okunmamış mesaj gönderen MorfeuS » 17 Eyl, 18:48

5. element Tahta :D
http://www.facebook.com/BozKurt.Remzi63
ask.fm/Bzkrtrmzi

Kullanıcı avatarı
Uchiha Sasuke
Youtuber
Youtuber
Yaşadığınız İl: 69 Bayburt
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Teşekkür etti: 1510 kez

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » 17 Eyl, 18:52

TTmF## yazdı:
Uchiha Sasuke yazdı:Yok 5 Felan Herkes Uyduruyo,Buz,Tahta,Elektrik. 5. Element Yok Sadece Ateş Hava Su Toprak Var..
bu gibi arkadaşlar da birşey öğrenemez Dalga geçerek bir yere gelmeye çalışır
Evet.Zaten Bir Siz Haklısınız Kusura Bakmayın Rahatsız Ettik..
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Uchiha Sasuke mesajı için:
UsTr (17 Eyl, 19:06)
Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın.

-Pain