Biyokinezi?

Moderatör: Sai

merciless
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 10 time

Re: Biyokinezi?

Okunmamış mesaj gönderen merciless » 19 Oca, 20:52

neyi anlamıyorum söyle tartışmak güzeldir tartışalım.

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Yaptı Beğeniler: 107 time
Aldığı Beğeniler: 100 time

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 19 Oca, 20:53

ChaTLacK yazdı:
merciless yazdı:boyu uzun diye basketbolcu olan da var ama genç yaşta basketbol oynamak boyu ciddi anlamda uzatır. hem kendin diyosun yüzücülerin de boyu uzun basketçilerin de yani yere dönme anıyla bi alakası yok. o zaman ip atlayanlara ne demeli?
Ya anlatamıyorum kardeşm ççççNeuse ua tatsızlık çıkmasın sen öyle bil ben böyle..:)
Ne yazmışım ben ya :D Neyse uzatmayalım olcaktı.. :D
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

levitasyon_ustası
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Yaptı Beğeniler: 72 time
Aldığı Beğeniler: 147 time

Okunmamış mesaj gönderen levitasyon_ustası » 19 Oca, 21:06

evet biokineziyle zayıflamak ya da boy uzatmak mümkündür mesela sen kendine çok yemek yiyorum kilo alıcam dediğin zaman beyin bunu algılar ve kilo almaya başlarsın ama sen ben Örn : çikolata yiyerek daha da zayıflayacağım diye günde 4-5 dk kendine telkin edersen giderek zayıflamaya başlayacaksın .
boy uzatma kısmına gelince sen bir gıdayı benim boyumu daha da uzatacak diye günde 4-5 dk kendine telkin edersen boyun belli bir miktar uzayacaktır . (İşin yapılacak kısmı kendine telkin edip şüphesiz inanmaktır )

Not : Diğer konudaki gibi 'Allah izni olmadan ' deyip ve onların iyi niyetli olduklarını yani o manaya getirmek istemediğini ama bazıları onu farklı duygularla ve düşünce tarzları algılayacakları için ikaz eden biridir.O kişi iyi niyetli biridir fakat başkaları o cümleyi kendi içindeki kötülüklerle yoğurarak farklı bir düşünce birimine dönüştürmüşlerdir. Bazı kişiler kendi yazdıklarının yanlış olduğundan dolayı her cevabında eleştirileceğini sanır...
Bu mesaj için levitasyon_ustası adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Kaplan_Kadir (04 Şub, 15:55)
Değerlendirme: 1.85%

Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu KÂİNAT hâkimsiz olur ? ( Bediüzzaman Said Nursi )

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 19 Oca, 21:35

levitasyon_ustası yazdı:evet biokineziyle zayıflamak ya da boy uzatmak mümkündür mesela sen kendine çok yemek yiyorum kilo alıcam dediğin zaman beyin bunu algılar ve kilo almaya başlarsın ama sen ben Örn : çikolata yiyerek daha da zayıflayacağım diye günde 4-5 dk kendine telkin edersen giderek zayıflamaya başlayacaksın .
boy uzatma kısmına gelince sen bir gıdayı benim boyumu daha da uzatacak diye günde 4-5 dk kendine telkin edersen boyun belli bir miktar uzayacaktır . (İşin yapılacak kısmı kendine telkin edip şüphesiz inanmaktır )

Not : Diğer konudaki gibi 'Allah izni olmadan ' deyip ve onların iyi niyetli olduklarını yani o manaya getirmek istemediğini ama bazıları onu farklı duygularla ve düşünce tarzları algılayacakları için ikaz eden biridir.O kişi iyi niyetli biridir fakat başkaları o cümleyi kendi içindeki kötülüklerle yoğurarak farklı bir düşünce birimine dönüştürmüşlerdir. Bazı kişiler kendi yazdıklarının yanlış olduğundan dolayı her cevabında eleştirileceğini sanır...
O bazı kişilerin içindeki kötülükleri sen bilemezsin ve bazı kişilerde yaptıgı imalı mesajlarında igneleyici sözcükler kullanarak içindeki kötülükleri hiç bir şekilde "yogurmadan" karşısındakilere aktarıyor fakat bu durum çok igrenç bir durumdur...Daha fazla uzatmayalım..
"Aslında Herkes Dahidir.Ama Siz Kalkıp Bir Balığı, Ağaca Tırmanma Yeteneğine Göre Yargılarsanız, Tüm Hayatını Aptal Olduğuna İnanarak Geçirir."
ALBERT EINSTEIN

levitasyon_ustası

Okunmamış mesaj gönderen levitasyon_ustası » 19 Oca, 21:55

sen bilecek kabiliyette değilsen onu bilemem arkadaşlara zaten kötü birileri demedim .Sadece yorumaları yanlış anladılar hepsi budur ve ben uzatmıyorum sadece bir kişi iyi niyetimi suistimal etmeye çalışıyor ve asıl kendisinin içinde kötülük olduğu bilmeden ve çoğu yazdığım cevaplara alakasız ve kötü yerlere çekip durmaktan kendini alıkoyamadığı gibi onun işi başkalarına bilgi vermek yerine haksız yere eleştirmek ve demek istenilmeyen kelimeleri sanki inadına onlara denilmiş gibi işi tartışmaya çeviriyor...Daha fazla uzatmayalım...

Bir köy muhtarsız olmaz. Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu KÂİNAT hâkimsiz olur ? ( Bediüzzaman Said Nursi )

Kullanıcı avatarı
baraka52324
Yaşadığınız İl: 38 Kayseri
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 6 time

Okunmamış mesaj gönderen baraka52324 » 19 Oca, 22:04

Evrimi savunuosunuz suan sizin mantıkla zürafalar ilk kısaydı sonra yerde yicek ot kalmayınca yükseklere goz diktiler ve evrimlestiler basketcilerde oyle diosunuz ama bu darvinin teorisi yasa deil
"gitmek, çoğaltmıyor hiç bir masalı" diyorum...
Susuyor...
"kalmak ölümü yaşatmıyor" diyorum...
Gülümsüyor...
"gitmeliyim" diyorum...
"kalmalısın" demiyor... !

Kullanıcı avatarı
Shrbz
Yaşadığınız İl: 23 Elazığ
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Yaptı Beğeniler: 108 time
Aldığı Beğeniler: 34 time

Okunmamış mesaj gönderen Shrbz » 19 Oca, 22:51

Herkese teşekkürler
[size=200][color=red][b]Oyun bitince şahda piyonda aynı kutuya koyulur[/b][/color][/size]

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 19 Oca, 23:09

levitasyon_ustası yazdı:sen bilecek kabiliyette değilsen onu bilemem arkadaşlara zaten kötü birileri demedim .Sadece yorumaları yanlış anladılar hepsi budur ve ben uzatmıyorum sadece bir kişi iyi niyetimi suistimal etmeye çalışıyor ve asıl kendisinin içinde kötülük olduğu bilmeden ve çoğu yazdığım cevaplara alakasız ve kötü yerlere çekip durmaktan kendini alıkoyamadığı gibi onun işi başkalarına bilgi vermek yerine haksız yere eleştirmek ve demek istenilmeyen kelimeleri sanki inadına onlara denilmiş gibi işi tartışmaya çeviriyor...Daha fazla uzatmayalım...
Tabi sen birilerine kötü demedin sadece içindeki düşünceleri kötü bu kötü oldugu anlamına gelmez(!)Bu yorumunla uzatmadın gerçekten tebrik ederim..Sende varsaki iyi niyet suistimal edilmeye mahkumtur bu niyet...Tartışmayı başka yöne çeken sensin Yöneticiler izniyle lütfen bu konu kilitlensin...
ALBERT EINSTEIN

levitasyon_ustası

Okunmamış mesaj gönderen levitasyon_ustası » 19 Oca, 23:57

ChaTLacK yazdı:
levitasyon_ustası yazdı:sen bilecek kabiliyette değilsen onu bilemem arkadaşlara zaten kötü birileri demedim .Sadece yorumaları yanlış anladılar hepsi budur ve ben uzatmıyorum sadece bir kişi iyi niyetimi suistimal etmeye çalışıyor ve asıl kendisinin içinde kötülük olduğu bilmeden ve çoğu yazdığım cevaplara alakasız ve kötü yerlere çekip durmaktan kendini alıkoyamadığı gibi onun işi başkalarına bilgi vermek yerine haksız yere eleştirmek ve demek istenilmeyen kelimeleri sanki inadına onlara denilmiş gibi işi tartışmaya çeviriyor...Daha fazla uzatmayalım...
Tabi sen birilerine kötü demedin sadece içindeki düşünceleri kötü bu kötü oldugu anlamına gelmez(!)Bu yorumunla uzatmadın gerçekten tebrik ederim..Sende varsaki iyi niyet suistimal edilmeye mahkumtur bu niyet...Tartışmayı başka yöne çeken sensin Yöneticiler izniyle lütfen bu konu kilitlensin...
Anlayana sivrisinek Saz ; Anlamayana davul Zurna Azz...

Kullanıcı avatarı
ChaTLacK

Okunmamış mesaj gönderen ChaTLacK » 20 Oca, 00:48

Haddini aşıyosun ...
ALBERT EINSTEIN